Skocz do zawartości
Emir

Modern Warfare 2 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również od wtorkowego popołudnia będę grał. Spróbuję załatwić jakiś HS, ale nie wiem czy się uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również od wtorkowego popołudnia będę grał. Spróbuję załatwić jakiś HS, ale nie wiem czy się uda :)

bez HS niestety nie dopisze :[ ...

zupdatowalem liste, juz mamy rezerwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księciuniu i Czarku mnie już macie za frenda . Hs jest dostępny , grę będę miął albo we wtorek albo czwartek , to z młodym damy niektórym po pupskach .Czarek miał z nami do czynienia :wink: . Więc widzimy się w sieci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się oczywiście piszę ,coś o mnie zapomnieliście nick : Drek91 HS dostępny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mysle ze z komfortowa gra nie bedzie klopotow, btw. jest juz lista rezerwowych polega ona na tym, ze jak tylko w obojetnie jakim momencie znajdzie sie 1 miejsce w party, ktos dostepny z owej listy od razu lapie zaproszenie, mysle ze kazdy zagra z nami na luzie, bo kazdy ma jakies tam swoje godziny dostepnosci. (trzeba mnie posiadac we friends aby wylapac zaproszenie bo inaczej nie bede wiedziec)

Jakby co sklad na wtorkowe potyczki wyglada obrcnie tak:

-kagan

-Fuviks [friend]

-Macku [friend]

-szelix

-cezar997 [friend]

-kali_berek

-zguto [friend]

-przemas87 [friend]

-roogi [friend]

osoby ktore wkrocza do akcji kiedy ktorys z ww graczy nie bedzie grac:

-Matroid

-harry-ex [friend]

-drek91

-wsz231

(nicki z dopiskiem friend mam juz u siebie na liscie)

:D ... jakby co bede updatowal chetnych do wtorku poludnia, potrzebne nam 9 osob (zagramy tryb na 9 vs 9) takze jakby co to pisac tutaj / na psn.

W tym poscie bede trzymac aktualny sklad, o chec uczestnictwa pisac mi PW lub PM na PSN, a jak ktos z listy nie bedzie mogl prosze mnie uprzedzic to znajdzie sie miejsce dla kogos innego.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chetnie zagram z rodakami.W MW gram od ponad roku,HS jest wiec jak cos to poprosze o invite psnID: DaArCiO prawdopodobnie jutro bede mial popoludniu swoja kopie

P.S. w zapr prosze dopisac MW2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo chetnie z Wami pogram.

MW2 testuje juz od 2 dni.

psn: Legionista

pozdrawiam i ide pograc,dzis dzien wolny od pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Również chętnie pogram, mam nadzieję że zgodnie z zapowiedzią z Ultimy gra jutro będzie.

Login: MoriOmega - dodawać do znajomych, HS jest.

Prośba o dołączenie do "frendsów" do Alucarda/kagana już poszła na PSN.

UWAGA: Panowie i Panie w kwestii osób które nie załapią się na meczyk pomyślałem o nowej grze.

AlucardMZ zbiera dane do jutra do południa, więc będzie raczej jasne kto się nie załapie dużo wcześniej. Wszyscy chętni pisać najlepiej na PSN - proponować mapy bo nie znam, i godzinę - i dodać mnie do znajomych. Jeżeli dorwę grę to będę onlinie, więc nie powinno być problemu.

Ja mam od jutra urlop, więc nie będzie ze mną żadnego problemu. No chyba że jakiś wypadek losowy w stylu wojna nuklearna bądź inwazja z innej planety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie watpie, ale 6 bedzie mi potrzebnych do party milego :D ...

:D ... jakby co bede updatowal chetnych do wtorku poludnia, potrzebne nam 9 osob (zagramy tryb na 9 vs 9) takze jakby co to pisac tutaj / na psn.

W tym poscie bede trzymac aktualny sklad, o chec uczestnictwa pisac mi PW lub PM na PSN, a jak ktos z listy nie bedzie mogl prosze mnie uprzedzic to znajdzie sie miejsce dla kogos innego, i chyba jednak bedziemy mierzyc w 9 osobowy sklad :)

Rozumiem, ze jest juz dla mnie zaklepane miejsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mysle ze z komfortowa gra nie bedzie klopotow, btw. jest juz lista rezerwowych polega ona na tym, ze jak tylko w obojetnie jakim momencie znajdzie sie 1 miejsce w party, ktos dostepny z owej listy od razu lapie zaproszenie, mysle ze kazdy zagra z nami na luzie, bo kazdy ma jakies tam swoje godziny dostepnosci. (trzeba mnie posiadac we friends aby wylapac zaproszenie bo inaczej nie bede wiedziec)

