Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2 - Spec Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze tylko 2 misje do platyny: snatch and grab i wetwork. Ktos chetny do pomocy?? PSN ID: luuki1990

Ja jestem chętny do tych misji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny do tych misji :D

rivel88 wiem ze jestes chetny bo prawie wszystkie misje z toba przeszedlem, problem w tym ze jak ja jestem to ciebie nie ma i odwrotnie :P taki pech :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i PLATYNA :biggrin: wpadła szczególnie chciałem podziękować YourFloody za wytrwałość i wzorową współpracę inaczej nic by z tego nie było .

Najtrudniejsza misja to oczywiście Mokra Robota jedyna moja rada to żeby na końcu robić wyłam jednymi drzwiami razem są zdecydowanie większe szanse na powodzenie .

Wszystkim życzę powodzenia i pozdrawiam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka wkoncu wpadla, dzieki wojtekg za gre i wytrwalosc (w sumie gralismy 7 godzin). Zycze powodzenia w przechodzeniu Spec Ops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu godzinach spedzonych przy grze nareszcie udalo mi sie pokonac spec ops ^^ Wiekszosc misji da sie przejsc samemu tak jak to robilem ale i tak we 2 jest o wiele latwiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi pomógł w m.in. "weż i uciekaj", "wojenna jazda", "eksplozja"biggrin.gif Kto chętny pomoc piszczie do :Halepice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje pomocy w misji ,,eksplozja,, jakiś chętny?

ID:lil_imik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GODLIKE

Witam, poszukuję osoby, która pomoże mi zrobić Przeciwpancernego i Mokrą Robotę. Tak wypadło, że druga osoba zrezygnowała ze zgarnięcia kompletu.

EDIT: Dodam, że tylko tego brakuje mi do platyny, więc tym bardziej prosiłbym o pomoc w wykonaniu tych misji. Sam pomagałem innym (większość misji ukończona od 2 do 4 razy), więc nie jest tak, że tylko ''korzystam''.

Edytowane przez GODLIKE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem chętny do pogrania w ops nawet od początku wszystkie misje mam awkors hs. Jestem początkującym konsolowcem ale daje rade.

Moje id: jashi

jestem zazwyczaj zawsze po 17.30 do oporu a w weekendy różnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję osoby, która pomoże mi zrobić Przeciwpancernego i Mokrą Robotę. Tak wypadło, że druga osoba zrezygnowała ze zgarnięcia kompletu.

EDIT: Dodam, że tylko tego brakuje mi do platyny, więc tym bardziej prosiłbym o pomoc w wykonaniu tych misji. Sam pomagałem innym (większość misji ukończona od 2 do 4 razy), więc nie jest tak, że tylko ''korzystam''.

mi tez pozostala mokra robota do platyny, jesli jestes chetny to daj znac id: luuki1990

edit: platyna juz jest a mokra robote sam przeszedlem za 2 razem

Edytowane przez luuki1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś by miał czas to ja też mogę zagrać id: futszak przeważnie jestem w domu po 15:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codzienne będę o 18:00 - 19:00. Potrzebuję pomocy w Spec Ops.

Mój PSNid: TalkO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema szukam kogoś kto dobrze gra w mw 2 w operacje specialne brakuje 4 misji do platynki.Chętni pisać : piotrek1333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto gra od początku??nie jestem zajebisty,ale nie niechce mi sie samemu tego przechodzic szkoda czasu jak mozna online łupać.Dajcie info na pw dogadamy sie co do godziny:Djestem dzisiaj cały czas dostepny ale wiecznie na necie nie bede siedział:Dpozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zaliczonych 11 misji na weteranie, czyli 33 gwiazdki, niemal połowa. Dzisiaj grałem z kumplem - godzinę się męczyliśmy nad jedną misją we dwoje, a po jakimś czasie przeszedłem sam za pierwszym razem. Dziwne :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto gra od początku wpisujcie Dabrusdan mam tylko 1 zadanie na weteran.

Edytowane przez Dabrusdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto gra od początku wpisujcie Dabrusdan mam tylko 1 zadanie na weteran.

posłałem inva :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam jedno że śmiało można cisnąć samemu tylko trzeba być cierpliwy i mieć taktykę oczywiście we dwoje jest sporo łatwiej zwłaszcza jeżeli gramy z graczem który ma dobrego skilla wiem po sobie na początku wydawało mi się to niemożliwe przejść na weteranie ale wystarczy obejrzeć parę filmików na youtube a gra staje się dużo łatwiejsza!

przyznam się śmiało że nie wszystkie misje udało mi się przejść samemu i chciałbym podziękować graczom Ergal i YourFloody za pomoc!

no i jeszcze jedno pierwsza platyna wpadła!

lil_imik.png

Edytowane przez lil_imik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuje osoby która pomoże w zrobieniu Snatch&Grab i Wetwork (Veteran)

Osoby tylko z HS

Mój nick na PSN: McSlonik - głównie wieczorami

Edytowane przez mcslonik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje cierpliwego gracza do Spec Opsów, gdyż mój internet nie jest zbyt stabilny i może rozłączać :( Mam ukończone pierwszych pięć misji na 3 gwiazdki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje cierpliwego gracza do Spec Opsów, gdyż mój internet nie jest zbyt stabilny i może rozłączać :( Mam ukończone pierwszych pięć misji na 3 gwiazdki.

Ja się piszę, cierpliwy jestem - możemy się ustawić na piątkowy/sobotni wieczór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam SpecOps 100%. Chciałem podziękować jashi i Chipolek za wytrwałośc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×