Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

W RDR złote bronie do singla dają więcej honoru, ale w multi są tylko kolor się zmienia, czyli nie do końca to samo. :) :)

No no :)

Ale ja w kwestii łatwiejszego ubicia kogoś w grze :)

Co do honoru to sie zgadzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty kałach - przynajmniej w teście Lancasta ma większy odrzut i generalnie mniejszą celność niż normalny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty kałach - przynajmniej w teście Lancasta ma większy odrzut i generalnie mniejszą celność niż normalny ;)

Mówisz o U2? I jaki to test Lancasta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak o U2, przecież w U3 nie ma złotych broni ;)

Jednak zdania jak zawsze są podzielone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę, żadnej różnicy strzelając ze "zwykłego" czy ze złotego kałacha. Moim zdaniem jest to wiele hałasu o nic. Może niektórzy zazdroszczą tym co wydali 4zł więcej na złote bronie i takie ploty sieją, kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja większej też nie widziałem, jednak złote bronie mam zawsze wyłączone, wole nie rzucać się w oczy :) tak w ogóle to się zasiedziałem przy 3, a jak tam frekwencja w 2...? Opłaca się jeszcze wracać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mleczak, frekwencja bardzo dobra. Gram często można powiedzieć codziennie i śmiało mogę powiedzieć że graczy jest sporo. Wiec na Twoje pytanie odpowiadam - opłaca się wracać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki poziom? Bo jak kilka miesięcy temu wszedłem to ciągle losowało mi jakiś zielonych kolesi co to nie bardzo wiedzieli co mają zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas losowo wyszukuje. Chyba że zagrasz z jakimiś dobrymi znajomymi. Są nowi gracze co uczą się grac, jak i weterani. Wiec sam rozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej nie wybieraj coopa... Ostatnio jak wróciłem to musiałem z takimi grasshoperami grać, że pożal się Boże. W trzech językach się wydzierałem, żeby się taki jeden ustawił w czerwonym kręgu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :laugh: No to widzę fajnych graczy miałeś. W coopa to najlepiej ze swoimi ziomkami grać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do multi mleczak, poziom grania jest nadal dobry !! jak za dawnych czasów, a co do graczy z zielonym levelem to jest tak ze gosciu jak cie zobaczy to za wszelką cene chce cie dogonic i z "buły" cisnąć jak totalny NOOB !! XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się gra. Szkoda tylko że w coopa najczęsciej losuje graczy z niskim lvl którzy maja ustawiony łatwy poziom współpracy pomimo że ja mam najtrudniejszy. I trzeba tak grać no ale co zrobic nie mozna miec wszystkiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi juz coop sie dawno znudził w u2, gram tylko starcie druzyn i grabiez na kille

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chcę pograć w miłej atmosferze to zapraszam :biggrin:

PSNID : krysiu1

HS : mam

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mleczak to muszę Cię dodać bo tez ostatnio się zasiedziałem na U3 na multi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto dokupić jakiś map pack pod multi?

Krzyziu jeżeli grasz dużo w multi i chcesz zdobyc trofiki na 100% a nie na 76% to nawet sie nie zastanawiaj, oczywiście że warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam chętnych do zrobienia trofeów multilpayerowych, i ogólnie do pogrania online. login piotrek1769, pisać w treści U2 lub coś żebym rozpoznał temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzyziu1981, wszystkie dlc do U2 są już darmowe wiec się nie zastanawiaj tylko ściągaj i graj ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak ktos chętny na trofea w u2, to pisac do mnie wiadomość na PSN: bickamil5, ( w tresci napisz, ze chcesz grać na trofea w u2 ) Gram cały czas z super ekipą !!

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z odpaleniem DLC na mojej konsoli. Wczoraj ściągnąłem i zainastalowałem wszystkie dodatki, jednak po wejsciu do ryb multiplayer pojawia się informacja czy chcę kupić MAP PACK? Wie może ktoś jak temu zaradzić? Na mojej płycie pisze region BCES-00509 nie wiem czy jest właściwyi do jakiego państwa należy. Czy jeśli załżę sobie konto odopwiadające regionowi znajdującemu się na płycie i pobiorę te DLC na konsolę to czy będę mógł grać w to DLC na polskim koncie , z góry dziękuję za poradę/y :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC sciągnąłem z naszego polskiego PSS, a jeżeli chodzi o grę to chyba to jest z austrii , bo jak wpisałem kod00509 ( ten który jest na płycie ) to wyskoczyło mi region austrii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×