Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukałem wszystkie 13 stron z działu "Gry" i nie znalazłem tematu o Borderlands, więc pytania kieruje tutaj:

1)Obecnie gram w wersję GOTY, z dodatkami na płycie, na grzbiecie opakowania BLES 00697, muszę się jej niestety pozbyć na dniach i postanowiłem zamówić inną wersję z allegro. Znalazłem tak samo edycję Game of the Year, ma taki sam kod na opakowaniu, ale o dziwo dodatki są jako kod DLC. Czy będzie mi działał zapis gry z mojej obecnej wersji na tej nowo zakupionej? Niby gra ta sama, ten sam kod, no ale jest różnica w postaci tych DLC.

2)Na obecnej wersji mam jak wyżej wspomniałem dodatki na płycie. Dałoby się je jakoś "zainstalować" i mieć na konsoli/dysku tak, że kiedy przyjdzie mi druga wersja GOTY (nie wiadomo czy kody są wykorzystane) działałoby wszystko?

1. Obecnie to Ci się wydaje, że grasz w wersję GOTY. BLES 00697 nie ma żadnych dodatków i jest to zwykła wersja. Sam takową posiadam więc wiem. Wersja GOTY od początku miała dodatki tylko i wyłącznie jako kody do pobrania DLC, nigdy nie było ich na płycie.

2. Zapis gry powinien działać. Po prostu kup grę oznaczoną jako nowa. W przypadku nie działających kodów masz wtedy prawo reklamacji.

EDIT: Doczytałem, że wersja z DLC na płycie istnieje. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie szukam kogos do coop od poczatku, zwiedzanie typu kazdy zakatek, kazda misja. Musowo HS w godzinach 18-01 w tygodniu, niedzielka najczesciej all day.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WiQert Jeśli cały czas aktualne, to ja się piszę :) wyślij zapro, psnid: spk1357.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kilku osób do co-op gdyż ostatnio nabyłem tą grę na PSN dzięki PSPlus, zapraszam również do Outland i LittleBigPlanet 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z wysokim levelem mógłby pomóc z dobiciem do 50? Mam w chwili obecnej 41, jakby się trafił ktoś z 60+ to przypuszczam, że zajęłoby to nam chwilkę;) Jeśli tak to piszcie na PW lub przez psn (widoczny po prawo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak duża część osób, zyskałem Borderlands wraz z PS+, są jacyś chętni do coop? (headset)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny, najlepiej wspólne przechodzenie gry ale nie mam HS :(

Edytowane przez pio_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z wysokim levelem mógłby pomóc z dobiciem do 50? Mam w chwili obecnej 41, jakby się trafił ktoś z 60+ to przypuszczam, że zajęłoby to nam chwilkę ;) Jeśli tak to piszcie na PW lub przez psn (widoczny po prawo).

Możesz to zrobić dość szybko samemu, jest na to sposób:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis o 22 będę z kumplem przechodził dodatek z claptrapami, mam 61 lvl. Jak ktoś chce sobie podbić swój lvl to zapraszamy.

PiS na Pandorze :)

2udebeme.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez KOMARZYSKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chętnie rozpocząłbym od nowa już w co-opie. Na razie nie mam headseta, ale mam nadzieję, że w niedługim czasie się to zmieni. Gra dla zabawy, spokojne przejście od początku do końca. Jak ktoś jest chętny to zapraszam do znajomych i popykamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jest ktoś chętny na przejście dodatków? Póki co ukończyłem jedynie ten z zombiakami, częściowo też liznąłem dwa inne.

Aktualnie mam Soldiera na 65 levelu i wielką chęć zaliczenia gry na 100% przed kupnem dwójki. Jeśli masz headset i potrafisz grać kulturalnie i w miłej atmosferze, to zapraszam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Świezo zakupilem Borderlandsa i z checia bym z kims zagral cala gre ;)

Hs'a nie posiadam ale da rade skype jak cos ,

moje ID : danieloss91

Zagram jeszcze inne co-py :biggrin:

Edytowane przez danieloss91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam chętnych na wspólną grę! Podstawka mnie już nie interesuje, zapraszam osoby, które mają wszystkie dlc :) Głównie The Secret Armory of General Knoxx i Claptrap's New Robot Revolution. Mój psnid: xDollie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz chcial pomocy przy podbiciu lvl to daj znac, mam 64 wiec szybko bedzie Ci rosnac.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×