Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Bazuje na własnym doświadczeniu i przetestowaniu kilku słuchawek w tym tej również:

:psbutton: Ten Logitech jak dla mnie jest strasznie duży, pałąk wokół głowy mnie osobiście bardzo drażnił i po dłuższej sesji miałem go serdecznie powyżej uszu (dosłownie i w przenośni), ponadto wysięgnik z mikrofonem w moim odczuciu wygląda dość kretyńsko. Generalnie czułem się w nim jak telemarketerka z błękitnej linii,

:psbutton: Słyszalność jak najbardziej wystarczająca; mikrofon i głośnik dla mnie bez większych zarzutów,

:psbutton: Brak przycisku MUTE (do mikrofonu), który osobiście bardzo doceniam; w momencie gdy chcesz odebrać telefon lub żona/matka/kochanka whatever zaczyna wywód na temat twojego posiedzenia przy konsoli możesz jednym przyciskiem wyciszyć mikrofon i basta. BTW Kiedyś na sesyjce w BFBC2 u kogoś się działo - chyba nie miał tej funkcji :biggrin: Mieliśmy spory ubaw z niego :rofl:

Ogólnie bardzo szybko sprzedałem te słuchofon :) Zakupiłem HS Nokia a później przesiadłem się na HS Sony ...

Czemu nie chcesz słuchawki na/do ucho(a)? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Czemu nie chcesz słuchawki na/do ucho(a)? :confused:

bo na tych HS do ucha to pogram ok 30 min i musze przerzucać na drugie ucho bo mnie boli. I tak ciągle

no nic szukam dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam maly klopot z HS od sony. Zakupilem go nowke sztuke ani razu nie smigana a wariuje mi czasem :/ Mianowicie w jednym dniu mnie slychac a w drugim nie. Dziwna sprawa moze to winna HQ? nie ktore gry tego nie obsluguja prawopodobnie... sparowalem go poprzez kabel usb do ps3 i dziala ale jednak troche mnie to drazni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy można podłączyć headset creative sound blaster tactic 3d ralpha do PS3 zawierają dwa wyjści jack tzn. słuchawki przez cinche, a mikrofon przez przejściówkę usb, która jest w zestawie, czy będę słyszał dzwięk z gry i mógł rozmawiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje pytanie troche podobne do tego wyzej ale nie do konca:)

musze sobie kupic jakies sluchaki i z tego co wyczytalem kazdy zestaw ktory jest na bluetooth(nie wazne czy na/do ucha czy na oba uszka:P z mikrofonem) w grach i tak bede slyszal tylko glosy graczy a nie np strzaly czy muze??

np. Sony DR-BT101 Bluetooth Headset With Mic

a moze taki zestaw na USB bedzie dzialal ok?? jak to sie sprawdza w pratyce jak bluetooth nie da rady to moze wlasnie przez usb sluchawki i mic bo granie na glosnikach w nocy odpada albo jeszcze opcja ponizej??

Turtle Beach Ear Force PX21 ten zestaw ma sluchawki po przejsciowkach na chincze czy tez jest ok rozwiazanie czy juz sie traci na jakosc dzwieku i jak dziala mic przez USB??

Edytowane przez Xus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tego oryginalnego ustawic w fifie 11??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie multi bije fife w ktora 10 odslone gralem nbamietnie lecz 11 multi mnie zawodzi wiec gram w un2 jest super wczoraj natrafilem na grope polakow grajacych w druzynie ja gralem na przeciw kupa smiechu byla mieli 2 head sety ale chyba mysleli ze ich nieslysze czy jest to mozliwe jednak musze zakopic hs niewie ktos gdzie mozna w zwyklym sklepie dostac hs sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HS Sony jest świetny ale podłączeniu cyfrowym słychać w nim praktycznie wszystko.Mimo to polecam, dźwięk jest naprawdę świetny.

Co do słyszenia, nie musisz posiadać hs aby słyszeć innych ludzi. Musisz mieć go aby móc rozmawiać.

A co do słyszenia, to jak gracie w innych teamach to nie słyszycie się nawzajem, dopiero jak cię ktoś załatwi, to w momencie jak czekasz na respawn słyszą Cię ludzie z przeciwnej drużyny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HS Sony jest świetny ale podłączeniu cyfrowym słychać w nim praktycznie wszystko.Mimo to polecam, dźwięk jest naprawdę świetny.

