Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wszyscy zaganiani a tu trzeba zrobic konkretną ustawkę...

Chce ktos dzisiaj późniejszym wieczorem pograć co-op ?

Nie ukrywam że poszukuję 2 ogarnietych osób bo zależy mi na przejsciu misji co-op na hardzie i na crushingu. (nie jest lekko)

Potrzebuję też zagrać 10 rund oblężenia (siege) - wię potrzebny będzie DLC - nie trzeba łaczyć tych 2 eventów

Oczywiście chętnie pomoge jak ktoś poluje na coś innego.

Proponuje godzinę 21.00 - ewentualnie 23.00

Mam HS. (jak ktoś się bacznie rozgląda to nie jest w sumie potrzebny)

PS. o co chodzi z tym protektoratem ?

Edytowane przez NPK_PACMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Protektorat - w jednym meczu zabij 5 przeciwników którzy strzelają do goscia niosącego skarb zanim zdarzą go zabic.trudne ale do zrobienia.ja osobiscie 6 zrobiłem w normalnej grze a 4 w ustawkach z kolegami :) koncentruj się podczas meczu na skarbie i na tym co się w około niego dzieje,przydatna broń - h-32 hammer i rpg :) powodzenia pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chętnie zagram o różnych godzinach

HS JEST

DLC BRAK

Edytowane przez Grzegorz M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Jest on następujący, mój kuzyn też ma tą grę i chcemy np. stworzyć dróżynę to gdy ja go zapraszam to mu pisze, że nie można dołączyć do grupy.

Gdy on mnie zaprasza jest to samo. Podobny przypadek mamy w pes 10 też tylko ty we dwóch nie możemy dołączać nawzajem do swoich pokoi.

Czy może to być związane z tym iż ja posiadam 2 emaile i jego konto jest zarejestrowane na 1 z moich a moje na 2 z moich. On nie posiada własnej poczty.

Dziękuję za pomoc. Aha jeszcze jedno z wszsytkimi innymi graczami może on i ja grać tylko my we dwoje nie możemy tak jakby nas sobie konsole wybraly że nie możemy:(.

Dzięki za odpowiedzi i za wyrozumiałość.

ketrab110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Jest on następujący, mój kuzyn też ma tą grę i chcemy np. stworzyć dróżynę to gdy ja go zapraszam to mu pisze, że nie można dołączyć do grupy.

Gdy on mnie zaprasza jest to samo. Podobny przypadek mamy w pes 10 też tylko ty we dwóch nie możemy dołączać nawzajem do swoich pokoi.

Czy może to być związane z tym iż ja posiadam 2 emaile i jego konto jest zarejestrowane na 1 z moich a moje na 2 z moich. On nie posiada własnej poczty.

Dziękuję za pomoc. Aha jeszcze jedno z wszsytkimi innymi graczami może on i ja grać tylko my we dwoje nie możemy tak jakby nas sobie konsole wybraly że nie możemy:(.

Dzięki za odpowiedzi i za wyrozumiałość.

a próbowaliście cofnąć do jednego gracza i wejść ponownie czasem przydaje sie reset konsoli

ketrab110.png

Czasem pomaga cofnięcie do trybu jednego gracza i zalogowanie się ponownie

jak nie to jeszcze reset czasami mi się tak zdarzało i to z reguły pomagało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem pomaga cofnięcie do trybu jednego gracza i zalogowanie się ponownie

jak nie to jeszcze reset czasami mi się tak zdarzało i to z reguły pomagało

Tak, próbowaliśmy po kilka razy tam i z powrotem, zawsze to wyskakuje. Ale najlepsze jest to ze tylko my nie mozemy zagrac a z kazdym innym mozemy oprócz siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ktos dzisiaj późniejszym wieczorem pograć co-op ?

Nie ukrywam że poszukuję 2 ogarnietych osób bo zależy mi na przejsciu misji co-op na hardzie i na crushingu. (nie jest lekko)

Potrzebuję też zagrać 10 rund oblężenia (siege) - wię potrzebny będzie DLC - nie trzeba łaczyć tych 2 eventów

Oczywiście chętnie pomoge jak ktoś poluje na coś innego.

Mam HS. (jak ktoś się bacznie rozgląda to nie jest w sumie potrzebny)

Nadal poszukujesz? Mogę pomóc ze wszystkim, ogólnie co-op mam pozamiatany i misje na Crushing to nawet tylko z jednym współgraczem przeszedłem nieraz.

Natomiast tak bardziej ogólnie również piszę się na grę w multi U2, szukam również pomocy z trofeami z DLC za BBQ i Protectorate. DLC mam, HS mam, tak więc zapraszam do dodania, PSN ID po lewej.

@ketrab

Sprawdziliście ze znajomym, czy czasem któryś z Was nie ma NAT type 3? Ja miałem podobne problemy, dopóki nie zmieniłem u swojego operatora internetu IP na publiczne i NAT na typ 2. W menu konsoli: Ustawienia -> Ustawienia sieciowe -> Lista ustawień (czy jakoś podobnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mimo że jestem nowy na tym Forum, to mam nadzieję że znajdęe zawodników do mojego klanu MFMZ

Bierzemy udział w Polskiej Lidze Uncharted !

