Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2 - Spec Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Kto dziś od 21 pogra w ze mną? Mam zaliczone narazie tylko 9 gwiazdek. Potrzebna raczej pomoc od początku, a nie że ktoś napisze ze on tego nie bedzie gral, bo to ma. RIVEL88PL. Moge grac tez teraz do 17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Ktoś mi powie jakąś taktykę na 2 ostatnie misje w ECHO?!

No kur... nie mogę z tymi kolosami. "To chyba nawet nie jest możliwe"

Ja zrobiłem ostatnią misję z kolegą tak: obydwoje bierzecie snajperki i ustawiacie się (w miejscu gdzie w kampanii po raz pierwszy odbijaliśmy zakładników, na dole) przy ścianie - jeden z lewej strony, a drugi z prawej tak, żeby widzieć nadbiegających kolosów ze schodów... i tak ściągacie 15 dużych typów i po problemie...

Jeżeli chodzi o przed ostatnią misję z kolosami to wpisz na youtubie tam jest pokazany mały "błąd", który można wykorzystać na swoją korzyść... mam nadzieje, że jakoś pomogłem... :)

Edytowane przez kaczorek007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey wszystkim!

Szukam kolezki do spec ops; jutro czyli 20-ego bede na linii :)

od 16 lub nawet 15 wiec zapraszam; moj nick to: mobilestorm

Mam headset jezeli jest taka potrzeba!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto jest chetny teraz zagrac? w tym momencie pisac w temacie jestem online napiszcie mi swoje psn_id ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem ostatnią misję z kolegą tak: obydwoje bierzecie snajperki i ustawiacie się (w miejscu gdzie w kampanii po raz pierwszy odbijaliśmy zakładników, na dole) przy ścianie - jeden z lewej strony, a drugi z prawej tak, żeby widzieć nadbiegających kolosów ze schodów... i tak ściągacie 15 dużych typów i po problemie...

Jeżeli chodzi o przed ostatnią misję z kolosami to wpisz na youtubie tam jest pokazany mały "błąd", który można wykorzystać na swoją korzyść... mam nadzieje, że jakoś pomogłem... :)

No pomogłeś :)

Jeżeli chodzi o przed ostatnią misję to tam ten "błąd" nam średnio działa. Często nam się misja od nowa włącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi o ten pokój (znajduje się po prawej stronie mapy) . Jedna osoba leży maksymalnie za ścianą żeby żaden kolos go nie zobaczył, a drugi gracz stoi w drzwiach tak, aby uniemożliwić mu wejście do pokoju (w momencie kiedy zostaje ranny). I działa to w sposób następujący: Ten w drzwiach "przyjmuje" na siebie strzały kolosów i padając używa jak najczęściej noża, natomiast drugi gracz ciągle go ulecza. I tak znów pozbywamy się 10 typa i po misji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi o ten pokój (znajduje się po prawej stronie mapy) . Jedna osoba leży maksymalnie za ścianą żeby żaden kolos go nie zobaczył, a drugi gracz stoi w drzwiach tak, aby uniemożliwić mu wejście do pokoju (w momencie kiedy zostaje ranny). I działa to w sposób następujący: Ten w drzwiach "przyjmuje" na siebie strzały kolosów i padając używa jak najczęściej noża, natomiast drugi gracz ciągle go ulecza. I tak znów pozbywamy się 10 typa i po misji. :)

Noobiarstwo, stworzone przez typowych noobow dla typowego dla nooba.

Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noobiarstwo, stworzone przez typowych noobow dla typowego dla nooba.

Tyle w temacie.

Kolega pytał się o najłatwiejszy sposób, więc taki mu podałem...

Poza tym noobiarstwo jest też ze strony IW, jeżeli chodzi o poziom trudności, który ma tylko sztucznie przedłużyć żywotność tego trybu... zamiast dać więcej misji otrzymaliśmy brak checkpointów i wrogów, którzy widzą nas z kilometra i trafiają nas nawet przez dym czy ściany... tyle w temacie :)

Co do samego spec ops jest świetny, szczególnie jak się ma ogarniętego w temacie partnera... a misje echo tak naprawdę poszły najszybciej... a misja "Grab and Run" będzie śnic mi się po nocach :)

Edytowane przez kaczorek007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto jest chetny teraz zagrac? w tym momencie pisac w temacie jestem online napiszcie mi swoje psn_id ..

