Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas gry możesz rozmawiać jedynie z osobami, które grają z tobą na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakbym gral z kuzynem w MW3 na tym samym servie to moglibyslmy gadac?

A jak w nic nie gramy mozemy jakos rozmawiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak by moj kuzyn gral w inna gre a ja w nic lub ja w tez inna to nie mozemy rozmawiac?

Jak nie to dlaczego? Nie mozemy miec właczonego czatu i grac w 2 rozne gry?

Edytowane przez Poareow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak by moj kuzyn gral w inna gre a ja w nic lub ja w tez inna to nie mozemy rozmawiac?

Jak nie to dlaczego? Nie mozemy miec właczonego czatu i grac w 2 rozne gry?

Nie, to o czym mówisz to Cross Game Chat, który na Xboxie jest, a u nas niestety nie ma i na PS3 już nie będzie.

Czemu? Pytaj Sony...tego nie wie nikt...

Jak tak bardzo chcesz z kolegą gadać podczas grania w różne gry to pozostaje Skype lub inne wynalazki do gadania na PC czy smartfony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam sluchawek glownie do gadanie przez skype i na ps3 sa jakies godne uwagi do 50zl ?

Edytowane przez lukaszek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 oraz gier takich jak MW3 oraz BF3.

I tutaj pojawia się moje pytanie, jakie polecacie słuchawki do PS3, głównie do gier FPS (MW3).

Chciałbym aby słuchawki nie przekroczyły ceny w wysokości 200zł.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

proponuję tobie i koledze nad tobą o przejrzenie kilku (np. pięciu) stron wstecz ,a znajdziecie odpowiedź na wasze pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko.

Przez sieć gram tylko z dwoma znajomymi i mamy problem z komunikacją - znaczy nie zawsze dostęp do skype itp.

Czy jeśli każdy z nas będzie mial takiego HS`a (czy to sony, czy nokia albo inne, nie ważne jaki -byleby działał) będziemy mogli normalnie w trójkę rozmawiać - znaczy tak jakby w formie konferencji? (każdy słyszy każdego)

Gramy tylko w Gran turismo5 i tam by było to wykorzystywane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko.

Przez sieć gram tylko z dwoma znajomymi i mamy problem z komunikacją - znaczy nie zawsze dostęp do skype itp.

Czy jeśli każdy z nas będzie mial takiego HS`a (czy to sony, czy nokia albo inne, nie ważne jaki -byleby działał) będziemy mogli normalnie w trójkę rozmawiać - znaczy tak jakby w formie konferencji? (każdy słyszy każdego)

Gramy tylko w Gran turismo5 i tam by było to wykorzystywane

Kupcie normalne headsety pod konsolę i będziecie mogli rozmawiać w każdej grze. Każdy będzie słyszał każdego.

Oczywiście tylko w online. Niestety PS3 nie oferuje rozmowy cross game-chatu, czyli możliwość rozmowy, bez względu na graną grę, itd.

Możecie gadać tylko jak gracie online w jakąś grę.

Jeśli macie słuchawki z mikrofonem to możecie również spróbować, bo niektóre działają pod PS3, ale musicie je mieć zakończone końcówką USB rzecz jasna.

Ale są przejściówki z jacka na USB, sam posiadam taką z Logitecha i działa bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki :)

headsety myślę że nam wystarczą, jeśli gramy w coś innego niż GT5 to tylko na singlu. i zdecydujey się zapewne na zakup bezprzewodowych, bo problemy mamy z kabelkami, lub z siedzeniem z laptopem na kolanach w czasie gry. Gdyby się grało naj na pc, przy biurku -problemu by nie było, ale że każdy gra w pozycji pół, lub leżącej, to z kabelkiem problem już jest.

Jeszcze taka sprawa. Na alledrogo widziałem dwie wersje HS`ów Sony - starsza, kanciasta i nowsza, bardziej "opływowa". różnią się czymś poza kształtem?

edit - już znalazłe odpowiedź kilka stron wcześniej ;)

Edytowane przez karol_skw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki :)

headsety myślę że nam wystarczą, jeśli gramy w coś innego niż GT5 to tylko na singlu. i zdecydujey się zapewne na zakup bezprzewodowych, bo problemy mamy z kabelkami, lub z siedzeniem z laptopem na kolanach w czasie gry. Gdyby się grało naj na pc, przy biurku -problemu by nie było, ale że każdy gra w pozycji pół, lub leżącej, to z kabelkiem problem już jest.

