Skocz do zawartości
Radoi_PL

Medal Of Honor

Rekomendowane odpowiedzi

Mozecie odrazu ustawiac red dota czy dopiero po jakims czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Oto mój sposób na zdobycie kodu. Wierzcie lub nie.

W lutym zamówiłem w sklepie gram.pl grę The Saboteur, i otrzymałem kod do ściągnięcia czegoś tam do tej gry.

I coś mnie podkusiło, żeby ten kod teraz sprawdzić. Wpisałem na stronie medalofhonor, wygenerowałem kod, i właśnie ściągam betę.

Bardzo dziwne.

Potwierdzone, dziala ten sposob, mam jeszcze jeden kod wygenerowany z gram.pl za inny tytul wiec jak ktos chce to niech pisze na PW (ps. dalej szukam kogos kto by mial dostep do sekwencji 12 i 13 w AC2 ;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem zwisa (kolejnego ehh...), ale mówiąc szczerze to przez 40 min grało się bezproblemowo i dosyć przyjemnie (?!). Naprawdę gra powoli mnie przekonuje, niech tylko wprowadza patch na te zwisy i parę innych rzeczy. Muzyka też by się jakaś przydała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem zwisa (kolejnego ehh...), ale mówiąc szczerze to przez 40 min grało się bezproblemowo i dosyć przyjemnie (?!). Naprawdę gra powoli mnie przekonuje, niech tylko wprowadza patch na te zwisy i parę innych rzeczy. Muzyka też by się jakaś przydała.

gra sie całkiem fajnie ale strona techniczna odrzuca , w premiere napewno nie kupie może za 100 używke kiedyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki.

Mam pytanie. Czy M16 strzela seriami w MoH? :biggrin:

nie

Mozecie odrazu ustawiac red dota czy dopiero po jakims czasie?

odblokowuje sie go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D154573R

Fajnie się gra ale gdyby nie te zwiechy ;)

Fajnie się gra ale gdyby nie te zwiechy ;)

Wiem co powoduje zawsze zwiechy:

Sprawdzenie tabeli z punktacją podczas wyboru typu postaci. Jak wciskam Select to po chwili zawias. Na tej mniejszej mapie. Na większej nie sprawdzałem. Wpisujcie jeżeli odkryjecie inne motywy - będziemy ich unikać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzelanie do typa powoduje zwiechy czasami.

i co, bedziesz tego unikac ? :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powoduje zwisy (przypuszczenia):

- jeżeli wraz z przeciwnikiem się zabijecie nawzajem i dostaniesz wtedy Nalot,

- wejście do Private Match,

- konsola strasznie zwalnia (ledwo działa) kiedy podczas meczu wyjdziesz do XMB,

- ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powoduje zwisy (przypuszczenia):

- jeżeli wraz z przeciwnikiem się zabijecie nawzajem i dostaniesz wtedy Nalot,

- wejście do Private Match,

- konsola strasznie zwalnia (ledwo działa) kiedy podczas meczu wyjdziesz do XMB,

- ...

zdobycia killstike'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.ea.com/eaforum/forums/show/3870.page

tutaj sie chwalcie, to jest beta wiec potrzebne sa opinie beta-testerow, pomozcie grze, kazdy kto z was gra ma juz tam konto (dane z konta ea = logi na to forum)

poswieccie 5 min obcujac z angielskim lenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że grafika odstrasza, pewnie oglądaliście a jeśli nie to proszę link:      

Jest to gameplay z Xbox'a i szczerze mówiąc to mi się podoba oprawa graficzna gry :) Jednak mając PS3 i grając w Bad Company 2 wydaje mi się, że na Xbox'sie jest zdecydowanie płynniej...(porównując MoH do BC2) To normalne ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zwiechy nie ma rady. mi sie zwiesza co chwile.

trzeba sie przyzwyczaic do starowania. noz na L3 a nie na R2 :tongue:

kucanie na kolku to porazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tos sie kagan rozpisal :biggrin: posta jak na polaka na 6 :)))

Jesli mieszkasz chlopie w polsce to gratuluje znajomosci jezyka :thumbsup:

