Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko słuchawki będące "Bluetooth" nadają się jako headset do PS3?

Można jakoś normalne, na kabelku słuchawki podłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Można.Zestaw słuchawkowy Turtle Beach PX-21.Grasz na słuchawkach z mikrofonem.Sprawdz na Youtobe,mają opis jak podłączyć,ja korzystam świetna sprawa.Koszt około 300zł może nie tanio ale wartorolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wlasnie kupilem hs i jest w drodze do mojemu domu :D. Nie wiem dokladnie jak to dziala, wiec po to napisalem ten temat. Za wszystkie odpowiedzi z gory dzieki.

P.S. Pisze na psp wiec nie mam polskich znakow. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam.Można.Zestaw słuchawkowy Turtle Beach PX-21.Grasz na słuchawkach z mikrofonem.Sprawdz na Youtobe,mają opis jak podłączyć,ja korzystam świetna sprawa.Koszt około 300zł może nie tanio ale wartorolleyes.gif

o.O Nie ma czegoś tańszego?

Czy jakiekolwiek słuchawki z mikrofonem pod USB będą działać?

Edytowane przez Pawlq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem niestety nie ma innego zestawu.Sprawdzałem większość stron i nic znalazłem.Ja kupiłem za 75euro,nie wiem jaki koszt dokładnie będzie w Polsce.Sprawdż PIXMANIE powinni mieć ten zestawik.Wiem to kupa kasy ale naprawdę wypas konkretny.Słuchawki mają możliwość włączenia/wyłączenia basów,wyciszenia całkowitego czatu oraz regulacja głośności oczywiście.Działają z PS3 jak i z X -klockiem.Pozdrawiam serdecznie.rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie jak włączyć tryb HQ bo w menu PS3 jakoś nie mogę trafić? Czy włącza się on moze automatycznie w zależności od gry czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może, co może powodować, że praktycznie codziennie wszyscy skarżą się, że nie można mnie zrozumieć, bo non stop mi HS przerywa?? Mam oryginalny HS Sony, dzisiaj dokupiłem drugi i jest ten sam problem. Łącze mam 2 mega/neostrada.

może to być wina blisko położonego routera, lub leżącego telefonu, itp??

mam to samo. jak gram w bf 1943 albo teraz w killzone 2 i raz słychać sie w miare raz wogole sie nieslychac. na chat w ps3 wsyztsko dziala ok. a jak wbilam do gry to lipa troche sie pogada i cisza mam neta z netii 4mb, upload pokazuje nie cale 500k/s, ping 24. HS mam motoroli jakis. no ale i jednemu kumplowi i drugiemu dzieje sie to samo co mi. ktos cos doradzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak rozmawiac przez headset soniaka na pc... np poprzez skype ? Mam bluetootha widzi mi headseta ale nie wiem jak ustawić żeby głos szedł na headseta :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 skype->narzędzia->opcje->ustawienia audio i tam głosniki i mikrofon ?? Nie bawiłem się tym, biorę tak na zdrowy rozum. Sprawdź. 

Edytowane przez otacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mój problem polega na tym że jak chcę podłączyć hs'a od noki to prosi mnie o hasło.(?!) Ktoś wie o co biega ? :P

O to biega że nie przeczytałeś instrukcji do swojej słuchawki nokia, gdybyś to zrobił wiedziałbyś że ma domyślnie ustawiony pin który jest wymagany przy pierwszym podłączaniu. Kod powinien być gdzieś na pierwszych stronach, domyślnie to 1111 lub 0000 ale może być inny np: 1234 też spotykałem :thumbsup:

Czy ktoś się orientuje, czy Słuchawki Bluetooth Altec Backbeat BBT906

będą działać (jako) headset podczas rozgrywek online (multi w Black Ops ;-])

Dziękuje za pomoc

Słuchawki działają po BT i mają na wyposażeniu mikrofon, po sparowaniu z PS3 i ustawieniu w akcesoriach ich jako urządzenia wejścia/wyjścia powinny działać. Na zdjęciach tych słuchawek nie umiem doszukać się umiejscowienia mikrofonu ale specyfikacja wyraźnie opisuje że gdzieś tam jest, pytanie jak dobrze zbiera i czy będzie to wygodne w użytkowaniu. Fajną rzeczą przy stereo bluetooth jest że możesz sobie muzykę puścić z konsoli i łazić po domu bez ciągania za sobą kabla :thumbsup:

Witam, wlasnie kupilem hs i jest w drodze do mojemu domu :D. Nie wiem dokladnie jak to dziala, wiec po to napisalem ten temat. Za wszystkie odpowiedzi z gory dzieki.

