Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chętnie z kimś zagram, mam huntera na 24 ;)

nick: Cludi_S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos ochote pograc od nowa ? a moze popykamy jakimis fajnymi postaciami ( soldier 36 ) generalnie chodzi mi o dwa trofiki czyli 15 misjonow w coopa i zabicie ktoregos z bosow :) zapraszam jestem caly czas w domu od 14 30 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chetny do gry to podaje swoj numer id: alanstan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiatam, jak ktos jest chętny pograc w borderlands (Brick na 36 levelu)to prosze pisac PSN id :prokazuya10

Jeżeli ktos chce to moge zgrac równierz od poczatku,ale wtedy wolałbym zagrac 4-osobowa druzyna PSN id: prokazuya10

Edytowane przez prokazuya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siren na 37 w tej chwili.

Zamierzam dobic do platyny. Ledwo co zaczete Playthrough2; Jak ktos chetny - pisac.

Mam HS'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz do mnie to sie ustawimy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gumis32 - nick, gram czasem wieczorami, lvl 43 i rośnie. z chęcią z kimś mogę pograć. mam hs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję 2 trophy do platyny. chodzi o wygrany pojedynek na arenie i ten nieszczęsny 50 lvl (wymęczyłem 47). liczę na wsparcie dobrego samarytanina ^,^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam lvl chyba 4 Siren, bo niedawno kupiłem grę , jest zajebista, ale samemu jest nudna ^^

Czekam na jakiegoś chętnego, mam headset ;)

PSN id:Cookeish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak coś dawać znać ja gram :) mam dodatki Zombi i ten ostatni :) chetny jestem do pomocy :)

PSN ID: JurasOK_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Razem z kumplem gralismy w Co-pa na X360. Teraz oby dwaj zaczynamy od nowa na PS3. Jutro przyjda nam gry. Zapraszamy do grania od 0 lvl kontakt pod nr gg 5415868

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Headset jest, około 20lvl, Dodawać do znajomych zawsze pogram jak ktoś chętny najlepiej weekend ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,

poszukuje kogoś mającego do wykonania zadania z dodatku knoxxa.

mianowicie zadanie pochodzące od marcusa: it's like christmas!

podczas sesji online wykonałem podpunkt 2 steal a loot ale ominąłem pierwszy countdown started i teraz nie mogę samodzielnie wykonać tej misji a szczerze nie chce mi się przechodzić kolejny raz całej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć,

poszukuję kogoś kto jeszczenie wykonał zadania z dodatku #3: Armory Assault. niestety mam zaliczone oba podpunkty Enter code: 1/1  i Expose munitions: 1/1 ale nie mogę wejść ponownie do pomieszczenia i zakończyć misji... z tego co czytałem na forach to to niestety się zdaża i jedynym wyjściem jest zaliczenie misji z kimś kto jeszcze tego nie zrobił.

jak ktoś chętny na to zadanie i ma czas po 22 niech pisze na pm.

nick w B. taki jak z boku.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest??? jak przejde gre po raz pierwszy to jak zaczne walktrought 2 to zaczynam z zerowym lvl czy z tym co skonczylem za pierwszym razem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest??? jak przejde gre po raz pierwszy to jak zaczne walktrought 2 to zaczynam z zerowym lvl czy z tym co skonczylem za pierwszym razem???

kontynuujesz grę swoją postacią, zachowujesz zdobyty poziom i ekwipunek. Rozpoczynasz jedynie od początku, a przeciwnicy mają wyższy level.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogram z kimś ogarniętym.Siren lvl 8 ,first playthrough. PSN:ChudY15 .Wskazany headset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto pogra od niedawna mam ps3 i akurat mam ta gre troche pozno ale chetnie bym sprobowal jak cos to moj nick `"starblant"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo sie zastanawiałem nad kupnem tej gry i kupiłem. W poniedziałek / wtorek powinan byc u mnie. Jestem chętny do wpolnego grania (niekoniecznie z osobami posiadjaącymio headseta - sam nie posiadam jeszcze takowego). Zamierzam grać syreną. PSN: lewus200720

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Headset super sprawą jest więc polecam zakupic. Gram z kumplem ktory ma headseta i jest rewelacja potem chwile pogralemz  ludziskami ktoryz nie maja i wg mnie tragedia jest jeden idzie tam drugi tam totalny bezsens a takto nawzajem mozecie sie oslaniac itd. Wbijaj narazie lvl i uwazaj na 2 bossa bo z nim napewno Ci zejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z checia popykam

moj Id - zwrc

gram raczej w weekendy i czasami popoludniami w tygodniu

jesli mnie dodajesz do grona znajomych to w zaproszeniu dodaj skad i o co chodzi :)

pozdrawiam

HS gdzies lezy

post-14221-1273328136,4643_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

chętnie pogram w Borderlands z kimś wiekowym ;]. Grę przechodze pierwszy raz, wiec czekam na kogos poczatkujacego z niskim lvl.

HS: jest

Wiek: 27

Postac: Hunter lvl 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jestem chętny na wspólne granie, zwłaszcza byłbym wdzięczny z pomoc w pokonaniu Destroyera i DLC - Mad Moxxi's Underdome Riot ;)

Gdyby ktoś chciał pograć niech wysyła wiadomość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jestem chętny na wspólne granie, zwłaszcza byłbym wdzięczny z pomoc w pokonaniu Destroyera i DLC - Mad Moxxi's Underdome Riot wink.gif

Gdyby ktoś chciał pograć niech wysyła wiadomość wink.gif

Czesc.

Gram zolniezem 56lvl jesli chesz moge ci pomoc :D pisz do mnie na gg :D masz hedseta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×