PS

tylko tu "it's only happens when 1 of 2 things is completed:" dales ciala :pardon:ale wiekszosc i tak z mina znawcy tematu, odwala motyw z utworu Will Smitha "Just nod your head" :biggrin: - szacun bro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś został zapasowy klucz to jestem chętny . Grywałem za swego czasu w Battlefield , jednak po pewnym czasie odczułem znużenie. Cod'a mam za sobą z dobrymi wspomnieniami , mam nadzieje że ten mix przypadnie mi do gustu o ile oczywiśćie zagram :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem chwile i jakieś to takie bezpłciowe dla mnie...nie jest złe ale jakieś super też nie. oczywiście zwieche tez zaliczylem :P irytujące to troche...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tos sie kagan rozpisal :biggrin: posta jak na polaka na 6 :)))

Jesli mieszkasz chlopie w polsce to gratuluje znajomosci jezyka :thumbsup:

PS

tylko tu "it's only happens when 1 of 2 things is completed:" dales ciala :pardon:ale wiekszosc i tak z mina znawcy tematu, odwala motyw z utworu Will Smitha "Just nod your head" :biggrin: - szacun bro

juz to poprawilem, skaplem sie jak przeklejalem polowe mojego postu do innego tematu - zupelnie nie wiem czemu napisalem it's i completed (mialem dac it only happens if 1 of 2 things is set in motion) - ale to byla edycja o ktorej sobie przypomnialem wiec na szybko chcialem dopisac i zupelnie nie pomyslalem ... :wacko:

Ja podpisywalem sie moim postem do tego typa http://forum.ea.com/...47.page#5870864 - chcialem dodac to czego jemu braklo, inaczej tez bym musial o tym pisac :P (swoja droga ten koles to sie dopiero rozpisal)

btw. dzieki za slowo uznania, postanowilem sobie raportowac wszystko aby ta gra byla jak najlepsza.

tez dostajecie taki oklep w tym moh? :biggrin:

moj najlepszy wynik to 12/12. potem 1/7 , 3/15

ja pie*dole :laugh:

Ja juz mam ponad 2000 skilla i praktycznie zawsze pierwszy jestem :D

Osobisty rekord to 26/3 :D odblokowalem ostatni killstreak (mocna rakieta :D)

Edytowane przez siux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając gameplay'e, można przypuszczać, że to kopia BF:BC2. Ten sam bradley (nawet gdy pojazd obrywa jest pokazane identycznie z której strony) , też zabijanie z noża. Licznik punktów wygląda podobnie, te same podpisy "defensive kill", "double kill", "killed enemy", tylko pkt mniej i animacje inne.

Lokacje tylko inne. Według mnie to pójście na łatwizme, i będziemy mięli odgrzane mięso pod innym tytułem. Ale do premiery jeszcze troche czasu. Może coś się zmieni.

Jeżeli w multiplayer'ze będą takie same lagi jak w BC2, to szybko gre sprzedam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos mial dzialajacy kluczyk to prosilbym bardzo za wyslanie pm :) zlozylem pre-order ale klucz dojdzie do mnie pewnie w nast tygodniu, a czas mam pograc tylko w weekend :( wiec jakby ktos podrzucil mi klucz to zaraz po "łikendzie" moge komus oddac swoj :) dodatkowo przy najblizszej okazji rowniez odwdziecze sie jakims kluczykiem :) z gory dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziatek, grales w ta bete? zagrasz to sie przekonasz ze jest to kopia Coda a nie BF :thumbsup:

sterowanie takie troche tekturowe. W BF wydaje sie takie płynne.

siux, +5 do ligi chuliganów :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale porażka z ta betą. Zamiast normalnie dać ludziom otwartą to trzeba sie pieprzyć w jakieś śmieszne kodziki... lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta kompletnie nie grywalna: 30 min gry - 6 zawiech konsoli. To coś co nam DICE i EA zaserwowało to jakiś wielki żart. Jestem pełen podziwu dla osób, które mają > 5 h gry.

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko, ze konsolka mi sie co 15 min zwiesza przy tej becie :P no ale w koncu po to jest zeby wykrywac takie bledy :P a pomimo tego, ze jest to polaczenie BC2 z CoD to gra mi sie swietnie :) wszystkim polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MoH jest dużo dynamiczniejszy niż BC2 :)

Ja bym poczekał do premiery, bo gra zapowiada się bardzo dobrze. Połączenie dynamiczności CoDów i pojazdów z BFa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to musze przyznac, ze rozgrywka w MoH jest strasznie dynamiczna :) zwlaszcza w tym miescie :) te waskie uliczki daja na prawde rade i swietnie mozna sie wczuc w temat :) 

to skoro BC2 juz masz to czekaj na MoH :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×