Sorki Mad że wczoraj nie graliśmy ale niestety choroba mnie zgarneła i mam strasznie opuchniętą jame ustną, dziś jest lepiej i jeżeli jesteś wciąż chętny to gram dziś od 22 może wcześniej zależy jak Dzidzia pójdzie spać i czy Żonie nie przypomni się akurat o żadnym serialu hehehe:) no jak nie mógłbyś dziś to zapraszam wszystkich chętnych dodawać mnie do znajomych " tidusek89" pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki Mad że wczoraj nie graliśmy ale niestety choroba mnie zgarneła i mam strasznie opuchniętą jame ustną, dziś jest lepiej i jeżeli jesteś wciąż chętny to gram dziś od 22 może wcześniej zależy jak Dzidzia pójdzie spać i czy Żonie nie przypomni się akurat o żadnym serialu hehehe:) no jak nie mógłbyś dziś to zapraszam wszystkich chętnych dodawać mnie do znajomych " tidusek89" pozdrawiam

mogę , wejdę dziś o 22 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z kumplem zabiliśmy 15 kolosów na veteranie :) Snajperki niezawodne na te bydlaki...

No i kurde teraz muszę zabić 10 kolosów... w misji eksplozja... Tamten glitch z wnęką jest do bani. Zna ktoś jakąś taktyke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnego na specopsa, przewidywany start w okoliacach 20. Chętnych zapraszam na gg (jestem niewidoczny więc pisać śmiało)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram w Spec Ops. Chciałbym zdobyć 69 gwiazdek, bo potrzebuje do platynki, jeśli ktoś jest chętny to pisać na gg. Jutro od rana (10) mogę zaczynać :) HEADSET JEST :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stanalem poki co na pierwszej misji z jugerami i nie moge sie z bratem przebic. Ktos chetny do pomocy albo wspolnego zaliczania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro do południa a także wieczorkiem mogę z kimś pograć w Specs Ops, kilka misji mam już zaliczonych na Veteranie, najbardziej mi zależy, żeby przejść ''Chrystus Zbawiciel'' na tym właśnie poziomie, bo z pierwszego ''aktu'' tylko to mi zostało :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jest ktos chetny do gry w tym momencie ? Chodzi mi o misje Unik (to skradanie się przez las podczas śniegu) jak i inne ... Zapraszam teraz do wspólnej gry , zainteresowani niech napiszą tutaj lub na GG to się dogadamy (teraz)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jest ktos chetny do gry w tym momencie ? Chodzi mi o misje Unik (to skradanie się przez las podczas śniegu) jak i inne ... Zapraszam teraz do wspólnej gry , zainteresowani niech napiszą tutaj lub na GG to się dogadamy (teraz)..

Hehe fajnie się wczoraj grałem, ale nie przewidziałem tego że Żona o tej porze bedzie oglądać Brzydule na internecie hehehehe tym bardziej że póki co mam słabe łącze ale niedługo się przeprowadzam to będe grać nie zależnie od wszystkiego nie mniej jednak mam nadzieję że niedługo znów zagramy i oboje będziemy rozmawiać przez hs bo tak w sumie w jedną stronę to ciężko coś mówić dzięki za gre wczoraj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny pograć teraz jakąś godzinkę? Proszę o szybką odpowiedz, bo teraz tylko mam czas :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos chetny do zrobienia calego Spec Ops na veteranie od poczatku dodawac mnie do przyjaciol, czas mam prawie zawsze

id: YourFloody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly wieczor szukam kogos do spec ops. Co wy tak nagle poznikaliscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KTO dziś od 22:00 chetny na SO ? Mam zrobione całe Alpha, Bravo, i połowę Charlie. Czyli 2 zadania z Charlie, całą Delte, i Echo. Ktoś chętny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem wczesniej potrzebuje pomocy do zrobienia od poczatku Spec Ops na veteranie. Jezeli ktos chetny prosze dodawac id: YourFloody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×