Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem ,jeszcze jestem trochę zielony w ps3 ;) Myślałem ,że dźwięki z gry też mogą lecieć na słuchawkach. Dzięki za pomoc ! Czyli przydadzą się tylko do czatu na multi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monstery "lecą" po BT...

Nikt nie powiedział - ale do niczego innego niż czat, Ci się nie przydadzą w konsoli...

My bad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,jeszcze jestem trochę zielony w ps3 ;) Myślałem ,że dźwięki z gry też mogą lecieć na słuchawkach. Dzięki za pomoc ! Czyli przydadzą się tylko do czatu na multi ?

Mogą, ale nie przez BT...

Czytaj -> http://www.ps3site.pl/forum/topic/1828-glosniki-sluchawki-i-audio/page__st__2580#entry717290

Tak - przydadzą się tylko do czatowania...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecacie oficjalny headset sony 7.1 ? czy zamiast tego wybrac moze ktorys hs turtle beach np P11 lub PX21?

chodzi o to ze chce podlaczyc sprzet pod konsolowe usb i miec dzwiek w sluchawkach a nie tylko mikrofon jak w moim starym HS :-) w TV nie mam wejsc typu "jack".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecacie oficjalny headset sony 7.1 ? czy zamiast tego wybrac moze ktorys hs turtle beach np P11 lub PX21?

chodzi o to ze chce podlaczyc sprzet pod konsolowe usb i miec dzwiek w sluchawkach a nie tylko mikrofon jak w moim starym HS :-) w TV nie mam wejsc typu "jack".

Witam,Miałem Trittony ax 180 stereo na kablu,jakość ok,podkusiło mnie kupiłem 7,1 dzwięk fajny,trochę kłóciły mi się z routerem,po czasie okazało się że mikro jest uszkodzone,jutro powinienem dostać turtle px3 sam jestem ciekaw jak się sprawdzą,nikt nie potrafił mi napisać cokolwiek o nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ixion , a jak ocenisz wykonanie tych dwóch modeli, który według ciebie jest lepszy? Chodzi mi o jakość materiału, które są wygodniejsze i takie podobne. Nie o to, które lepiej grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ixion , a jak ocenisz wykonanie tych dwóch modeli, który według ciebie jest lepszy? Chodzi mi o jakość materiału, które są wygodniejsze i takie podobne. Nie o to, które lepiej grają.

Ja posiadam PX21 i jestem z nich bardzo zadowolony. Bardzo dobrze leżą na głowie i nie uciskają uszu. Jak coś to pytaj mogę powiedzieć Ci o nich co tylko chcesz. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecacie oficjalny headset sony 7.1 ? czy zamiast tego wybrac moze ktorys hs turtle beach np P11 lub PX21?

chodzi o to ze chce podlaczyc sprzet pod konsolowe usb i miec dzwiek w sluchawkach a nie tylko mikrofon jak w moim starym HS :-) w TV nie mam wejsc typu "jack".

Chcesz mieć słuchawki bezprzewodowe - kup Sony 7.1, a jak chcesz mieć przewodowe, to PX21...

Oba zestawy są warte polecenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ixion , a jak ocenisz wykonanie tych dwóch modeli, który według ciebie jest lepszy? Chodzi mi o jakość materiału, które są wygodniejsze i takie podobne. Nie o to, które lepiej grają.

Jak dla mnie to wykonanie jest o klasę wyższe w przypadku Sony Pulse. Trzymając w ręku nowy HS Sony ma się wrażenie, że to sprzęt wysokiej klasy i tak jest w istocie. Pierwszy Wireless 7.1 troche trzeszczy, wysuwany mikrofon sprawia wrażenie, że urwie się przy lekkim zawadzeniu, wygląda IMO śmiesznie, jak jakaś zabawka zakładana na głowę, nowy HS to fajnie wyglądające słuchawki. Wbudowany mikrofon bardzo dobrze przechwytuje dźwięk. I jeszcze coś - to jedne z najwygodniejszych słuchawek jakie miałem na uszach. Minus, jaki zauważyłem w Pulsach to dość słaba bateria - 3,5 godz ładowania i około 5 godz pracy - trochę mało jak na tak długie ładowanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podłączyłem Turtle MW Bravo (px3)pierwsze wrażenia po 1 godz grania suuper.Miałem sony 7,1 również bezprzewodowe,wiec do nich się odniosę.Po 1 cena sony 350zł,za Px3 zapłaciłem na all..... 250:),sony kłóciło się z routerem,nie modłem grać online,tu nie występuje taki objaw.Słuchawki wydają się trochę za delikatkne,ale może to złudzenie,mikrofon regulowany,na pałąku świetnie można dostawić pod same usta i mówić szeptem,słychać mnie świetnie ,można ustawić czułość mikro do 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam coś od siebie odnośnie dwóch Wireless Headsetów Sony - jeśli ktoś szuka tylko HSa do gier na PS3 i PC to niech inwestuje w pierwszy model. Jeśli jednak ktoś ma zamiar używać HSa jak słuchawek, to na prawdę warto dopłacić do Sony Pulse. Dopiero podłączenie ich do dobrego sprzętu Jackem 3.5 pokazuje co potrafią. Dźwięk z USB wypada "tylko" bardzo dobrze :happy:

A ten nowy ficzer czyli Bass Impact to badziew jak cholera. Raz to włączyłem i więcej nie użyję. Jakby ktoś wlewał w uszy muł :biggrin: No i włączenie trybu Virtual 7.1 sprawia, że dźwięk jest strasznie, analityczny, płaski. Słychać co się dzieje dookoła, ale jednocześnie brak jakiejkolwiek głębi, basu. Szczerze mówiąc to Virtual Surround w moim TV sprawia lepsze wrażenie.