Jakby co sklad na wtorkowe potyczki wyglada obrcnie tak:

-kagan

-Fuviks [friend]

-Macku [friend]

-szelix

-cezar997 [friend]

-kali_berek

-zguto [friend]

-przemas87 [friend]

-roogi [friend]

osoby ktore wkrocza do akcji kiedy ktorys z ww graczy nie bedzie grac:

-Matroid

-harry-ex [friend]

-drek91

-wsz231

-ronghar

-Fayabusa [friend]

(nicki z dopiskiem friend mam juz u siebie na liscie)

:D ... jakby co bede updatowal chetnych do wtorku poludnia, potrzebne nam 9 osob (zagramy tryb na 9 vs 9) takze jakby co to pisac tutaj / na psn.

W tym poscie bede trzymac aktualny sklad, o chec uczestnictwa pisac mi PW lub PM na PSN, a jak ktos z listy nie bedzie mogl prosze mnie uprzedzic to znajdzie sie miejsce dla kogos innego.

Z gory uprzedzam, ze do party biore osoby ktore potwierdzily mi swoja chec do wspolnej zabawy via PSN - czyli dodanie do friends z dopiskiem byle jakim o MW2. Osoby te maja napisane w liscie skladu [friend]

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisałem się prawie 2 strony temu, a nie widzę siebie na liście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick ronghar

Mogłem już w piątek grać, ale niby zdrowy rozsadek nie pozwolił mi podjąć decyzji kupna. Ale jednak postanowiłem kupić gierkę, więc od jutra mogę grać;)

A, zabrzmialo to tak dwuznacznie, ale dobrze ze sie upomniales, dodaj mnie, to cie potwierdze, i juz cie wpisuje oczywiscie.

btw. lista rezerwowa to nic innego jak wyznacznik osob ktore tez graja, bo dostalem kilka informacji ze ludzie z glownej listy maja SPORE luki czasowe :) - dlatego dla kazdego znajdzie sie we wtorek miejsce, a czas ich gry w party zalezy tylko od nich :)

bedziemy grali domination/team death match w 9 osob tylko te tryby chyba bedzie mozna, jesli bedzie wiecej, to chatujac sie wszystko zgada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie robie stosowny temat do takich typowych ustawek miedzy forumowiczami.

edit: zrobione, wszystkich chetnych na jutro zapraszam tu, trzeba rozkrecic dzial aby nie umarl skoro modzi sie postarali to i my musimy ;)

http://www.ps3site.pl/forum/topic/24716-ps3site-party/page__pid__255853__st__0entry255853

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wtorek wolny od pracy wiec jak bedzie wolne miejsce to tez z checia pogram.blush.gif ID:Pio_84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mój PSN ID Thr123, chętnie pogram w sieci posiadam HS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś powiedzieć na jakiej zasadzie działa online? tz. czy gracz sam tworzy mapy, jakie są tryby itd. I ... są rangi i klasy? dzięki z góry za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś powiedzieć na jakiej zasadzie działa online? tz. czy gracz sam tworzy mapy, jakie są tryby itd. I ... są rangi i klasy? dzięki z góry za odp.

Nie można tworzyć map, jest kilkanaście trybów gry, najpopularniejsze to: TeamDeathMatch, FreeForAll, Domination oraz jeszcze wiele innych. Najprawdopodobniej jest kilkadziesiąt (nie wiem dokładnie) leveli za EXP.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy kots wie?czy przedstawicile ps3 network maja w jakis sposob ukarac garczy ktorzy od piatku smigaja po serwach mw2?(wczoraj 23tys ludzi online)mysle ze to lekka przesada tzn nawet jezeli bedzie reset rang itp, to te 23tys osob juz jest do porzdu,z raci np znajomosci map co jak dlamnie jest k.....sko duzo przewaga ...co wy na to?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż pierwsza godzina on line za mną i ........ wymiękłem.

To są absolutne wyżyny. Gra doskonała!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą karać kogoś kto legalnie kupił grę. To nie XBL i granie na piratach. Reset rang będzie i dobrze,nawet bardzo dobrze. Co do znajomości map to na to nic nie poradzisz,musisz po prostu się przyzwyczaić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy kots wie?czy przedstawicile ps3 network maja w jakis sposob ukarac garczy ktorzy od piatku smigaja po serwach mw2?(wczoraj 23tys ludzi online)mysle ze to lekka przesada tzn nawet jezeli bedzie reset rang itp, to te 23tys osob juz jest do porzdu,z raci np znajomosci map co jak dlamnie jest k.....sko duzo przewaga ...co wy na to?????

Resetu statystyk nie bedzie, ale ja patrze na to tak "ludzie z wyzszym lvlem = lepszymi broni" - bedzie co zbierac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×