Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2 - Spec Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Zagra ktoś? Najlepiej teraz lub za jakąś godzinkę od początku lub od misji "Chrystus zbawiciel". PSN id kamilkpl1990. Jak ktoś będzie chętny to niech pierwsze napisze na PW.

Edytowane przez JOKER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niedawno zakupiłem sobie MW2 przeszedłem singla i chciałem pograć w spec ops, przeszedłem trening i stwierdziłem że granie solo jest bez sensu. Poszukuje graczy którzy by mi pomogli przejść pozostałem misje. Mój nick: paartur1 . Mam pytanie z innej beczki odnośnie HS, jaki byście mi polecili, nie mam pojęcia jakie modele są kompatybilne z PS3, mogą być przewodowe jak i nie, cena do 60zł :P. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę z Tobą porobić. Do tego niestety musisz mieć headset,bo przechodzenie spec ops bez komunikacji głosowej to tragedia i nie jest łatwe. Co do headsetu- z konsolą będzie działał prawie każdy. Jednak IMO lepiej dołożyć chociaż te 40 zł,mając 100 pln można już kupić coś dobrego,z dobrą jakością dźwięku,co nie rozwal się po 10 h korzystania. Pomyśl nad tym.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam propozycje dla chętnych do przechodzenia tego trybu w święta wieczorami po 22 gdyż wiadmo że święta to czas wolny, ale i jakoś z rodzinką trzeba posiedzieć :) więc możemy powalyczyć troche w przechodzeniu tego trybu jak coś to dodawać mnie do znajomych "tidusek89" miło widziane HS gdyż jak ktoś wspomniał wyżej nie jest łatwo bez tego sobie poradzić noi wiem to z doświadczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram w spec ops na. Mam zrobione na 100% ale lubię powroty do tego trybu, pomóc też mogę:tongue: PSN: Halepice (możecie dodać mnie do znajomych)

Edytowane przez Halepice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie zagram. Dopiero zaczynam, mam dopiero 10%.

PSNId: Scoobart

Headset: JEST!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie zagram. Dopiero zaczynam, mam dopiero 10%.

PSNId: Scoobart

Headset: JEST!

jezeli jest ktos chetny na specops (w miare doswiadczony na veteranie) to zapraszam :)

moj psnid: afcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spec ops-y zaliczone, a tym samym platyna zrobiona, tylko jeden zrobiony online, całą reszte robiłem na podzielonym ekranie z kumplem co chce zdecydowanie polecić - lepsza komunikacja, brak opóźnien itp. co zdarzało sie online, np hasło o strzale i opóźnienie - co powodowało 2/3 sekundy późniejszy strzał kompana. Z rad to: ostrozność, w większości powoli i w wielu przypadkach wypracowanie sposobu, kilka powtórek i sposób wypracowany. Zadowolenie po 69 gwarantowane - powodzenia.biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ukończyłem gre na weteranie i do platyny zostały mi praktycznie gwiazdki z Operacji Specjalnych. Jeżeli ktoś chciałby pograc to proszę wysyłać zaproszenia ; )

Edytowane przez Ziron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema po raz kolejny proszę o pomoc w special opsach a dokładnie w 2 misjach (mokra robota i wojenna jazda )proszę o pomoc pisać na pw i na ps login piotrek1333 :)

Edytowane przez piotrek13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka szukam pomocy w spec ops mam okolo 40 gwiazdek wlasnie odblokowalem Echo... zdobycie wszystkich gwiazdek jest ostatnia rzecza na drodze do platyny ;/ Niestety niemam headseta lecz mam komputer zaraz obok i skype zawsze gotowy wiec bedzie Ok.

PISAC GG (955245) <-------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam osoby, która zaliczyła już Specs Ops na Veteranie i chce pomóc innym również zaliczyć 100%. Jeżeli jest ktoś taki chętny do gry ze mna to proszę o kontakt na PSN lub PW czy GG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś obcykanego do pomocy w Weź i uciekaj, tylko jej mi brakuje do platyny, oczywiście jak ktoś potrzebuje pomocy do innych to nie ma sprawy pomogę.

EDIT: już nie aktualne jakoś sobie poradziłem :) ale jak ktoś potrzebuje pomocy to dodawajcie do znajomych z chęcią pogram.

Edytowane przez Destroyerjump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz przechodzę te zadania specjalne, samemu to lipa. Czy ktoś był by skłonny do pomocy ? Jak na razie dzięki Miszczu2009. Mam ferie i dużo wolnego czasu :tongue: Piszcie na gg lub dodawajcie do znajomych z dopiską ps3site. PSID: Ostryyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest platynka :biggrin: btw: dzięki za pomoc gWOOdn :)

Edytowane przez piotrek13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby do pogrania w spec-ops czysto dla zabawy (czyt. nie na veteranie) - platyne mialem 5 dni po wyjsciu MW2 i spec-opsa liznalem tylko na vetku, a tryb ma potencjal do swietnej zabawy na normalu, jakby co psn: kagannpwnz

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kto mi pomoże w SPEC OPS na Veteranie?

Lokalizacja: Łódź, więc dobrze, aby gracz przebywał w Polsce, aby nie było lagów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na Spec-Ops'y na Veteranie. Obowiązkowo HS! Pierwsze pięć wyzwań mam zaliczonych na 3 gwiazdki. Mam nadzieję, że nie będzie już problemów z rozłączaniem spowodowanym moim internetem. Jutro jestem do 18-19. Piszcie na gg (8664508) to siędogadamy co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na Spec-Ops'y na Veteranie. Obowiązkowo HS! Pierwsze pięć wyzwań mam zaliczonych na 3 gwiazdki. Mam nadzieję, że nie będzie już problemów z rozłączaniem spowodowanym moim internetem. Jutro jestem do 18-19. Piszcie na gg (8664508) to siędogadamy co i jak.

Jest chętny id: Marojin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×