Co do słyszenia, nie musisz posiadać hs aby słyszeć innych ludzi. Musisz mieć go aby móc rozmawiać.

A co do słyszenia, to jak gracie w innych teamach to nie słyszycie się nawzajem, dopiero jak cię ktoś załatwi, to w momencie jak czekasz na respawn słyszą Cię ludzie z przeciwnej drużyny.

Ja bym się wstrzymał z kupowaniem HS od SONY, to tylko naciąganie klientów na większą kasę, No chyba że jesteś naprawdę maniakiem i musisz mieć wszystko oryginalne do tej konsoli to wtedy polecam tego HS.

Ja na szczęście go dostałem dzień przed tym jak miałem kupować zamiennik do konsoli z Jabry. Ale i tak strata pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się wstrzymał z kupowaniem HS od SONY, to tylko naciąganie klientów na większą kasę ...

Możesz poprzeć swój jakże ciekawy wywód jakimś konkretem? Jeżeli planujesz prowokację na miarę królów Onetu to nie jest to dobre miejsce :down: Czekam wobec tego na rzetelną wypowiedź za/przeciw. Jeżeli zamierzasz jednak wyłącznie odnosić się do ceny produktu to lepiej nic nie pisz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Empiku, albo kup sobie jakiś dobry komórkowy (np.JABRA).

Potwierdzam. Tym bardziej, jeżeli tak jak to było w moim przypadku, ktos nie dysponuje dużą ilościa gotówki to Jabra w tej chwili to chyba idealne rozwiązanie. I choć jestem zielony w tych sprawach nie miałem żadych problemów z instalacją . łatwa obsługa itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może, co może powodować, że praktycznie codziennie wszyscy skarżą się, że nie można mnie zrozumieć, bo non stop mi HS przerywa?? Mam oryginalny HS Sony, dzisiaj dokupiłem drugi i jest ten sam problem. Łącze mam 2 mega/neostrada.

może to być wina blisko położonego routera, lub leżącego telefonu, itp??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może, co może powodować, że praktycznie codziennie wszyscy skarżą się, że nie można mnie zrozumieć, bo non stop mi HS przerywa?? Mam oryginalny HS Sony, dzisiaj dokupiłem drugi i jest ten sam problem. Łącze mam 2 mega/neostrada.

może to być wina blisko położonego routera, lub leżącego telefonu, itp??

Masz neostrade 2 Mb/s ale na papierze, sprawdz jak faktycznie Ci net chodzi, bo wyglada to na problem ze zbyt niskim upload'em. Mozesz sprawdzic np na www.speedtest.net wybierajac serwer najblizej Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem teraz na stronce, którą podałeś.

wyszło:

-download 2,00 Mb/s

-upload 0,13 Mb/s

-ping 100 ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz bardzo maly upload - czyli wysylanie danych

zreszta ping tez nie najlepszy

dopóki nie poprawisz neta - zmiana na szybszy - wiekszy upload, problemy beda wystepowaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ew. zadzwoń na blue line, żeby Ci zrestartowali porty... czasami pomaga jak występują problemy z łączem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba tak zrobię, zresztą wydaje mi się, że przy tej neostradzie powinienem mieć trochę większy upload

no a przed chwilą znów sprawdzałem i test wykazał:

-download 2,08 Mb/s

-upload 0,2 Mb/s

ping 99

przy uploadzie jest to dość duża różnica.

Edytowane przez bobby_bobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje, czy

Słuchawki Bluetooth Altec Backbeat BBT906

będą działać (jako) headset podczas rozgrywek online (multi w Black Ops ;-])

Dziękuje za pomoc

kamil7f1.png

Edytowane przez kamil7f1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mój problem polega na tym że jak chcę podłączyć hs'a od noki to prosi mnie o hasło.(?!) Ktoś wie o co biega ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś dać linka, jaki headset najlepszy jest do PS3? Nie musi być oryginalny, bo org. jest bardzo drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mój problem polega na tym że jak chcę podłączyć hs'a od noki to prosi mnie o hasło.(?!) Ktoś wie o co biega ? :P

spróbuj 0000 lub 1234.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×