Skocz do zawartości
Emir

Modern Warfare 2 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

no to devi gramy we wtorek. powinienem byc na dluzej przed 23.00 pozdrawiam.

ja cały wtorek mam wolny więc ja mogę siedzieć do rana i mam Hs'a ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja cały wtorek mam wolny więc ja mogę siedzieć do rana i mam Hs'a ;>

We wtorek jestem od 13 i HS kupię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja cały wtorek mam wolny więc ja mogę siedzieć do rana i mam Hs'a ;>

a jak dobrze pojdzie to oprocz srody mam wolny czwartek piatek sobote i niedziele tylko ze pewnie bede gral wieczorami bo w ciagu dnia to mam malo okazji do grania. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj specjalnie kupiłem hs'a znaczy miałem okazje bo kolega gdzieś w niemczech na wyprzedaży dorwał bo likwidacja sklepu była i za 60zł kupiłem od niego , teraz tylko czekam z niecierpliwością do wtorku na MW2

Btw. też jestem za tym powstał specjalny dział mw tak jak jest to w przypadku KZ2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak smo specjalnie dla MW2 ;)

I dział by się przydał,bo wiele osób będzie grało ;) Wiele pytań,jakieś ustawki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak smo specjalnie dla MW2 wink.gif

I dział by się przydał,bo wiele osób będzie grało wink.gif Wiele pytań,jakieś ustawki wink.gif

Witam ja też bede grał, tydzień wolnego sobie specjalnie wziołem z roboty ,o 24 kupuje w game shopie .Ustawka mile widziana mój nick: drek91 , a tak pozatym to narazie mulltiplayer Call of duty 5 Zapraszam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jutro będę miał swój egzemplarz :D Najpierw obadam trochę single i spec-ops, a potem wpadam na multi :) Zaproszenia mile widziane :P

ID: hapnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze Wam, az chyba pojde do blockbustera zmeczyc kolesi zeby mi kopie na lewo popchneli :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż,u mnie nie dało rady kupić wcześniej :( 2 dni mnie w sumie nie zbawią,a nawet lepiej,bo wtedy już będzie z kim pograć ;)

Zapraszać -> ID : CzarekKielczanin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w takim razie wstepnie mozna zebrac ekipe 6 osobowa na wtorek popoludnie do wieczora/nocy/rana - w koncu sroda wolna.

PSN: kagannpwnz - dodawac mnie do friends z dopiskiem "ustawka w mw2" czy cos, potrzebne tylko 5 osob bedzie (wiekszosci z was we friends nie mam).

btw. prawdopodobne ze moja sugestia na temat oddzielnego tematu odnosnie MW2 "o wszystkim" (cos na wzor sub-fora killzone2) sie uda (wszystko w rekach panow z gory) takze wszystkim fanom coda bedzie sie latwo zorganizowac i ustawic sie na niejeden meczyk :D

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w takim razie wstepnie mozna zebrac ekipe 6 osobowa na wtorek popoludnie do wieczora/nocy/rana - w koncu sroda wolna.

PSN: kagannpwnz - dodawac mnie do friends z dopiskiem "ustawka w mw2" czy cos, potrzebne tylko 5 osob bedzie (wiekszosci z was we friends nie mam).

btw. prawdopodobne ze moja sugestia na temat oddzielnego tematu odnosnie MW2 "o wszystkim" (cos na wzor sub-fora killzone2) sie uda (wszystko w rekach panow z gory) takze wszystkim fanom coda bedzie sie latwo zorganizowac i ustawic sie na niejeden meczyk :D

To super :D bardzo ułatwi to pisanie róznego rodzaju tematów ,a do wtorku będzie więcej osób niż 6 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie watpie, ale 6 bedzie mi potrzebnych do party milego :D ...

Jakby co sklad na wtorkowe potyczki wyglada obrcnie tak:

-kagan

-Fuviks

-Macku

-szelix

-cezar997

-kali_berek

:D ... jakby co bede updatowal chetnych do wtorku poludnia, potrzebne nam 9 osob (zagramy tryb na 9 vs 9) takze jakby co to pisac tutaj / na psn.

