Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

LOGITECH to bardzo solidna firma, no i przede wszystkim tania :) Polecam ten wybór...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy kazde sluchawki z miciem ktore posiadaja wyjscie USB beda pod ps3 dzialac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy jak kupie HS BT to czy glos w grze bede w nim slyszal? tak w 1 sluchawce czy mozna jakos to ustawic ?? i moze zaproponujecie jakas w miare tania od 50zl d0 70zl sluchawke BT do PS3?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glutek mozesz czytac posty ktore byly napisane przet twoim, to nie boli. A pisze to dlatego ze odpowiedzi na twoje pytania juz padly. W tym rowniez proponowane modele sluchawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że w czasie gry headset sam ustawia się w tryb rozmowy? Wczoraj grałem w KZ2 i nic przy headset'cie nie dotykałem a co jakiś czas pojawiała się ikonka, że coś mówię. Jestem zielony w tych sprawach, z góry dzięki za odp.

Mój headset to Iqua BHS-316

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektore gry maja przycisk wyzwalajacy, ktory musisz nacisnac aby rozmawiac, inne gry wykrywaja natezenie dzwieku, i jezeli przekroczony zostanie pewien poziom to automatycznie przesylaja dzwiek. Jezeli ktos w pokoju sie glosno zachowuje, albo masz glosno ustawiony dzwiek, moze to leciec przez chat i nie ukrywam ze jest to niezadko mocno denerwujace gdy slychac jak komus matka wrzeszczy zeby odkleil skarpety ze sciany i wrzucil do pralki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niektore gry maja przycisk wyzwalajacy, ktory musisz nacisnac aby rozmawiac, inne gry wykrywaja natezenie dzwieku, i jezeli przekroczony zostanie pewien poziom to automatycznie przesylaja dzwiek. Jezeli ktos w pokoju sie glosno zachowuje, albo masz glosno ustawiony dzwiek, moze to leciec przez chat i nie ukrywam ze jest to niezadko mocno denerwujace gdy slychac jak komus matka wrzeszczy zeby odkleil skarpety ze sciany i wrzucil do pralki.

Ów ,,przycisk wyzwalający" włącza się na padzie czy na słuchawce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ów ,,przycisk wyzwalający" włącza się na padzie czy na słuchawce?

Na padzie. Zajrzeć w opcje Controls w grze to będzie sprawa jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ja mam pytanie w drugą stronę:

Czy oficjalny Headset od Sony będzie mi działał z telefonem komórkowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Mam zamiar zakupic hedset do PS3 i mam jeden na oku tylko nie wiem czy to dobry wybor. Wiec prosze o wasza ocene ( najlepiej kogos kto takie posiada ) lub podanie jakiejs alternatywy do tego najlepiej linki z allegro ( chce na to jak najmniej kasy wydac )

Nad tym sie zastanawiam:

http://www.allegro.pl/item561962458_logite..._ps3_skype.html

Z gory dzieki za pomoc.

Ten headset podlaczany jest do pada czy konsoli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten headset podlaczany jest do pada czy konsoli ?

Oczywiście że do pada. Z tyłu jest taka sekretna czarcia zapadka. Za nią jest cyferblat. Trzeba wpisać swoją datę urodzin i wtedy otwierają się takie małe drzwiczki i tam jest wyjście USB i jeszcze kilka innych bajerów np, można podłączyć monitor i kuchenkę mikrofalową i kilka innych przydatnych drobiazgów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że do pada. Z tyłu jest taka sekretna czarcia zapadka. Za nią jest cyferblat. Trzeba wpisać swoją datę urodzin i wtedy otwierają się takie małe drzwiczki i tam jest wyjście USB i jeszcze kilka innych bajerów np, można podłączyć monitor i kuchenkę mikrofalową i kilka innych przydatnych drobiazgów.

Bez przesady,

A w odpowiedzi, na pytanie. headset niestety jest podłączany do konsoli, co jest ogromną wadą i tu niestety Xbox ma przewagę. Bo rozumiem że ze znajomości konsoli M$ wyszło Twoje pytanie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Mam zamiar zakupic hedset do PS3 i mam jeden na oku tylko nie wiem czy to dobry wybor. Wiec prosze o wasza ocene ( najlepiej kogos kto takie posiada ) lub podanie jakiejs alternatywy do tego najlepiej linki z allegro ( chce na to jak najmniej kasy wydac )

Nad tym sie zastanawiam:

http://www.allegro.pl/item561962458_logite..._ps3_skype.html

Z gory dzieki za pomoc.

