Skocz do zawartości
ONE

[Online] Fifa 10

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli chcesz grac z ludzmi na swoim poziomie najlepiej wejsc w opcje ,,head to head"(ja tak np gram)

dobra juz wiem ze to nie przez serwery fifa mnie wywala tylko przez jakis szajsowany blad w psn.... ;/ masakra praktycznie grac sie nie da.... non stop mnie wywala..... to tylko ja tak mam ?? ..... coz za nie sprawiedliwosc :( :P

przypominam ze nadal poszukuje aktywnych graczy do swojego klubu "Polish Destroyers" :)

Podejrzewam ze dzieje sie to samo co bylo jak wyszla fifa 10 kiedy podczas meczu wywalalo z PSN(ja tak np mialem jak i wilu innych graczy)obecnie jest w miare ok, czasem sie zdarzy,kilka razy tak mialem w zeszla niedziele,obwinial bym jednak dalej serwery EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie: zalozylem wirtualny klub ktory niestety nie wypalil;p Czy istnieje mozliwosc skasowania go? Przeszukalem juz chyba wszystkie opcje i nigdzie nie potrafie znalezc takiej mozliwosci. Z gory dzieki;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie: zalozylem wirtualny klub ktory niestety nie wypalil;p Czy istnieje mozliwosc skasowania go? Przeszukalem juz chyba wszystkie opcje i nigdzie nie potrafie znalezc takiej mozliwosci. Z gory dzieki;]

Skasowac raczej sie nieda,mozesz go jedynie opuscic

---------FC YIDS rekrutuje nowych zawodnikow(minimalny poziom zawodnika 85 skill)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziś cały dzień wolny. Szukam DOBREGO przeciwnika na dobrym poziomie. ktoś chętny?

Pisać na PSN: DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

chetnie zagram online w fife w (gre druzynowa w sieci)itp

id:necro_wave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chetnie pogram w fifie online. Moje id: kazik122

Edytowane przez kazik12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub Polish Kickers szuka ludzi do gry. Dziś wieczorem pierwszy mecz! Pisać do mnie na PSN KoksRio. Zapraszam na każdą pozycję ogranych graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem od niedawna posiadaczen ps3 i chętnie popykam z kims w fifke . moj login : szyms83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) . Szukam chętnych do gry ze mną , na PSN jestem prawie codziennie po 19 . Mój nick to diablox14g , serdecznie zapraszam na meczyk :) .

Pozdrawiam D-x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, już w czwartek od 21.00 na EliteLiga trwają zapisy do turnieju Mistrzostw Świata. Wszystkich chętnych do grania w turnieju zapraszam. http://www.eliteliga.pl/forum/viewtopic.php?f=113&t=476 Trwają również zapisy do I i II ligi. www.eliteliga.pl/forum Najlepsze rozgrywki FIFA10 w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, już w czwartek od 21.00 na EliteLiga trwają zapisy do turnieju Mistrzostw Świata. Wszystkich chętnych do grania w turnieju zapraszam. http://www.eliteliga.pl/forum/viewtopic.php?f=113&t=476 Trwają również zapisy do I i II ligi. www.eliteliga.pl/forum Najlepsze rozgrywki FIFA10 w sieci.

Na tej stronce co podajesz linki panuje taki chaos, nieład i nie porządek że zaraz wyszedłem. Bierz przykład z PS3 site. Ładnie, prosto i przejrzyście.

Przydała by się jakaś konkretna nieoficjalna liga do fify 2010 bo na razie na takową się nie załapałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronce co podajesz linki panuje taki chaos, nieład i nie porządek że zaraz wyszedłem. Bierz przykład z PS3 site. Ładnie, prosto i przejrzyście.

Przydała by się jakaś konkretna nieoficjalna liga do fify 2010 bo na razie na takową się nie załapałem :(

Ja na tej stronce gram w lidze w fife na ps3 i wcale nie jest tak jak mowisz.. wszystko dobrze zorganizowane, szybko podliczane, poziom mysle tez dobry(tymbardziej, ze sam nie naleze do mistrzow:P)Krotko mowiac fajna zabawa, a emocje przy meczach nieporownywalne do jakis zwyklych meczy head to head:)

Chyba ze mowisz o samym forum, moze rzeczywiscie nie jest to najladniejsze forum ze wszystkich, ale az takiej tragedii jak piszesz nie ma, po chwili mozna polapac sie ze wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronce co podajesz linki panuje taki chaos, nieład i nie porządek że zaraz wyszedłem. Bierz przykład z PS3 site. Ładnie, prosto i przejrzyście.

Przydała by się jakaś konkretna nieoficjalna liga do fify 2010 bo na razie na takową się nie załapałem :(

Trzeba się zarejestrować u nas na stronie, żeby zobaczyć jej urok. Trwają zapisy do tego jak nazywasz nieoficjalna liga FIFY. Gwarantuję najwyższą jakość organizacji. ;)) Strona nie jest moja. Pozwolono mi na niej poprowadzić sekcję PS3... Dopiero zaczynamy .

Zapraszam do zapisów do MŚ ! 11.04.2010, czwartek od godziny 21.00.

http://eliteliga.pl/forum/viewtopic.php?f=113&t=476

Trwają zapisy do I i II ligi EliteLiga.

http://eliteliga.pl/forum/viewforum.php?f=115

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jutro, 11 marca 2010 od godziny 21.00 na www.eliteliga.pl zostaną owtarte zapisy do Mistrzostw Świata!

http://eliteliga.pl/forum/viewtopic.php?f=113&t=476

Trwają zapisy do I i II ligi EliteLiga.

http://eliteliga.pl/forum/viewforum.php?f=115

www.eliteliga.pl.

www.eliteliga.pl/forum

Najlepsze rozgrywki FIFA10 PS3 w sieci! Zapraszam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

organizuje mały turniej:) 8 ludzi:) dowolne zespoly 8 dziele na 4 pary potem polfinaly i final przegrałes odpadasz!! zgloszenia na 8572606 dzis do 21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

organizuje mały turniej:) 8 ludzi:) dowolne zespoly 8 dziele na 4 pary potem polfinaly i final przegrałes odpadasz!! zgloszenia na 8572606 dzis do 21

A jaka jest główna nagroda oprócz tytułu? :pardon:

Edytowane przez nocny_napoleon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilch co ja przeżyłem w tym ultimate team moja słaba drużyna przegrywałem z jakimś kozakiem miał pakę niezła w tych kartach 3-0 ale w 119minucie było 3-4 i mnie wywaliło z PSN...naprawia to kiedyś ktoś wysyłał jakieś maile o tym bugu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby zapisy do 20:20 , a o 21:23 jeszcze osoby sie dopisują .

Nie wiadomo jeszcze kiedy start , nie ogarniete to strasznie !.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×