Skocz do zawartości
ONE

[Online] Fifa 10

Rekomendowane odpowiedzi

Dawidekfcb wyslalem zapro ci na psn :D jestem zajebisty i ci dokopie !! :D nie masz zemna szans <cwnaiak2> :D

I'll kick your ass :)

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie z kimś zagram, jeśli są chętni to niech zapraszają. Do ligi też chętnie dołączę jeśli ktoś ma miejsce, do żadnej jeszcze nie należę.

Mój psn id ludek14

pozdrawiam graczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I'll kick you ass :)

Ćwicz ćwicz i jeszcze raz.... hehe

Ps. Jest 2:2 kiedy spotkanie o wszystko? Jestem teraz w życiowej formie 400tny w FIWC :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwicz ćwicz i jeszcze raz.... hehe

Ps. Jest 2:2 kiedy spotkanie o wszystko? Jestem teraz w życiowej formie 400tny w FIWC :]

No nasze meczyki były niezłe. Pierwszy mecz musiałem się rozgrzać, hehe. Jednak spotkania zacięte i niezłe.

Do soboty mogę grać, potem na tydzień wyjeżdżam. Może dziś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie pogram online. Jakiś tam pro nie jestem, ale mogę zmierzyć się z każdym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do łącze do National Cup PL będę grał CHORWACJA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakis powaznych graczy do zmierzenia sie w Fifce . Jak jestem zmotywowany to nielatwo ze mna wygrac.

Lubie grac zespolami niszowymi. max 4 gwiazdki. jak ktos tez preferuje takie kluby to zapraszam do gry. ( ilez mozna tym menchesterem z ta barca grac. to juz jest nudne.)

jutro gram praktycznie caly dzien z przerwa na meczyk ( 16-18)

FransThePlaya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętny by zagrać z kimś w FIFE 10 co prawda mam ją 1 dzien ale dobra ;]

pisać na gg ; 6291122

moj psn ; kAr0oo_17

0 - to jest zero nie litera ''O''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym was serdecznie zaprosić do klubu który się nazywa STRONG TEAM.

Od dziś rozpoczyna się rekrutacja , w naszym klubie mamy już 2 dobrych napastników więc ludzie jeżeli nie tylko zależy wam na bramkach to zgłaszajcie się do nas gdyż chcemy w naszej drużynie dobrego OBROŃCY który dobrze rozgrywa piłkę najlepiej jak by miał już jakieś doświadczenie w trybie Virtual Pro. Pilnie również szukamy pomocnika.Pomocnik nie musi mieć koniecznie wysokich umiejętności wystarczy by miał chęć czas i ambicję do rozwijania swojego zawodnika.

Chętni niech zgłaszają się pod nr gg 1929540 lub na Ps3 NIC -suszinho18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym was serdecznie zaprosić do klubu który się nazywa STRONG TEAM.

Od dziś rozpoczyna się rekrutacja , w naszym klubie mamy już 2 dobrych napastników więc ludzie jeżeli nie tylko zależy wam na bramkach to zgłaszajcie się do nas gdyż chcemy w naszej drużynie dobrego OBROŃCY który dobrze rozgrywa piłkę najlepiej jak by miał już jakieś doświadczenie w trybie Virtual Pro. Pilnie również szukamy pomocnika.Pomocnik nie musi mieć koniecznie wysokich umiejętności wystarczy by miał chęć czas i ambicję do rozwijania swojego zawodnika.

Chętni niech zgłaszają się pod nr gg 1929540 lub na Ps3 NIC -suszinho18

Edytowane przez adinho18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysze moim zaodnikien zaczac od nowa bo musialen skasowac savy,wiec potrzebuje kilku dni zeby troszke podrasowac

Mysze moim zaodnikien zaczac od nowa bo musialen skasowac savy,wiec potrzebuje kilku dni zeby troszke podrasowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok damy ci troche czasu nie ma problemu a na jakiej pozycji grasz ?

moj zawodnik to lewy napastnik ma 85 umiejętności

znajomy ktory gra ze mną na szpicy tez ma 85 umiejetnosci tak że napad mamy w klubie dobry szukamy rozgrywającego pomocnika szybkiego i obrońców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srodek pomocy,albo lewy napastnik

Jaki poziom innych graczy np.jaki skill level moj jest 26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz wejsc na gg ?

lepiej sie komunikuje wtedy niż na forum

mógłbyś zagrać na pomocy z jeszcze jednym gościem bylo by ok wtedy byśmy mieli mocną 4 bo mamy tez jeszcze 1 dobrego pomocnika dobrze rozgrywa piłke ale jak ty bys jeszcze dołonczył bylo by zajebiście ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zakłada bo klub już jest mamy juz rozegranych ponad 50 meczów

Witam chciałbym was serdecznie zaprosić do klubu który się nazywa STRONG TEAM.

Od dziś rozpoczyna się rekrutacja , w naszym klubie mamy już 2 dobrych napastników więc ludzie jeżeli nie tylko zależy wam na bramkach to zgłaszajcie się do nas gdyż chcemy w naszej drużynie dobrego OBROŃCY który dobrze rozgrywa piłkę najlepiej jak by miał już jakieś doświadczenie w trybie Virtual Pro. Pilnie również szukamy pomocnika.Pomocnik nie musi mieć koniecznie wysokich umiejętności wystarczy by miał chęć czas i ambicję do rozwijania swojego zawodnika.

Chętni niech zgłaszają się pod nr gg 1929540 lub na Ps3 NIC -suszinho18

Witam chciałbym was serdecznie zaprosić do klubu który się nazywa STRONG TEAM.

Od dziś rozpoczyna się rekrutacja , w naszym klubie mamy już 2 dobrych napastników więc ludzie jeżeli nie tylko zależy wam na bramkach to zgłaszajcie się do nas gdyż chcemy w naszej drużynie dobrego OBROŃCY który dobrze rozgrywa piłkę najlepiej jak by miał już jakieś doświadczenie w trybie Virtual Pro. Pilnie również szukamy pomocnika.Pomocnik nie musi mieć koniecznie wysokich umiejętności wystarczy by miał chęć czas i ambicję do rozwijania swojego zawodnika.

Chętni niech zgłaszają się pod nr gg 1929540 lub na Ps3 NIC -suszinho18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym zmotywowac ludzi do gry w naszej lidze national Cup. bo dopiero 5 meczy jest rozegranych a ja sam zagralem tylko 1 bo ludzie nie graja. Prosze o pisanie wiadomosci na psn do KoksRio o zaplanowanie meczow, chetnie zagram jak bede w grze a gram w Fife sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagram z Polakami w Fife 10

Mój PSNid jonh12345

Chętnie zagram z Polakami w Fife 10

Mój PSNid jonh12345

Fife osiadam od tygodnia:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagram z forumowiczami :) Nie prezentuje wysokiego poziomu ;) Moj nick to Marecki_NH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

chcialbym zmotywowac ludzi do gry w naszej lidze national Cup. bo dopiero 5 meczy jest rozegranych a ja sam zagralem tylko 1 bo ludzie nie graja. Prosze o pisanie wiadomosci na psn do KoksRio o zaplanowanie meczow, chetnie zagram jak bede w grze a gram w Fife sporo

Jestem chetny do gry w Fife :)

Ostatnio mam sporo czasu i sporo siedze wlasnie przy fifce.

Ciekawie byloby zagrac w jednym klubie z innymi ''gwiazdami''.

Smialo mozecie mnie dodawac do listy.

Chetnie zagram w jakiejs lidze czy to wlasna druzyna czy z innymi gwiazdami w jednym klubie.

Edytowane przez alle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×