Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam chętnych w multi U2. Trofea też mam do wbicia niektóre. Mam lvl 44. Głównie Starcie drużyn, Likwidacja i Grabież, oraz te ze współpracy pod trofea. Wieczorami 21-22.00. Pisać na ps3 z dopiskiem U2 multi. login piotrek1769. HS nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chcesz to mnie dodaj , ja gram codziennie , mam Lv80 , 91000 killi , starcie duzyn , mam ogarnieta druzynę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie poduczę się grać w multi U2 bo moim skromnym zdaniem... Dobra kogo ja oszukuję. Po prostu lamię. Chce się trochę podszkolić żeby granie w multi sprawiało mi większą przyjemność niż śmierć raz za razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chcesz to mnie dodaj , ja gram codziennie , mam Lv80 , 91000 killi , starcie duzyn , mam ogarnieta druzynę

chyba już graliśmy razem, bo login kojarze. wyśle Ci zapr. mając 80 lvl to masz pagon pewnie XXX, a przeciwko takim ciężko się gra, w zespole dobrze. PS gdzie leży granatnik w planszy "Sanktuarium" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym znaleźć/dołączyć do jakiegoś zespołu, głównie zależy mi na trofeach więc jakieś podstawianie się na odpowiedni kill bądź co op crushing jak najbardziej, jednakże gra sama w sobie mi się podoba więc mogę pograć i tak :) Gram prawie codziennie chociaż trochę, hs mam i to nie jeden więc z komunikacja problemu nie powinno być ;) Śmieszna sprawa bo nie chciałem tego tutaj pisać tylko wysłałem zaproszenie do bickamil5 a konsola mi zwróciła komunikat że ma on już maksymalną liczbę znajomych (facebookowi by się coś takiego przydało :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią pogram w co-pa lub zwyklego online. Mam hs i myślę, że fajnie jak by się współpracowało (a nie każdy sam lata).

PSN: sebano11

Edytowane przez sebano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bickamil5 to zupełnie inna liga. Miałem przyjemność grać z nim i jego znajomymi i szczerze powiem że lepiej poćwiczyć w słabszej grupie bo strasznie się odstaje od nich. Jeżeli ktoś chce pograć online to wysyłajcie zaproszenie a dogadamy się co do godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jesli mam maksymalna liczbe znajomych (100) , wyslijscie do mnie zwykla wiadomosc, a ja wam odpisze lub dodam . Pozatym to ze mam XXX nie znaczy ze dobry jestem, hmm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxx teraz znaczy w sumie nic ze 3 lata temu jak bys mial xxx to co innego,znam paru polakow co te levele powbijali na koleczkach,a graja jak oszolomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś wytłumaczyć po co niektórzy (zaraz na początku gry, kiedy wszyscy z drużyny są jeszcze razem) puszcza granat w swoich ? ma to miejsce w standardowym "starciu drużyn" i widziałem to już wieloktornie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś wytłumaczyć po co niektórzy (zaraz na początku gry, kiedy wszyscy z drużyny są jeszcze razem) puszcza granat w swoich ? ma to miejsce w standardowym "starciu drużyn" i widziałem to już wieloktornie...

Byc moze dla zabawy, wielu graczy na pierwszych lub drugich kontach zabija swoich , np. Za to ze nic nie robia, nie ogarniaja , sa noobami itp.

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie o dziwne zachowanie graczy, wczoraj właczyłem z ciekawości reakcje łańcuchowa, bo w to nigdy nie grałem. chodzi o przejęcia punktów kontrolnych, ale obie druzyny zdobyły po 2 bazy i sotoją w miejscu całe 20 minut, zamast atakować przeciwników, czy to dla kasy robią, bo za 3 minuty stania dostaje sie jakiś medal wart 5000$ ? Ja sam próbowałem troche pozabijać przeciwników, ale to bez sensu takie granie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dla nabijania kasy $$ , w 20 minut dostajesz 230.000 $$, dla ciebie to moze byc bez sensu , dla niektorych nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Z chęcią pograłbym w forumowym towarzystwie w multi Uncharted 2, z nastawieniem na dobrą zabawę :) Fajnie byłoby spotkać się w większym gronie. Co byście powiedzieli na jakąś luźną ustawkę w przyszły weekend? Przyznam szczerze, że w temacie multi Uncharted 2 jestem świeżakiem i nie wiem jeszcze do końca co z czym się je. Trofiki z DLC dopiero ogarniam, więc jak kiedyś wpadną przy okazji to będzie super, ale bez pośpiechu. Mile widziana pomoc bardziej doświadczonych kolegów lub koleżanek ;) Termin, godzina i tryb gry do ustalenia, myślałem o sobocie wieczorkiem - 2 luty. Jak komuś nie będzie pasowało to zmienimy na piątek lub niedzielę.

Puszczam listę:

1. Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Z chęcią pograłbym w forumowym towarzystwie w multi Uncharted 2, z nastawieniem na dobrą zabawę :) Fajnie byłoby spotkać się w większym gronie. Co byście powiedzieli na jakąś luźną ustawkę w przyszły weekend? Przyznam szczerze, że w temacie multi Uncharted 2 jestem świeżakiem i nie wiem jeszcze do końca co z czym się je. Trofiki z DLC dopiero ogarniam, więc jak kiedyś wpadną przy okazji to będzie super, ale bez pośpiechu. Mile widziana pomoc bardziej doświadczonych kolegów lub koleżanek ;) Termin, godzina i tryb gry do ustalenia, myślałem o sobocie wieczorkiem - 2 luty. Jak komuś nie będzie pasowało to zmienimy na piątek lub niedzielę.

Puszczam listę:

1. Tecumthe

Ja raczej też nie pomogę, (bom ciamajda), ale jeśli pechowiec, który przewraca się o własne nogi lub ginie od własnych granatów - będzie mógł z wami pobiegać... to może powinnam się dopisać jako "atrakcja"..? :woot:

Lista:

1. Tecumthe

2 bogda501 ( po zaakceptowaniu przez pozostałych graczy)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tecumthe

2 bogda501 ( po zaakceptowaniu przez pozostałych graczy)

3. Lennox

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×