Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już nawet chciałbym kupić na ebayu, ale waham się. Czy produkt made in USA nie będzie sprawiał żadnych problemów u nas w EU? Jakieś częstotliwości, napięcia te sprawy....?

Różnica w kosztach spora. Na Amazonie będą dopiero pod koniec maja, to raz. Dwa, będą droższe o 200 pln nie licząc wysyłki! Dolar teraz tanio stoi więc sprowadzenie z US wynosi 800 pln.To różnica około 300 pln...

Dolicz koszty wysyłki i cło przy sprowadzaniu ze stanów. +/- 10 dnio roboczych czas oczekiwania na przesyłkę(chyba że się zatrzyma na dłużej u celników).

Powinien działać bez problemów, to tylko headset, PS3 jest pozbawiony blokady regionalnej(tylko filmy). Więc powinno być ok.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszty wysyłki już doliczyłem w tych 800.

Myślisz, że celnicy doczepią się do jednych słuchawek? Poza tym chyba można poprosić gościa, żeby wysłał jako gift, wtedy jakoś się omija te procedury celne. Dawno w tym nie grzebałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PX-21 Turtle Beach i są naprawdę zajebiste nie mogę narzekać a kosztowały tylko 85euro więc dużo mniej niż te ale o kwestia wymagań.Pozdrawiam

Jak ten model wyższy ma taką jakość dźwięku jak PX-21 to porażka. Sprzet fajny ale jak nie potrzebuje HS, to gram na samych słuchawkach Senka, albo Audiotechnica. Doznania duże lepsze.

Jakby ktoś się pokusił na zakup, to proszę o info jak z jakością odsłuchową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszty wysyłki już doliczyłem w tych 800.

Myślisz, że celnicy doczepią się do jednych słuchawek? Poza tym chyba można poprosić gościa, żeby wysłał jako gift, wtedy jakoś się omija te procedury celne. Dawno w tym nie grzebałem...

Teraz nawet "gifty" podlegają ocleniu. Nie ma znaczenia,czy są to słuchawki czy nie.Towary z wartością powyżej 150E podlega ocleniu.

Dodam jeszcze, że cła aż tak nie musisz się bać. Bo wbrew pozorom, nie jest one jakieś olbrzymie.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cła bać się nie muszę, bo z tego co sprawdziłem wynosi 2% na słuchawki.

Problemem jest doliczenie 23% VAT :whistling:

No i sprawa się rypła. Potrzebny byłby znajomy w Stanach, który by to wysłał jako osoba prywatna i jeszcze zaniżył wartość ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby mieć brata stacjonującego w amerykańskiej bazie Nato :confused: Zaraz, zaraz przecież mam :laugh:

KILL dopytywać się o możliwość załatwienia tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby mieć brata stacjonującego w amerykańskiej bazie Nato :confused: Zaraz, zaraz przecież mam :laugh:

KILL dopytywać się o możliwość załatwienia tego?

Aż się uśmiechnąłem :)

@KILL, o to samo możesz poprosić sprzedawcę. Często zagraniczne sklepy, chcąc zyskać jak najwięcej klientów, są w stanie pójść im na rękę, i jeśli o to poprosisz to podejrzewam że zgodzą się zaniżyć wartość.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie jestem starym bywalcem tego forum ale nigdzie nie mogę znaleść odpowiedzi na moje pytanie. Ale od początku: popsuł mi się stary hs , był on na kabel USB więc rozmawiałem i na ps3 i na skype . Teraz chcę kupić nowy HS który będzie obsługiwał bluetooth ale by też cena była do 300 zł . Znalazłem gdzieś w recenzjach cordless vantage ale kupić go to jakaś pomyłka . Sprzedają go na ebay'u (nie mam paypal'a ) , sprzedają na allegro (musiałem odwołać kupno bo po tygodniu gość przyznał się ,że go nie ma i czeka na opóźnioną już dostawę towaru) ,a w sklepach brak. Tak więc doszedłem do wniosku ,że oryginalny HS od sony v2 nie będzie złym rozwiązaniem (http://www.itechnews.net/wp-content/uploads/2010/11/Sony-PS3-Bluetooth-Headset-2.0.jpg). I tu problem ponieważ wszędzie piszą o tym że hs ten jest do telefonów, ps3 oraz do każdego sprzętu obsługującego Bluetooth .... ale czy obsługuję PC ? Na każdym headsecie napisane jest że obsługuje pc ale te od sony takiego stwierdzenia nie zawierają więc czy wie ktoś czy dany headset będzie współpracował z pc . Proszę o odpowiedź .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wyczerpujące odpowiedzi, jutro jadę do Berlina więc na pewno je uwzględnię przy kupnie.Wiedziałem ,że na was zawsze można liczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ten model wyższy ma taką jakość dźwięku jak PX-21 to porażka. Sprzet fajny ale jak nie potrzebuje HS, to gram na samych słuchawkach Senka, albo Audiotechnica. Doznania duże lepsze.

Jakby ktoś się pokusił na zakup, to proszę o info jak z jakością odsłuchową.

Napisałem że to kwestia wymagań.Dla ciebie może one nie są dobre,ale dla innych mogą spełniać wszystkie wymogi.Czy użytkowałeś PX-21 że wydajesz opinie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chusteczkę?

