Skocz do zawartości
ONE

[Online] Nba 2K10

Rekomendowane odpowiedzi

nie... z tego względu że będzie 30 zespołów

są jeszcze 4 wolne miejsca w lidze

kto jest jeszcze wolny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

w poszukuję osób chętnych go rozegrania calego sezonu od 8 do 12 minut z draftem

na razie jest nas 2 ja moge grac orlando warunek to częstą obecność oraz obecność podczas draftu

dziękuje zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

w poszukuję osób chętnych go rozegrania calego sezonu od 8 do 12 minut z draftem

na razie jest nas 2 ja moge grac orlando warunek to częstą obecność oraz obecność podczas draftu

dziękuje zapraszam

a nie chcialbyś się przyłączyć do naszej ligi?

bedzie około 30 drużyn i regular sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

w poszukuję osób chętnych go rozegrania calego sezonu od 8 do 12 minut z draftem

na razie jest nas 2 ja moge grac orlando warunek to częstą obecność oraz obecność podczas draftu

dziękuje zapraszam

tak jak pisał Drzemek... 30 drużyn on ball defence... dobra ekipa... czat... strona.. duża aktywność którą wymuszają zasady ligowe... przed patchem mieliśmy ligę i do momentu jej że tak powiem popsucia rozegraliśmy przez niecały tydzień ponad 100 meczów

akurat mamy jeszcze 4 wolne miejsca... Heat, Clippers i Twolves

http://community.2ks...ex.cfm?l=230949 <--- strona ligi

liga bez draftu 8 minut kwarta... a i sezon 40 meczów... nie ma sensu grać 82 

KYNI: zaakceptuj zaproszenie w przeciwnym wypadku trzeba będzie znaleźć kogoś na Twoje miejsce

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze nie na temat troche i ze umiescilem to juz w jednym temacie ale prosze o pomoc ...

Panowie, a powiezdzcie mi na jakiej rozdzielczosci gracie... ??

mam ustawione na ps3 ze rozdzialka to 1080i (albo p, niepamietam). A po odaleniu gry nba 2k10 wskakuje mi rozdzielczosc 720 .... tez tak macie i jak to mozna przestawic zeby bylo na 1080 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze nie na temat troche i ze umiescilem to juz w jednym temacie ale prosze o pomoc ...

Panowie, a powiezdzcie mi na jakiej rozdzielczosci gracie... ??

mam ustawione na ps3 ze rozdzialka to 1080i (albo p, niepamietam). A po odaleniu gry nba 2k10 wskakuje mi rozdzielczosc 720 .... tez tak macie i jak to mozna przestawic zeby bylo na 1080 ??

gra jest w rozdzielczosci 720 nie mozesz jej w tej grze przestawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha... wlasnie sier zastanawialem czy przypadkiem przed patchem nie byla lepsza grafa... to w takim razie trochje lipa skoro na pudelku jest napisane ze sa tez dostepne 1080i , p rozdzielczosci :/

w sumie dzieki za info bo juz sie balem ze tylko mi sie tkai zonk przytrafil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest w rozdzielczosci 720 nie mozesz jej w tej grze przestawic

nie odpisałeś czy chcesz do nas do ligi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie odpisałeś czy chcesz do nas do ligi

przepraszam oczywiście chciałbym dołączyć jako miami a kto jeszcze jest wolny wydaje mi sie ze na stronie jest tylko 23 drużyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam oczywiście chciałbym dołączyć jako miami a kto jeszcze jest wolny wydaje mi sie ze na stronie jest tylko 23 drużyny

jeszcze czterech sie nie dodalo (Denver, Cavs, Raptors i Mavs)

poza Heat wolni sa jeszcze Clippers i Twolves

pisałeś że masz jeszcze drugą osobę... może ona też by była chętna?? wyślij mi zaproszenie na psnie

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze czterech sie nie dodalo (Denver, Cavs, Raptors i Mavs)

poza Heat wolni sa jeszcze Clippers i Twolves

pisałeś że masz jeszcze drugą osobę... może ona też by była chętna?? wyślij mi zaproszenie na psnie

zaraz ci wysle zapytaam sie go czy by chciał grac ale mam go w znajomych psn i nie wiem kiedy odpisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz ci wysle zapytaam sie go czy by chciał grac ale mam go w znajomych psn i nie wiem kiedy odpisze

luzik... ja odbiore jak wroce do domu... jesli chcesz teraz wejsc do ligi to wyszukaj sobie w wyszukiwarce lig DLD v1 haslo: zaq12wsx i wybierz heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki tu nurek Hiszpan do was mowi.

