Skocz do zawartości
Emir

Modern Warfare 2 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

AlucardMZ,to pewne z tymi statystykami ?? No to trzeba będzie jutro ostro wziąć się do pracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlucardMZ,to pewne z tymi statystykami ?? No to trzeba będzie jutro ostro wziąć się do pracy wink.gif

Ja już się wziąłemwink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

statystyki staytystakmi,jest 16 map multi i te osoby ktore juz ostro nabijja fragi jutro bede robili z tzw "swiezakami "tzw masakre,jasne to sie szybko wyrowna skil itp ,ale sama ta sytuacia jest ostro irytujaca IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się tak nie napinajcie na tych co kupili grę kilka dni temu. Za co niby infinity ward miałoby ich karać ? Za to że samo włączyło serwery przed premierą ? I tak się teraz nie mogę wbić :confused: na serwer

Edytowane przez kaczorl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Wy ale ja się nie potrafię na żaden serwer wbić, da się ominąć ten matchmaking?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z BB, masakra tam poprzebierani w moro, w calym sklepie siatka maskujaca i pelna sterta gier. O tyle dobrze ze zaklepalem sobie hardened wersje bo byla a ostatnia, ale niestety za niespelna poltorej godziny musze jechac odebrac gre gdyz nie chcieli wydawac teraz nikomu. Nonsens jak dla mnie ale coz....

Cena tez powala, zwykla wersja 45F, hardened 55.

Takze Panowie, jesli jest ktos chetny to zapraszam po polnocy, bo ja dzisiaj do rana :)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem jak najlepszy w Domination koleś z 3 lvl nabił 55 fragów, podczas gdy reszta (w tym ci z wysokim levelem) nie przekroczyła 25. Także bronie i perki zdobyte 3 dni wcześniej to nie wszystko. Liczy się skill. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetny ktos na spec opa w co-op mode? ktos kto ma HS?

jesli tak dodajcie mnie i jedziemy,

Panowie ta gra jest po prostu zajebista.

Edytowane przez MackuCHWDP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ID: Smoqu

Jak ogarne singla to chetnie zagram po multi wiec mozecie wysylac invy.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ja już gram dopiero co jestem online cały ranek netu nie miałem xDD ( rachuneczek ;s) jak coś to dobijać ;P

możecie się normalnie do kogoś na mecz połączyć? bo mi piszę jak dostaje invite od kogoś "sesja gry, do ktorej cie zaproszono jest juz niewazna"

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"sesja gry, do ktorej cie zaproszono jest juz niewazna" co jest ?? Też tak macie ?

Tak też tak mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"sesja gry, do ktorej cie zaproszono jest juz niewazna" co jest ?? Też tak macie ?

wiele osob tak ma, coz, czekamy az IW to naprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w piatek kupuje mw2 mozecie mnie zapraszac mam headseta, a w piatek dlatego, ze chce tanio kupic w realu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

|_Crazy_| . pio_84 . Fuviks harry-ex . SNDWWA . adek66 . DizzY-WolF . CzarekKielczanin . MaaaziuPL . kagannpwnz . Pawel22dragon . hapnik . Zguto ronghar . kali_berek . szymuR . wsz231 . DaArCiO . Legionista . MoriOmega . Domin15 . PERSONAnonGRATA . beta1969 . kaczorl . jarek_ka5 . Smoqu . cugaro . Poket . Lda77 . hapnik . TheStormCrusher . Fayabusa ArczX

Taka mała aktualizacja, brakuje paru osób ;/ bo robiłem to w takim zestawieniu, że kopjuje nicki do worldpada i później drukuje, a osoby z pamięci które mam nie dodałem. Robię ten spojler po to, żeby każdy poszedł moimi śladami i zaczął dodawać wszystkich, dlaczego? Nie sposób nie znaleść kogoś do gry w squadzie, z HS'em czy bez, ważne, że POLAK [;

Więc sprężać się i dodawać nicki se spojlera, i polecam też przeglądniecie tematu.

ID: szelix82a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chętnie pogram z rodakami :biggrin: niestety nie posiadam jeszcze HS :confused:

ID: zyraf :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porażka z tymi zaproszeniami straszna i ciągle error, ale jak juz sie dostaniesz to jazda pełna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie też zagram choć na chwilę obecną nie posiadam HS ale postaram się jak najszybciej skombinować. 

ID: KavertPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×