Skocz do zawartości
ONE

[Online] Fifa 10

Rekomendowane odpowiedzi

witam z chęcią pogram w fife 10 zwykły lub drużynowy mecz, od następnego tygodnia będę miał headset więc będzie można sie porozumieć:)

PSN ID: Eszwaq1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z checia z kims zagram,narazie nie liga, tylko towarzysko:)

nick Rev91PL, prosze o wysylanie zaproszen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny jeszcze dziś pograć w FIFA 10? Pisać na GG: 4026536 mój PSN: gdynia_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge grac zawsze :) byleby tylko ta osoba bylaby dobra... a nie niedzielnym grajkiem... :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge grac zawsze :) byleby tylko ta osoba bylaby dobra... a nie niedzielnym grajkiem... :P :D

Gramy? Z chęcią spuszczę Ci łomot.

mój psnid : DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bello.22

Uważaj Pilch, bo przegrasz z FCB... albo może lepiej dostaniesz łomot :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj Pilch, bo przegrasz z FCB... albo może lepiej dostaniesz łomot :D

Ja chętnie rozwalę was dwóch a nawet raczej trzech.

PSNid: nocny_napoleon

team: ARSENAL

Tactic: Strong Defensive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, drużynę dostosowuję do przeciwnika. Jeżeli ktoś gra mocnym klubem, biorę wiadomo kogo. Hehe.

I nie, nie gram FCB ze względu, że jest to jeden z najsilniejszych klubów w Fifie, zresztą tego wyjaśniać nie muszę.

Dodam, że lubię utrzymywać się przy piłce. I nie znoszę rozłączania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawidek widze że czujesz się mocny. Ja tez więc może stworzymy jakąś drużyne bo nie moge sie zebrać z ludzmi zeby pograc w mistrzostwa wirtualnych klubów. Ewentualnie jakąś lige czy cos..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie założyłem lige. Nazwa ligi ---> "BialoCzerwoni" odemnie jest 3 znajomych, dzisiaj się wpiszą do ligi. Potrzebuje jeszcze 7 osob które gre na sieci traktuja powaznie a nie wyłaczaja sie jak przegrywaja. dodawajcie mnie do kontaktów a podam hasło do ligi!! Login "Krookos" gg 920020

Witam. Chętnie zagram w lidze o dumnie brzmiącej nazwie. Napisz mi tylko gdzie jej szukac? pozdrawiam dodoszb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak jestescie slabi ;D <cwaniak2> nauczcie sie grac a potem mozecie ze mna zagrac ;D i nawet 7 w obronie dac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak jestescie slabi ;D <cwaniak2> nauczcie sie grac a potem mozecie ze mna zagrac ;D i nawet 7 w obronie dac :D

No nie chciałeś dziś grać :) Jutro nie bardzo, może w weekend się stykniemy? Parę meczyków nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie chciałeś dziś grać smile.gif Jutro nie bardzo, może w weekend się stykniemy? Parę meczyków nie zaszkodzi.

tez moge posmigac z wami w piatek najlepiej ;P moze to ja wygram z wami hihihi i was pogodze ;P ID : Krucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem chętny pograć z kimś może być prywatnie może być w lidze przy okazji chciałbym nabić kilka pucharków oczywiście mogę też komuś pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DawidekFCB, ja jestem chętny, wiem, że nie mam szans z Tobą w FIFĘ, bo jesteś Pro w kopaniny, ale możemy zagrać  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DawidekFCB, ja jestem chętny, wiem, że nie mam szans z Tobą w FIFĘ, bo jesteś Pro w kopaniny, ale możemy zagrać :thumbsup:

Nie przesadzaj, hehe. Ok, ja wchodzę na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo. Chętnie bym zagrał z kimś w lidze, żeby zdobyć trophy, czy coś. Jeżeli ktoś byłby gotów pomóc mi to piszcie.

Tak poza tym jak zrobić te trofea:

- "Win 100 Classic Online Ranked Matches" - myślałem, że chodzi o mecze "twarzą w twarz", a takich wygranych mam już ponad 100.

- "Recognise Anyone?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Tak poza tym jak zrobić te trofea:

- "Win 100 Classic Online Ranked Matches" - myślałem, że chodzi o mecze "twarzą w twarz", a takich wygranych mam już ponad 100.

Jeżeli chodzi o to trophy to wielu użytkowników zaliczyło już te 100 wygranych, a trophy nie wskoczyło... Może wyjdzie jakiś patch poprawiający to, bo w końcu to jedno z bardziej czasochłonnych pucharków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawidekfcb wyslalem zapro ci na psn :D jestem zajebisty i ci dokopie !! :D nie masz zemna szans <cwnaiak2> :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×