Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mój Soldier level 61 jest do waszych usług, reszta moich bohaterów jest na poziomie 7-8 więc mogę grać również z osobami zaczynającymi. mam Head Set brakuje mi niektórych trofeów z 2 i trzeciego dodatku. Konto na PSN S_Szpakowski mozna również pisać na gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje kogoś do pomocy w zdobyciu paru trofików w coopie. Moja postać to soldier 38 lvl. Ktoś chętny do pomocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest ktoś chętny do pomocy w zdobyciu trofeum, za zrobienie 15 misji w coopie. Bo tylko tego trofeum mi brakuje. No oprócz 50 lvl. Aktualnie mam 43lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest ktoś chętny do pomocy w zdobyciu trofeum, za zrobienie 15 misji w coopie. Bo tylko tego trofeum mi brakuje. No oprócz 50 lvl. Aktualnie mam 43lvl.

jak tylko założą mi w końcu normalne łącze to chętnie pomogę, odezwę się w poniedziałek na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Szukam kogoś chętnego do grania ;)

Psn Id SisiorPL

24 lv Huter

Wymagany HeadSet :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunter, 17lvl, first playtrough, mam headset, łącze symetryczne 2mbps

Zapraszam chętni do wspólnej gry. PSN ID: Luke_PL. Gram okazyjnie. Najlepiej wcześniej się umówić :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem

Zapraszam dorosłych graczy. Grywam wieczorami i nocą

Psn:Warez81

HS oczywiscie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie w jaki najbardziej efektywny sposoó pokonać Crawmaxa z dodatku The Secret Armoiry of General Knoxx ? Próbowałem chyba już wszystkiego, biegania z uzywaniem działka scorpio, "siedzenia" na klifie i ostrzeliwania dziada (jakoś w moim przypadku nie działa ten sposób, crawmax stale mnie atakuje zamiast sta w miejscu jak to jest na filmikach). Za każdym razem porażka a boss nawet nie jest draśnięty. Bedę wdzięczny za sugestie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam 2 ludzi do co-op granie po nocy od 1 lvl do 50 lub z dodatkiem do 61 najlpiej no lifa mile widziany headset i duzo czasu:D moj ip CeMoTTT i wymyslsam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

równiez jestem chetny do gry. Jak na razie na soldier lvl. 45 ale to szybko się zmienia... moge grac we wszystkie tryby i dlc jak ktos chetny. hs obecny. pozrawiam.

PSN id: DaNtE_PL

Edytowane przez california

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiho,

Chętnie pogram. Hunter lvl ~20, HS jest. PSN id: haerde , gram wieczorami i proszę o osoby 18+, na dzieci jestem strasznie uczulony.

Pozdrawiam,

haerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas odświeżyć temat ! Właśnie dziś przyszedł mi Borderlands. Grać jeszcze nie zacząłem, pobierają mi się właśnie dodatki, więc szukam jakiejś rozgarniętej osoby z headsetem do pogrania ;] To jak, chętny ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas odświeżyć temat ! Właśnie dziś przyszedł mi Borderlands. Grać jeszcze nie zacząłem, pobierają mi się właśnie dodatki, więc szukam jakiejś rozgarniętej osoby z headsetem do pogrania ;] To jak, chętny ktoś ?

Naprawde ? Nikt...? ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam osoby z platyną do zrobienia jedynego osiągnięcia online. PSN Id Zgled:) Oprócz tego z chęcią pogram w co-opa, póki co mam lvl 23, ale będzie wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę pograć z kimś co-opa w ten weekend, Hunter, lvl 37 z tego co pamiętam

Tylko z headsetem

PSNid: xTrigzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem 2 ostatnie DLC, w które chętnie pogram w co-op. Posiadam już platynę i zależy mi do dobiciu 100%. Mam HS PSNiD: stiepan87 (Hunter 50lvl)

stiepan87.png

Edytowane przez stiepan87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram w coopie. Level - ok 20. Pisac na pw ;) Gram wieczorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko- czy grając online wpadają trophy z singla?? jak ktoś chce grać niech pisze na psn bero1910 , pozdro600 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

PSNid: Vistula 26lvl Siren z head setem. Coś Ciężko ostatnio o graczy online :( Ćwierć wieku za pasem więc smarkiem nie jestem. PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam 21 Hunter bez HS :( ale mam klawiaturke pod USB :D ciężkie te misje więc jak ktoś by miał czas i chęci to proszę o pomoc mój nick jak by co : Korthiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się będę pisał na granie jak tylko gra przyjdzie pocztą. Na X360 miałem ją nieźle opanowaną więc i tu na pewno mi źle nie będzie szło, ale będę musiał grac od początku. Dane do PSN w podpisie.

edit:

Gra już jest, gram jako Hunter - na razie słaby LV, ale to się zmieni. Headset będzie w piątek po południu.

Edytowane przez JajcunPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, brat również gra zemną, obaj posiadamy headset'y, moje ID w podpisie a brata to SvEnlo_PL . Zapraszać najlepiej z dopiskiem Borderlands.

Edytowane przez JajcunPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A tak zapytam... aby grać w sieci potrzebuje te nowe dodatki? Czy znajdę serwer bez konieczności posiadania ich? 

Edytowane przez Pawlq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak zapytam... aby grać w sieci potrzebuje te nowe dodatki? Czy znajdę serwer bez konieczności posiadania ich?

Ja na razie gram bez dodatków, więc nie ma przymusu posiadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×