Jeszcze taka sprawa. Na alledrogo widziałem dwie wersje HS`ów Sony - starsza, kanciasta i nowsza, bardziej "opływowa". różnią się czymś poza kształtem?

edit - już znalazłe odpowiedź kilka stron wcześniej ;)

Zainteresuj się Gioteck EX-01, tańszy i znacznie lepszy.

Wcześniej kilka stron masz opisany ten headset, sam go zresztą też posiadam i jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno zakupilem headset "Steelseries 5HV2" z przejsciowka USB. Gdy mam ja podlaczona, mikrofon dziala ale nie sluchawki, probowalem wielu sposobow. Jakies sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno zakupilem headset "Steelseries 5HV2" z przejsciowka USB. Gdy mam ja podlaczona, mikrofon dziala ale nie sluchawki, probowalem wielu sposobow. Jakies sugestie?

To znalazłem w necie:

That is a headset for a PC. If you use that headset all you'll hear is voice chat. The usb and bluetooth audio is only for the voice chat on PS3.

Czyli nie posłuchasz gry na tych słuchawkach. Tylko samo gadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, a koles w sklepie mowil mi ze to swietny headset na ps3,

Tj niema zadnego myku na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, a koles w sklepie mowil mi ze to swietny headset na ps3,

Tj niema zadnego myku na to?

Z tego co się orientowałem w sieci to nie bardzo.

Jedyna opcja to sprzedać i kupić jakieś słuchawki, które naprawdę działają z PS3, chociażby oryginalne słuchawki 7.1 od Sony, które są po prostu genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientowałem w sieci to nie bardzo.

Jedyna opcja to sprzedać i kupić jakieś słuchawki, które naprawdę działają z PS3, chociażby oryginalne słuchawki 7.1 od Sony, które są po prostu genialne.

Albo kupić Giotecka EX-01 lub 02 od Naszego Darahavayus'a ;) (nie spamiętam tego nicka !) za 50 zł i być zadowolonym tak jak ja i setki innych użytkowników :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z was prócz mnie spotkał się z takim problemem? A mianowicie naładowany headset (ledwo widoczna zielona dioda) w trakcie podłączenia do kabla normalnie da się załączyć ale kiedy już odepnę kabel za chiny nie da się włączyć headsetu przez co nie mogę sparować go z PS3. Miał ktoś taki problem? Proszę o pomoc bo już mnie krew zalewa... Z góry dzieki :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z was prócz mnie spotkał się z takim problemem? A mianowicie naładowany headset (ledwo widoczna zielona dioda) w trakcie podłączenia do kabla normalnie da się załączyć ale kiedy już odepnę kabel za chiny nie da się włączyć headsetu przez co nie mogę sparować go z PS3. Miał ktoś taki problem? Proszę o pomoc bo już mnie krew zalewa... Z góry dzieki :rolleyes:

Jaki headset? spróbuj zrobić master reset heda a jak nie to mogła bateria padnąć. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak nie napisałem chodzi o Gioteck EX 01 z tego co tutaj wyczytałem ktoś miał identyczny problem i pozostała reklamacja. Ładowałem go pół dnia a to reset hedseta to ja nie wiem jak sie robi :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka gdy majac ten http://allegro.pl/gioteck-ex-01-bluetooth-headset-nowa-gwar-f-vat-i1957592806.html hs to w grze np. MW3/ Bf3 trudno sie okresla gdzie jest przeciwnik?

pytam sie gdyz to jest na 1 ucho. :P

Przecież on służy tylko do GADANIA i nic więcej. Na nim nie puścisz normalnego dźwięku z gry...

Chcesz mieć dźwięk z gry to kup normalne słuchawki na głowę, np. 7.1 od Sony.

Na pojedynczych słuchawkach nigdy nie będziesz mieć gry, bo on służą tylko i wyłącznie do samej rozmowy.

PS3 przez bluetooth przesyła tylko dźwięk voice chatu, normalnego nie przesyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

ok dzieki. A jak kupie zwykle sluchawki z EURA RTV AGD to moge je podlaczyc do konsoli?

Edytowane przez Poareow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×