Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2 - Spec Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogoś na dzisiejszą noc na VETERAN: Wojenna Jazda i Eksplozja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce mogę pomóc na veteranie... Co-opa mam na 100 %... PSN ID: Kwasior007

chetnie skorzystam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób na kolosy?

W spec_op "Atak na posiadłość" na Veteranie są kolosy.Do niektórych szczelałem ze snajperki i po 3-4 szczałach padają.A co dziwne z RPG 3 szczały i dalej stoją angry.gif

Więc jaką bronią najszybciej,można ich zabić.

Denerwuje mnie ze dochodzę do momentu kiedy pozostaje 8 typów , wpada jeden kolos i nic go nie rusza.Odziwo nawet granaty

Tylko snajperki, najlepiej Barrett. Padaja po 5, 6 strzalach. Najlepiej miec ich na dystans. W zwarciu raczej jestes bez szans. Jesli chodzi o tych 10 w faveli to poadaja po 6 strzale z M79 w korpus. Mozna ich kosic w pierwszym domku z lewej strony. Stanac w pokoju na wprost wejscia i walic na zmiane z granatnikow, jeden sie chowa za sciane i przeladowywuje drugi wychyla i strzela, co jakis czas flesza i tak do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie platyna wpadła :D Było fajnie, ale nie aż tak ciężko jak opowiadają ludzie ;> Najprzyjemniejsza misja to ta z wysadzaniem samochodów na moście, a najfajniejsza to ta co się broni przed falami w Ameryce, miedzy fast foodami, a stacją benzynową... Ahhh te wiązani jakie leciały ze słuchawki xD ale jak wymyśliłem sposób to mucha nie siada, u każdego zadziała :D

Jedno działko ustawione plecami do tylnego wejścia do tego baru przy stacji, przedtem łapiemy snajperkę i miny, potem 2 działko w lewej części baru, sami kucamy za ladą ze snajperką a partner pod stołem po naszej prawej stronie w rogu, i tak działa sprzątają większość mięcha do 3 fali przynajmniej, partner ściąga gości co chcą od tyłu wejść gdy działko padnie a my sprzątamy tych co chcą wejść od przodu i każdego którego widzimy w okolicy ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra w 4 przez neta?Nie da się chyba.

W spec ops nie da się we czterech, wtedy było by za łatwo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna jest, nie było najciężej. NewNickPL dzięki za pomoc :) ogólnie jedna misja wyprowadziła mnie z równowagi: "Mokra robota". Ze 100 razy wchodziliśmy do ostatniego pokoju i zawsze coś nie wychodziło :P reszta misji w sumie do spokojnego ogarnięcia, sporo z tych trudniejszych misji można przejść samemu

Edytowane przez wcisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś do pomocy na weteranie w levelach mokra robota i przeciwpancerny, brakuje mi tych leveli na 3 gwiazdki do platynki jakby ktoś miał chęć śmiało pisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna jest, nie było najciężej. NewNickPL dzięki za pomoc :) ogólnie jedna misja wyprowadziła mnie z równowagi: "Mokra robota". Ze 100 razy wchodziliśmy do ostatniego pokoju i zawsze coś nie wychodziło :P reszta misji w sumie do spokojnego ogarnięcia, sporo z tych trudniejszych misji można przejść samemu

Spoko. Ja z Tobą wchodziłem dokladnie 7 razy, za 7 razem wygraliśmy fuksem, ja wykonałem swoją część, a ciebie zastrzelił ostatni pajac, naszczęscie zstrzeliłeś go w "ostatnim bastionie" :P Nie zapomne tego, jak wydaje sie ze wszystko ok, a tu napis, twoj kolega jest ranny... a zaraz misja wykonana :D

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto dziś chętny o 22:00 ?? Brakuje mi 2 ostatnich misji. Mam chyba 49 gwiazdek.. RIVEL88PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram dzisiaj ale mam odblokowane tylko misje Alpha i Bravo z tym, że żadnej z Bravo nie grałem bo nie było z kim :) Więc szukam kogoś kto praktycznie od początku przejdzie ze mną parę misji. Pozdrawiam! Moje ID: EvilGucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilnie poszukuję kogoś do levelu mokra robota na veteranie, tylko ten level został mi do platyny i chciałbym miec już go z głowy. Póki co gram w pojedynkę i dochodzę do drzwi końcowych i niestety tutaj zawsze polegnę, prosiłbym o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagra ktoś teraz? Mam zrobione tylko całe alpha niestety, i zrobię z kimś bravo i resztę. Mam HS. ID:Arti_P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miszczu a dasz radę w okolicach 20? Chętnie zagram ale dopiero wtedy mogę spokojnie przysiąść przy konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć szukam kogoś kto byłby chętny zagrać co-opa. Ukończone mam 50% tak więc połowa misji zrobiona, jak jesteś na tym samym etapie (mniejwiecej) wyslij inva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , potrzebuje pomocy z misjami w spec ... Jesli ktoś by był tak dobry to plx id albo pm me

moj id prosto1989 , aktualnie moge grac o kazdej godzinie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję chętnego do zrobienia następujących misji :

ALFA - Snajper

CHARLIE - Bezpieczeństwo Kraju , Wez i Uciekaj .

DELTA - Wojenna Jazda

ECHO - Mokra Robota

Chętnych proszę pisać na ID : wojtekg lub GG . :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilnie poszukuję kogoś do levelu mokra robota na veteranie, tylko ten level został mi do platyny i chciałbym miec już go z głowy. Póki co gram w pojedynkę i dochodzę do drzwi końcowych i niestety tutaj zawsze polegnę, prosiłbym o pomoc.

Jeśli chcesz to jutro ok 9 -10 rano możemy to zrobić, mi tez brakuje tej misji i platynka będzie.

NewNickPL (te odgłosy ze słuchawki to niby ja byłem?? LOL)

Edytowane przez kris80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chetny, moge pograc w SpecialOps. Narazie 26 gwiazdek samemu udalo mi sie zdobyc. ID: luuki1990

PS. kampanie mam juz za soba, na veteranie smile.gif

daj znac 190074 tez bym chetnie poszpilał na spec OPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chętnie pogram z kims w Spec Ops'y. Narazie mam 16 gwiazdek bo tyle udalo mi sie zdobyc. Mam HS ID: smarek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko 2 misje do platyny: snatch and grab i wetwork. Ktos chetny do pomocy?? PSN ID: luuki1990

Edytowane przez luuki1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ma ktos moze dobra taktyke na misje z kolosami w echo?? A tak ogolem jesli ktos chce pomoc z misjami Echo oraz ostatnia w delta to czekam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×