Dołóż 30 zł i kup sobie te:

http://www.allegro.pl/item565713038_logite...rlin_sanok.html

Sam mam tego HS'a i sprawuje się wyśmienicie. Ucho nie boli, wygoda w każdym calu. Głośność i jakość bardzo przyzwoita.

Po naładowaniu starcza na jakieś 6-8 gry nontoper wydając odgłosy co krótszą chwilę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuje zakupić HS, może ktoś polecić jakiś dobry i sprawdzony do 100zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moge wam polecic z calego serca ten hs od sony TUUU !!

Ja go juz mam ok. miesiaca i pierwsze co mnie zapytali koledzy w KZ jak sie odezwalem to zapytali jaki mam hs bo tak dobrze mnie slychac.

No i bardzo wazna zaleta (jak dla mnie) knefel MUTE bardzo przydatny jak w okol ciebie biegaja bajtle i robia ogromne larmo :]

Edytowane przez Dzibada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Moge wam polecic z calego serca ten hs od sony TUUU !!

Ja go juz mam ok. miesiaca i pierwsze co mnie zapytali koledzy w KZ jak sie odezwalem to zapytali jaki mam hs bo tak dobrze mnie slychac.

No i bardzo wazna zaleta (jak dla mnie) knefel MUTE bardzo przydatny jak w okol ciebie biegaja bajtle i robia ogromne larmo :]

Wiadomo cena wysoka to i hs musi być bardzo dobry :P

Edytowane przez Dazidek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jedno. Czy ten oficjalny headset 'leży' na uchu tak jak HS sony ericssona??

Bo tamte są, no cóż, kijowe. Nie trzymają się ucha, wypadają..taka tandeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - ile trzeba dać za najtańszy headset z funkcją mute ?

Może jakieś przykłady jeśli ktoś się orientuje. Z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi jedno. Czy ten oficjalny headset 'leży' na uchu tak jak HS sony ericssona??

Bo tamte są, no cóż, kijowe. Nie trzymają się ucha, wypadają..taka tandeta.

Niestety w moim uchu nie lezy wcale a wcale. Drugie niestety jest takie ze nie bawilem sie zadnym innym HSem i nie moge stwierdzic czy to moje ucho jest krzywe czy sluchawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi oficial podpasował bardzo, uzywałem jabry do tej pory i nie ma porownania. Ktos chce jabre kupić ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety w moim uchu nie lezy wcale a wcale. Drugie niestety jest takie ze nie bawilem sie zadnym innym HSem i nie moge stwierdzic czy to moje ucho jest krzywe czy sluchawka.

Na zdjęciach ten HS wygląda tak jak HS SonyEricssona. A wiec nie za ciekawa jakość.

Pracuję w elektromarkecie i mogę sobie testować do woli (niestety nie mamy HS do PS3). Z tych co mieliśmy na sklepie wybrałem samsung wep460 - wybrałem bo można 9godzin rozmawiać. Ale lepiej do mojego ucha dopasował się wep350 tyle,że ma mniejszy czas rozmów (6h).

Mi oficial podpasował bardzo, uzywałem jabry do tej pory i nie ma porownania. Ktos chce jabre kupić ? :)

Jabra to dziadostwo :x

Tzn. na bezrybiu i rak ryba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,mam pytanie dotyczące oryginalnego headseta może ktoś kto go również posiada będzie w stanie mi odpowiedzieć, jak wg was sprawuje się ten headset. Pytam ponieważ ja jestem po kilkugodzinnej sesji w Killzone 2 i jestem załamany nie udało mi się w ciągu całej gry usłyszeć choćby jednego zdania w całości głos cały czas był przerywany po prostu masakra,czy jest to zależne tylko od mojego headseta czy na taki obrót sprawy ma również wpływ jakość headsetów i połączenia innych użytkowników,proszę o pomoc w tej sprawie :confused:

Edytowane przez rafal.skalski1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich,mam pytanie dotyczące oryginalnego headseta może ktoś kto go również posiada będzie w stanie mi odpowiedzieć, jak wg was sprawuje się ten headset. Pytam ponieważ ja jestem po kilkugodzinnej sesji w Killzone 2 i jestem załamany nie udało mi się w ciągu całej gry usłyszeć choćby jednego zdania w całości głos cały czas był przerywany po prostu masakra,czy jest to zależne tylko od mojego headseta czy na taki obrót sprawy ma również wpływ jakość headsetów i połączenia innych urzytkowników,proszę o pomoc w tej sprawie :confused:

Na złą jakość przede wszystkim ma wpływ jakość połączenia a nie jakość headseta, bo te są, generalizując, wszystkie takie same i we wszystkich usłyszysz to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×