P.S. Pisze na psp wiec nie mam polskich znakow. :)

Bez komentarza, <_<

P.S. Piszę z laptopa i mam polskie znaki :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze Gioteck EX-01 ? Nosze sie z zamiarem jego kupienia, jakies opinie? tylko i wylacznie sony ma mute mica?

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech Wireless Headset F540 te sa zarabiste i spelniaja wszystkie twoje warunki tylko ta cena !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że tak jest. Wiesz jak grałem w cod-y? Headset zwykły od komórki a na głowie + słuchawki, z tym , ze jedna z nich na czubku głowy, druga na uchu. Dla mnie to bez sensu, że nie da się tak ustawić. Tzn, nie jestem w 100% pewien czy się nie da. W końcu jest w ustawieniach osobna opcja dla mikrofonu i wyjścia audio. Myślałem , że ktoś to testował. Ale wygląda na to, że chyba nie.

Dość stary temat, ale może coś się zmieniło w tej kwestii. Gram dokładnie tak samo. Słuchawki na jedno ucho + headset. Raz - niewygodnie, Dwa - słuchawki mi spadają, Trzy - pozycjonowanie mam tylko na prawej muszli więc jak ktoś idzie z lewej strony, to go nie słyszę... Czy jest możliwość pogodzenia tych dwóhc urządzeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchawki + oryg headset w stojaku, działający jako mikrofon + mowa z hs puszczona na słuchawki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość stary temat, ale może coś się zmieniło w tej kwestii. Gram dokładnie tak samo. Słuchawki na jedno ucho + headset. Raz - niewygodnie, Dwa - słuchawki mi spadają, Trzy - pozycjonowanie mam tylko na prawej muszli więc jak ktoś idzie z lewej strony, to go nie słyszę... Czy jest możliwość pogodzenia tych dwóhc urządzeń?

Możesz HS powisić sobie gdzieś pod szyją i ustawić (bedzie służyć za mikrofon) a wyjście chatu głosowego ustawić na słuchawki. Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie.

Aby ustawić głoś na słuchaki, musisz wejść w ustawienia HS i tam ustawiasz wejście i wyjście. Wejście pozostawiasz na HS, a wyjście dajesz to do czego masz podłączone słuchawki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtorze swoje pytanie, tylko HS od sony ma mute mica? Czy gioteck tez go posiada ? Z informacji o nim wyczytalem tak jakby mial mute mica ale i z glosniczkiem:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Czy Logitech H530 Headset USB jest kompatybilne z PS3

Z góry thx za pomoc

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i głupie pytanie, ale jednak wolę wiedzieć. A mianowicie jestem ciekaw czy kiedy używa się tego hedaseta oryginalnego bezprzewodowego od sony to słychać tylko rozmowy graczy, czy grę też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W headsecie słychać tylko głos graczy. Dźwięk z gry słychać w TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i głupie pytanie, ale jednak wolę wiedzieć. A mianowicie jestem ciekaw czy kiedy używa się tego hedaseta oryginalnego bezprzewodowego od sony to słychać tylko rozmowy graczy, czy grę też?

W słuchawce same głosy graczy, w TV cała reszta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam słuchawke JABRA BT2010. Jest Ona Bluetooth bez żadnego kabla USB. Gdy w PS3 wszedlem w opcje "ZARZADZAJ URZADZENIAMI BLUETOOTH" wybralem "CHCE ZAREJESTROWAC URZADZENIE" nastepnie "ROZPOCZNIJ WYSZUKIWANIE" i wogole nie znajduje sluchawek, nawet w komorce wlaczylem Bluetooth bo myslalem ze sluchawki moze zepsute i tez nic nie znajduje dlaczego???

Można wykasować dziala. Okazalo sie ze trzeba przytrzymac duzej anizeli napisane jest w instrukcji i wtedy sie zalacza ahh....

Przepraszam za wpis.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem, niedawno kupiłem Headset Sony Oryginalny i mam problem, otóż nie słyszę w słuchawce głosu graczy tylko w TV. Nie wiem co zrobić żeby było słychać głosy w słuchawce... Dodam że grałem w BC2. Proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Nie wiem co zrobić żeby było słychać głosy w słuchawce...

Przeczytać instrukcję :thumbsup:

W Menu konsoli w Ustawieniach odszukaj ustawienia akcesoriów. Następnie jako urządzenie wejścia i wyjścia w opcjach dźwięku przestaw z domyślny na headset !

Sprawa załatwiona :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×