W tym poscie bede trzymac aktualny sklad, o chec uczestnictwa pisac mi PW lub PM na PSN, a jak ktos z listy nie bedzie mogl prosze mnie uprzedzic to znajdzie sie miejsce dla kogos innego, i chyba jednak bedziemy mierzyc w 9 osobowy sklad :)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: szelix82a

Z miłą chęcią polamie w składzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlucardMZ dopisałem się jak coś ;) masz wiadomośc na psn ;_

Edytowane przez cezzar997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile we wtorek dorwę swoją kopię gry, to z chęcią pogram z rodakami ^^

Edytowane przez zguto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak btw gry online ;) Macie headsety ? Jak się gra z ? ;) Dużo lepiej niż bez ? ;p Swój nabędę najprawdopodobniej razem z MW2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick ronghar

Mogłem już w piątek grać, ale niby zdrowy rozsadek nie pozwolił mi podjąć decyzji kupna. Ale jednak postanowiłem kupić gierkę, więc od jutra mogę grać;)

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HS to podstawa jesli chcesz cos ugrac w meczu, info jest bezcenne. Wiadomo ze zdarzaja sie dowciapnisie ktorzy moga ta rozgrywke Tobie umilic np wlaczajac Ci ulubiony kawalek z manieczek, ale po mialo sie SA na TSie, w na platformie ps3 pewnie jest obcja mute delikwenta i po sprawie.

Ciekawy komentarz z innego forum

Posted Nov 8, 2009 10:34 am GMT Modern Warfare 2 Is Going to Be Better Then Ditching my Girlfriends To Go With My Homies To The Strip Club!!!! LOL

Czyzby? :))))

hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie watpie, ale 6 bedzie mi potrzebnych do party milego :D ...

Jakby co sklad na wtorkowe potyczki wyglada obrcnie tak:

-kagan

-Fuviks

-Macku

-szelix

-cezar997

-kali_berek

-zguto

-przemas87

-roogi

osoby ktore wkrocza do akcji kiedy ktorys z ww graczy nie bedzie grac:

-Matroid

-harry-ex

-drek91

-wsz231

:D ... jakby co bede updatowal chetnych do wtorku poludnia, potrzebne nam 9 osob (zagramy tryb na 9 vs 9) takze jakby co to pisac tutaj / na psn.

W tym poscie bede trzymac aktualny sklad, o chec uczestnictwa pisac mi PW lub PM na PSN, a jak ktos z listy nie bedzie mogl prosze mnie uprzedzic to znajdzie sie miejsce dla kogos innego, i chyba jednak bedziemy mierzyc w 9 osobowy sklad :)

Zapomnialem dodac, headset to praktycznie fundament dobrej zabawy, wiek plec i wszystko inne nie ma znaczenia, wystarczy nie puszczac co drugie slowo laciny :), aczkolwiek krzyki bojowe dozwolone xD...

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodac, headset to praktycznie fundament dobrej zabawy, wiek plec i wszystko inne nie ma znaczenia, wystarczy nie puszczac co drugie slowo laciny :), aczkolwiek krzyki bojowe dozwolone xD...

A to wiadomo ;) Jeśli będziemy grać razem to inna sprawa ;) Do tej pory przez 2 lata grałem w MW1 z przypadkowymi osobami,także HS nie był potrzebny ;p A teraz kupić trzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, piszę się na grę we wtorek. Będę w godzinach 17.30 - 20:00 i 22:00 - ??. :) Od 20:00 jest mecz Real Madryt - Alcorcon, który muszę obejrzeć, ale potem już tylko MW2! Przy okazji wypróbuję HS.

id: kali_berek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyzej widac na chwile obecna mamy pelen sklad, oczywiscie to nic nie zmienia, jesli sa chetni do wspolnej gry dodawac mnie, bo nie wszyscy z tej listy beda ciagle grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też z chęcią pogram. Swoją kopie odbiorę we wtorek w Tesco :D Mam HS'a jakby co x)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×