Chętnie, bo wzruszyłem się waszym poświęceniem które aż wypływało z waszych bogatych wypowiedzi =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że to kwestia wymagań.Dla ciebie może one nie są dobre,ale dla innych mogą spełniać wszystkie wymogi.Czy użytkowałeś PX-21 że wydajesz opinie???

Oczywiście że użytkuję EarForce P21, muszę przyznać, działają już długo, ponad rok spokojnie, nic się z nimi nie dzieje, a najmniejszy użytkownik, wcale ich nie oszczędza( 3-latek, więc wiadomo jakim testom są poddawane). Co do dźwięku mógłby być lepszy. Denerwują mnie kable i jeżeli właśnie model wyższy prezentowałby lepszy dźwięk, to byłbym w stanie się na nie skusić, te mógłbym sprzedać jeżeli znalazłaby się chętna osoba na nie.

Tylko jest pytanie jaka wyjdzie cena końcowa za ten produkt, 900zł i czy są warte tej kasy, bo na pewno pokusa jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z hs, otóż gdy dziś chciałem pograć z kolegami w gta4, zauważyłem, że hs jest wyładowany, podłączyłem go i widać było tylko 3 mrugnięcia tej czerwonej otoczki, i tak za każdym razem, czy to podłącze do ps3, czy do pc. Oczywiście hs oryginalny i nie da się go włączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo miałem z padem i musiałem go zresetować szpilką wsadzoną do tej dziurki od spodu i poskutkowało. Nie wiem czy jest takie coś w HS, ale jeśli jest to warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może HS Gioteck EX-02s? Jak tak to jak wasze opinie? Ile trzyma na baterii? On ma przycisk do wyciszenia mikrofonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

rok temu kupiłem oryginalnego HS Sony dedykowanego do PS3, używałem go tylko grając w Online Team Play w NHL10 i później 11, potem od października nie używałem, ostatnio naładowałem i chcialem pograć z kumplami, ale początkowo miałem problem, naładowałem dzień wcześniej, następnego dnia nie chciał działać, tzn. ikonka na ekranie informowała że jest uruchomiony, ale jak chciałem regulować poziom głośniczka, grał jakąś melodyjkę, kumple nie słyszeli mnie, ani ja nich, doładowałem go i ponownie sparowałem i zaczął działać, po tygodniu historia powtórzyła się, znowu go doładowałem, ale pomimo kilku prób sparowania, nie chce działać, ikona pojawia się, ale jak chce coś regulować gra jakąś melodię/wydaje dziwny dźwięk, zepsuł się czy co? potrzebuję HS na turniej i nie wiem czy kupować mowy, czy da się tego "postawić na nogi", pomoże ktoś? będę wdzięczny.

Może spróbuj wyczerpać baterie do końca i naładować ponownie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam Headset Logitech G330 z możliwością podłączenia przez USB. Niestety po podłączeniu do ps 3 przez USB nie dzieje sie nic, żadnego komunikatu że wykryło słuchawki czy cokolwiek. Czy to ja robie coś źle czy te słuchawki nie zadziałają z ps3 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za bardzo liczne odpowiedzi. Przydałoby się zrobić porządne faq bo ten topic to chaotyczna zbieranina komentarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za bardzo liczne odpowiedzi. Przydałoby się zrobić porządne faq bo ten topic to chaotyczna zbieranina komentarzy.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś takowe zrobił. Forum to nie jest dział pomocy dla ludzi, którzy nie potrafią wpisać w google dwóch słów.

http://www.logitech.com/pl-pl/gaming/headsets/devices/5848

Widzisz tu gdzieś w specyfikacji PS3? Bo ja nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś takowe zrobił. Forum to nie jest dział pomocy dla ludzi, którzy nie potrafią wpisać w google dwóch słów.

http://www.logitech....ts/devices/5848

Widzisz tu gdzieś w specyfikacji PS3? Bo ja nie.

Tak się składa ,że trafiłem na to forum właśnie po wpisaniu "dwóch słów" w google.

Natomiast po wpisaniu odpowiedniej kombinacji wyrazów (więcej niż dwóch) trafiłem tutaj -> http://www.ps3site.pl/forum/topic/244-headset-do-ps3/page__st__540

wygląda znajomo? To przeczytaj sobie proszę pierwszy post w którym użytkownik tego forum wyraźnie pisze ,że podłączył Logitech g330 do ps3 i działa. Więc sam widzisz drogi moderatorze ,że sprawa nie jest taka prosta jak Ci się wydawało.

Co do faq to może takowe napiszę. Pięć zdań wystarczyłoby aby uniknąć połowy postów w tym temacie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez rok wiele się zmieniło. Doszło mnóstwo aktualizacji systemu, które blokują sprzęt nieautoryzowany przez Sony. Jeśli na stronie producenta jest napisane (a w zasadzie nie jest), że sprzęt nie jest przeznaczony do PS3 to należy im z reguły wierzyć. Logitech produkuje dedykowany headset do PS3 - Vintage. Całej reszcie nie gwarantuje poprawnego działania.

Także jak widzisz drogi userze, sprawa jest prosta a mi się nic nie wydawało. Rozumiem, że dostałeś niesatysfakcjonującą cię odpowiedź, i teraz na upartego będziesz szukał możliwości podłączenia tego headseta.

PS3 wykrywa go w ustawieniach akcesoriów/urządzenia audio? Jeśli nie, to nic nie zrobisz.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×