UWAGA gram sobie kolesiem i wybieram Buks z Jenningsem na pozyji dobrego grajka. Na treningu widze pocina fajnie pieknie meczyk z kompem kolo wymiata. Wchodze w online mecz Jennings z lawki wchodzi patrze na jego overall i oczy mam w dupie za przeproszeniem. Np za trzy dodali mu 19 punktow czyli ma 83 mial 64 no jakas parodia i tak prawie w wiekszosci mu pododawali rzut kazdy mial z dupy weza i ma na online roster .Plus podeanie jakies z kosmosu niskie plus mega wtopa on nie Ladowal do kosza to juz sie normlanie usmialem na maksa jak mozna tak na stracie zbiedzic goscia. Ja rozumiem ze gral w eurpoie i amerykance maja nas gdzies ale kurna no bez przesady mogli go o 5 zrobic niezej notowania ale nie srednio o 15 punktow. Wiec jak gram sobie z kompem to ma juz podniesione bo sie lekko zdziwili kolesiem. A w online ja sie kurna pytam do jasnej ciasnej co KOles AMATOR cienias pucybut podawacz recznikow. To tak jak bym wam panowie teraz z Kobasow Wadow Carterow i innych bobkow poodejmowal 15-19 punktow na rzutach podniach i innych takich nie mowic o swiadomosci ataku obrony szkoda gadac. On trafic nie moze z poldychy jak raz trafi na 10 to radocha. I teraz najlepsze ja wam chce pokazac jak koles gral zanim przyszedl do NBA wiec chyba mogli troche bardziej obiektywnie go zrobic.

FIlmik mnie gniecie w fotel maly iverson to przy nim pikus. ALe widac ze sie chyba na nim wzorowal 3 numer na koszulce itd.

http://www.wprzerwie.pl/Film/Z-boiska/525801,1,Brandon-jennings.html

Edytowane przez Hiszpan_77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARDZO WAZNA SPRAWA DOTYCZACA ONLINE:

Odblokujcie sobie poznizsze porty na swoich ruterach/firewallach:

TCP 80, UDP 88, UDP 3074, TCP 3074, UDP 53, TCP 53, UDP 3064, TCP 1795, TCP 1745, UDP 1795, UDP 1745

z ligą chcemy ruszyć dzisiaj... w sensie ją odpalić więc dzisiaj wieczorem można już grać pierwsze mecze... start godz. 20

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie swój internet... bo wynika z wczorajszych doświadczeń że zrywanie meczów to nie jest wina serwerów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy jeszcze 3 drużyny wolne: Nuggets, Cavs i Twolves... czekam na zgloszenia... piszcie do mnie lub drzemka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy jeszcze 3 drużyny wolne: Nuggets, Cavs i Twolves... czekam na zgloszenia... piszcie do mnie lub drzemka

czesc wczoraj jako ostatni doszedłem i gram miami ale nie gralem meczu bo sie zawiesiło miało nie byc wiecej wolnych druzyn wiec wziąlem miami czy moge zmienic na cavs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieaktualne

Edytowane przez ChuckD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie do szanownych kolegów, czy wie ktoś z Was jak można zarobić coś takiego, że graczej własnej drużyny rozchodzą się po kątach i robią miejsce na grę jeden na jeden dla lidera. Grałem ostanio on line z takim jednym zawodnikiem i rzucił mi Brayantem 48 pkt w ciągu czterech kwart pięciominutowych, nie musze dodawać że mecz dostałem 30 pkt... Hmm, może trzeba było stanąć strefą...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie do szanownych kolegów, czy wie ktoś z Was jak można zarobić coś takiego, że graczej własnej drużyny rozchodzą się po kątach i robią miejsce na grę jeden na jeden dla lidera. Grałem ostanio on line z takim jednym zawodnikiem i rzucił mi Brayantem 48 pkt w ciągu czterech kwart pięciominutowych, nie musze dodawać że mecz dostałem 30 pkt... Hmm, może trzeba było stanąć strefą...?

grasz isolacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie do szanownych kolegów, czy wie ktoś z Was jak można zarobić coś takiego, że graczej własnej drużyny rozchodzą się po kątach i robią miejsce na grę jeden na jeden dla lidera. Grałem ostanio on line z takim jednym zawodnikiem i rzucił mi Brayantem 48 pkt w ciągu czterech kwart pięciominutowych, nie musze dodawać że mecz dostałem 30 pkt... Hmm, może trzeba było stanąć strefą...?

na takich kolesi najlepiej działa strefa 1 3 1... tylko musisz uważać na podanie na obwód... ostatecznie działa też strefa 2 3 w momencie kiedy on wbija przełączasz na 2 3 a jak wraca na obwod to znow robisz swego... jeszcze druga sprawa jak widzisz ze koles macha reka ze chce izolacje podbiegnij do niego i wcisnij L1 zeby zrobic podwojenie... btw wyśiij mi zaproszenie do znajomych to zagramy jakiś sparing 

CI CO SĄ W LIDZE NIECH GRAJĄ MECZE... 

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest w rozdzielczosci 720 nie mozesz jej w tej grze przestawic

"totalny bulszit"

NBA 2k10 chodzi we wszystkich rozdzielczościach podanych na pudełku ale żeby grac w 1080p (dla przypomnienia: 1080i jest gorszą rozdzielczością niż 720p) musisz "wymusić" (tak jak w przypadku GTA4 czy paru innych tytułów) to w menu kosoli (XMB) ..

wchodzisz w XMB -> settings -> display settings -> odznaczasz 720p -> klikasz save settings -> włączasz grę (być może trochę różnią się komendy ale w przybliżeniu tak to wygląda). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×