- Minimalny poziom - 50

- Umiejętność gry w uncharted 2 (tryb online)

- chęci do gry

Jeżeli znajdzie się chętna osoba niech pisze do mnie na PSN - Tayman79

GG - 6695320

Albo w tym temacie , poniżej mojego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal poszukujesz? Mogę pomóc ze wszystkim, ogólnie co-op mam pozamiatany i misje na Crushing to nawet tylko z jednym współgraczem przeszedłem nieraz.

Natomiast tak bardziej ogólnie również piszę się na grę w multi U2, szukam również pomocy z trofeami z DLC za BBQ i Protectorate. DLC mam, HS mam, tak więc zapraszam do dodania, PSN ID po lewej.

Też ogólnie wolę grę stzrelac do 'żywych przeciwników' online, ale przy okazji miłoby było przejść misję co-op, tak jak wyżej napisałem.

Chętnię pomogę przy trofisach z DLC czyli m.in. BBQ (narazie natargałem 5 online) i protektorat .. i napewno coś jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wspólnie zagram mój nick Cris1410 zapraszajcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum więc również chętnie pogram ;) mój nick michal1033 śmiało zapraszać ;)

Brak DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zaganiani a tu trzeba zrobic konkretną ustawkę...

Chce ktos dzisiaj późniejszym wieczorem pograć co-op ?

Nie ukrywam że poszukuję 2 ogarnietych osób bo zależy mi na przejsciu misji co-op na hardzie i na crushingu. (nie jest lekko)

Potrzebuję też zagrać 10 rund oblężenia (siege) - wię potrzebny będzie DLC - nie trzeba łaczyć tych 2 eventów

Oczywiście chętnie pomoge jak ktoś poluje na coś innego.

Proponuje godzinę 21.00 - ewentualnie 23.00

Mam HS. (jak ktoś się bacznie rozgląda to nie jest w sumie potrzebny)

PS. o co chodzi z tym protektoratem ?

chetnie pomogę ale musimy sie zgadać! najlepiej zapros mnie do znajomych we wiadomosci wpisz co-op.PROTEKTORAT... - masakra bez ustawki nie da rady :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój nick to cpt_scp, nie posiadam dlc, ani hs, ale z chęcią pomagę innym w zdobyciu trofeum z coopem do platyny, gdyż sam usiłuję to zrobić od dłuższego czasu:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zdobyć platyne nie trzeba robić trofeów w multi coop to sa dodatkowe trofea ;) platyna wpada za wszystkie podstawowe to jest jakies 75%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam chętnie zagram w uncharted najczęściej gram wszystkie tryby rywalizacyjne :) ale inne tryby też mi nie przeszkadzają :) nick TRykuPL headset jest, jestem w godzinach od 20-21 do 23 w dni robocze w weekendy piątki do 1 max 2 godziny w sobotę też :)

I mam jedno pytanie czy na wakacje rusza jakaś liga uncharted... ? albo coś innego?

Edytowane przez TRyku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Jak czasem organizowalibyście jakiś turniej to mnie zapisywać i dodawać do znajomych :)

PSNID ketrab110

Odświezam dalej chetny.

Edytowane przez ketrab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mam jedno pytanie czy na wakacje rusza jakaś liga uncharted... ? albo coś innego?

Polska Liga Uncharted istnieje już od dłuższego czasu i niebawem startuje 3 sezon więc zapraszam. Wiecej info na:

http://uncharted.com.pl i na naszym forum http://uncharted.com.pl/forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram razem w multi, najchętniej w tryb areny.

Dodatków brak, póki nie ruszy store ;) HS leci do mnie kurierem.

godziny 18-22

PS ID : Bialy_Wilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram dziś po 20, 21 lub jutro (do ustalenia).

PSN ID - Harrolfo_PL, brak headsetu i dodatków.

Ktoś chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoją propozycję gry ;) nabyłem właśnie HEADSET będzie lepsza komunikacja :P

Nick : michal1033 ;)

Mam również DLC Uncharted: Drake's Fortune Multiplayer Pack i Siege Expansion ;)

Edytowane przez michal1033

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przyłączy się ustawki na trofea? Chciałbym zorganizować coś dziś na zrobienie co trudniejszych pucharków z DLC. Przydałyby się ze dwie osoby albo i więcej, bo potrzeba ich aż 10, 8 to na pewno niezbędne minimum. Dziś po południu maksymalnie ok. 18, choć lepiej wcześniej.

Jeżeli ktoś znalazłby dziś chwilę i chciałby zrobić te pucharki może wysłać mi zaproszenie na PSN, moje ID - Siriondel.

//

DLC w sumie nie są wymagane żeby pomóc (:P), ale jak ktoś chce mieć trofea to musi te dodatki posiadać. HS nie jest wymagany wcale, ale jeżeli byłby, to tym lepiej :)

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×