Ja od niedawna mam ten najnowszy Headset sony wireless. Są bardzo dobre chociaż masz racje że trochę brakuje tej głębi i nie sprawiają wrażenia 7.1. Co do bassimpact to ja uważam że funkcja jest świetna, zwłaszcza w battlefield 3 o ile jest dobrze przyciszona bo dodaje mocy dźwiękowi i masz wrażenie jakbyś siedział w kinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja mam wrażenie jakby sąsiad walił jakimś młotem w ścianę :happy: Poza tym ten cały Bass Impact bardzo skraca czas pracy baterii i zagłusza inne dźwięki, chociaż bajer ciekawy. Ja preferuję naturalność dźwięku, a ten "słuchawkowy Dual Shock" z naturalnością nie ma nic wspólnego. W BFa gram na PC i tam też dziwnie to działa. Grając na Pustyni wybuchy po drugiej stronie mapy słyszę 20 metrów za sobą.

No ale poeksperymentuję jeszcze, może wezmę na najniższą wartość. Poza tym świetny HS i słuchawki, nie żałuję kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem wlasnie pozyczylem od kolegi sluchawki steelseries siberia, podlaczam pod usb i co ? dzwiek dalej w TV a w sluchawkach jedynie mirofon dziala, moze one nie sa kompatybilne ?albo ja jestem debilem i nie umiem tego ogarnanc, w ustawieniach konsoli mam, ze dzwiek wychodzi przez HDMI, a nie widze zeby mozna tam bylo zmienic na USB, w funkcjach czatu wychodzace i wchodzace syg na sluchawki i to sie zgadza, ale za h nie moge przekierowac dzwieku z konsoli do sluchawek.

rozumiem, ze dzwiek przez usb moge osiagnac tylko w org sluchawkach sony ? a tourtle beach? jest gdzies jakis wykres ktore sluchawki dzialaja pod konsolowe usb ?

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci wykres ? Nie licząc oryginalnych Sony 7.1, wszystkie inne musisz podpiąć dodatkowo podpiąć pod wyjście dźwięku - AV z konsoli, słuchawkowe z TV, itp...

Po USB leci tylko chat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec biore te sony 7.1 mam nadzieje, ze nie bede zawiedziony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będziesz zawiedziony, znajomy ma takie i jest mu z nimi dobrze.

Edytowane przez Rajmek099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, testował ktoś może z was słuchawki Sony MDR- XB500 na PS3? Jakie wrażenia?

To zwykłe słuchawki, a nie headset. Polecam forum http://www.mp3store.pl/. Tam o słuchawkach możesz poczytać i pogadać. Edytowane przez Ixion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam czegoś dobrego jeśli chodzi o HS, głównie BF3. Warto inwestować w Sony Wireless Stereo 7.1 ? Czy może kupić te ulepszone zwykłe Soniaki, wkładane do ucha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem na Gioteck ex-02s i bylo mnie bardzo wyraznie i glosno slychac takze nie wiem czy jest sens wydawac niepotrzebnie pieniadze tylko i wylacznie do czatu w BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam czegoś dobrego jeśli chodzi o HS, głównie BF3. Warto inwestować w Sony Wireless Stereo 7.1 ? Czy może kupić te ulepszone zwykłe Soniaki, wkładane do ucha ?

tylko do czatu? czy dzwięki z gry + czat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam się pod pytanie Tindera, też aktualnie szukam headsetu...

Edytowane przez bajaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem na Gioteck ex-02s i bylo mnie bardzo wyraznie i glosno slychac takze nie wiem czy jest sens wydawac niepotrzebnie pieniadze tylko i wylacznie do czatu w BF3.

Również posiadam Giotecka i polecam. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej dźwięki z gry + czat, co jest jednoznaczne z tym że muszę rozglądać się za Sony Wireless Headset 7.1 ? Aaa tak na marginesie, duża jest róznica pomiędzy tym 7,1, a najnowszym Sony Pulse ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duża jest róznica pomiędzy tym 7,1, a najnowszym Sony Pulse ?

#2537

Edytowane przez Tobi1989PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam i szukam, a nie moge znalesc i w sumie to nie moge zdecydowac sie na zadne sluchafony, na sony pulse mnie nie stac, a opinie i trzeszczacym i wykonanym ze slabego materialu sony 7.1 mnie przerazaja bo dac 400zl za slabo wykonane sluchawki to masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×