Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dostałem w prezencie słuchawki

Gioteck EX-01 i nie chcą się włączyć podłączyłem je do kabla który był w zestawie i nic nie chce się zapalić niebieska dioda trzymam przycisk power i nic.!! czy jest prawdopodobnie że nowe słuchawki są popsute .?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że jest takie prawdopodobieństwo. To przecież sprzęt elektroniczny...

Głupie pytanie ;) ale ładowałeś słuchawkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanderos czy do tych sluchawek potrzebuje kabel ktory byl dolaczony do zestawu ps3 http://allegro.pl/ma...2888915193.html pytam poniewaz kabael ten pozyczylem kolezce ktry wyjechal i ciezko bedzie go odzyskac? pozdrawiam;)

Standardowy kabel jest zakończony wtyczką USB i dwoma mini-jackami...

Nic więcej nie potrzebujesz - ewentualnie przejściówki z mini-jacka na 2xRCA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co będzie lepsze EX-01 czy EX-03 firma Gioteck ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ładowałem słuchawkę i nic !!!

Skoro jest naładowana i nie reaguje na próby włączenia - to może znaczyć, że jest uszkodzona...

co będzie lepsze EX-01 czy EX-03 firma Gioteck ?

EX-01 ma słuchawkę douszną, a EX-03 dokanałową - wybierz tą która będzie dla Ciebie wygodniejsza...

Witam potrzebuje mikrofonu do PS3 pod bluetootha myślę ze do 100 zł co myślicie o tym :

http://www.ceneo.pl/14431696#tab=spec

Albo to co podlinkowałeś, albo coś z Giotecka...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gioteck wychodzi taniej - a jest równie dobry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam taki zestaw słuchawkowy do PS3 i pojawił się następujący problem. Używam go również do rozmów podczas gry na komputerze, włączyłem go dzisiaj normalnie, lecz mikrofon ani słuchawka nie zdziałały. Chcąc go wyłączyć poprzez długie przytrzymanie przycisku "POWER", zamiast wyłączyć się, zmienił się na tryb wyszukiwania.

I gdzie jest problem. Mianowicie, cały czas teraz mruga na czerwono / zielono, i nijak nie mogę go wyłączyć. Gdy próbuję, zamruga kilka razy szybko na zielono, czyli tak jak się normalnie wyłącza, słychac też ten dźwięk, ale zamiast wyłączyć się, ponownie jest w trybie wyszukiwania.

Nie wiem jak mogę to naprawić, czy muszę czekać aż się rozładuje i mieć nadzieję, że poźniej się normalnie włączy?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz kablem do PS3, niech się sparują, a później usun słuchawkę poprzez menu konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz ten drugi, nie ma co przepłacac prawie dwukrotnie. Obojętnie który wybierzesz i tak będziesz zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzial co wiedzial a z liczeniem tez kiepsko. Jesli masz wystarczajace fundusze to bierz zdecydowanie Sony Pulse. Wyeliminowano w zasadzie wszystkie "niedorobki" pierwszego modelu,

Przedewszystkim jednak Sony Pulse mozesz podlaczyc do kazdego urzadzenia jakie bedziesz mial pod reka o ile takowe ma przynajmniej wyjscie minijack 3.5mm.

Oryginalna wersje mogles podlaczyc tylko pod PS3 lub PC.

Poczytaj kilka recenzji i sam zdecyduj.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz kablem do PS3, niech się sparują, a później usun słuchawkę poprzez menu konsoli...

Nie pomogło, tzn podłączyłem, odinstalowałem i po ponownym zainstalowaniu mrugał tylko na zielono jakby był włączony. I ten sam problem, słuchawka i mikrofon nie działa, a przy próbie wyłączenia go, znów wchodzi w tryb wyszukiwania :/

Albo inaczej, nie mogę go wogóle wyłączyć. Zawsze mruga albo na zielono, albo zielono / czerwono, nawet po sygnale który mówi nam, że headset zostaje wyłączany.

Edytowane przez Demolka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica mędzy dwoma modelami to jedynie 20f bo wrzucilem złą aukcję czyli pulse kosztuje 100f a starsza wersja 80f. Chyba zdecyduje się na Pulse, skoro kolega poleca. A czy za tą kasę bądź mniejszą znajde jakiegoś innego fajnego headseta bezprzewodowego? mam jeszcze jedno pytanie, czy Pulsa można podłączyć bezprzewodowo do jakiegoś innego urządzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem mozesz podlaczyc bezprzewodowo do kazdego urzadzenia ktore ma minijack 3.5mm, jednak musisz miec w poblizu gniazdo USB do zasilenia dongla by to dzialalo bezprzewodowo.

Na przyklad mozesz podlaczyc do TV, kina domowego itd. Puszczasz dzwiek po wyjsciu sluchawkowym z TV, dongle z kompletu podlaczasz pod zasilane gniazdo USB(nie musi byc to koniecznie gniazdo USB w TV, wazne tylko by zasililo dongle usb) wpinasz do niego w/w kabel z gniazda sluchawkowego i to wszystko.

Jesli chodzi o inne headsety bezprzewodowe godne polecenia do £100 to jeszcze mozesz pomyslec o np Turtle Beach Ear Force PX5. Jednak nic Ci na ich temat nie powiem gdyz nie mialem okazji ich testowac.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, mianowicie mam bdb słuchawki, niestety są bez mikrofonu jest opcja, że gdy kupie headset mikrofon będzie z headsetu a dźwięk leciał do słuchawek??

Słuchawki podpinam do TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, mianowicie mam bdb słuchawki, niestety są bez mikrofonu jest opcja, że gdy kupie headset mikrofon będzie z headsetu a dźwięk leciał do słuchawek??

Słuchawki podpinam do TV.

Owszem mozna tak zrobic bez problemu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba coś kombinować czy po prostu podpinam to i to i gram?

W ustawieniach akcesoriów będziesz musiał zmienić dźwięk wyjścia na słuchawki, i tyle.

Wysłane z mojego SGS2 przy pomocy TapaTalk 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ustawić "Odtwarzanie dźwięku przez kilka wyjść"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×