Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym widzieć czy jest możliwość podłączenia słuchawek Creative Fatal1ty HS-1000 do konsoli Playstation 3. Jeżeli tak, to prosiłbym o wytłumaczenie co zrobić żebym słyszał dźwięk w słuchawkach i mógł normalnie rozmawiać używając mikrofonu. Znalazłem gdzie temat gdzie ktoś pytał właśnie o to ^^, ale nie otrzymał odpowiedzi ; ((.

Proszę o Pomoc ; ]]

Podłączyłem słuchawki fatality do ps3, ale jak testuje mikrofon to działa wszystko ładnie słyszę dźwięk swojego głosu w słuchawkach ale jak chcesz obejrzeć film lub posłuchać muzyki to niewiem dlaczego ale juz jej nie słyszę, Co zrobiłem źle i jak mam to ustawić?

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam nadzieje że pisze w dobrym temacie i nikt nie poruszał mojego problemu na forum ( przeczytałem 10 stron tego tematu i nie zauważyłem żadnej wzmianki ;-)). A więc planuje kupić HS do ps3 jestem ciekaw czy da się nawiązać jakoś rozmowe głosową podczas gry tak by mnie słyszała tylko 1 osoba, a nie wszyscy ludzie w całej sesji ?

Z góry dziękuje za odpowiedz. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie otóż: Czy można z kimś rozmawiać przez HeadSet podczas grania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie otóż: Czy można z kimś rozmawiać przez HeadSet podczas grania?

no właśnie po to on jest....

jeżeli chodzi Cio to, że Ty grasz w grę X a ktoś gra w grę Y i sobie rozmawiacie - to takie rzeczy tylko w erze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi Cio to, że Ty grasz w grę X a ktoś gra w grę Y i sobie rozmawiacie - to takie rzeczy tylko w erze....

Tak, o to mi chodziło. A propos to trochę kibel że takiej rewolucji SONY jeszcze nie wynalazło : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, o to mi chodziło. A propos to trochę kibel że takiej rewolucji SONY jeszcze nie wynalazło : (

Takie coś możliwe jest na X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:D

Jestem w trakcie kupowania oryginalnego headset'a do Ps3 i mam następujące pytanie czy oryginalna słuchawka będzie współpracowała z telefonem komórkowym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:D

Jestem w trakcie kupowania oryginalnego headset'a do Ps3 i mam następujące pytanie czy oryginalna słuchawka będzie współpracowała z telefonem komórkowym ?

Tak, jezeli tylko twoj telefon posiada Bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem zakupu oryginalnej słuchawki, bez problemu współpracuje z moją nokia E52. Headset dostępny jest w Satrunie we Wrocławiu za 119zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam headseta ps3 ale mam pewnien problem bo ludzie mi mówią , że przerywa głos gdy mówię.Mam łącze 16 mb więc nie wiem czego to problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz upload? i pingi?

kurde jakie pingi na ps3 to ja niewiem a upload speedtest mi napisał 543 Kbps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oryginalny headset od Sony można również używać jako słuchawkę bluetooth do Nokii N85 i ogólnie do telefonów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oryginalny headset od Sony można również używać jako słuchawkę bluetooth do Nokii N85 i ogólnie do telefonów?

jeśli ma blu to tak.... w zasadzie wszystkie headsety powinny działać z telefonami - no może poza kilkoma modelami co nie śmigają na ps3.

Ale ogólnie headset sony działa z telefonami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam problem z HS Nokia w grze Grid niby wszytsko jest ok słyszę wszytskich i czasami mogę pogadać ale np. jak gram z kumplen to on widzi u siebie obok mojego nicku przekreślony mikrofon, próbowałem już kombinować z ustawieniami ale jakoś nie udaje mi się tego ogarnąć:( ktoś ma jakiś pomysł na to ??, jeżeli nie ten dział to przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy ktoś już spotkał się z nowymi słuchawkami od Sony :

post-12037-0-00874000-1293021230_thumb.j

i czy wie ktoś jak je podłączyc pod ps3 bo z tego co wiem to sa na dżeki a nie na łącze USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy działa oficjalny headset ps3 na PC np. skype ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam pewien problem, mianowicie wczoraj kupilem oryginalny headset sony do PS3. Dzis podlaczylem do ps3 wszystko ladnie, pieknie. A teraz gdy testowalem go z moim telefonem (Samsung U900) wszedlem w liste uslug, pisalo "Sluchawka Bluetooth". Ale nie w tym problem, otoz nie moge odtworzyc muzyki z telefony przez headset, chyba ze jest to niemozliwe. Prosilbym o szybka odpowiedz :).

@Funk_x:

Jezeli masz bluetooth'a w kompie to powinno dzialac ;].

P.S Sorry za bark polskich znakow :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@keil:

http://www.telix.pl/...-soul-1948.html ----> Jak widac powinien obslugiwac A2DP

http://playaction.pl/ps3-headset.html ----> Tutaj napisano, ze headset obslugiuje A2DP

Wiec nie wiem w czym problem? :(

Pomocy.

Problem rozwiązany. Po prostu mój telefon nie obsługuje tego.

Edytowane przez Vessarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×