Skocz do zawartości
Radoi_PL

Medal Of Honor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam teraz możliwości odpalenia gry,ale gdzie mam szukać tego M60 po aktywowaniu kodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest inny sposób bez trgo online passu? Siostrzenica ma grę, wklepałem u niej ten kod, ona mi teraz przyniosła grę i co? Muszę ten kod kupić czy jest inny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie warto tę grę kupić dla multi?

Zamierzam kupić na allegro ale używaną i kieruję do Was pytanie czy przy zakupie używanej gry będę mógł grać przez sieć bez problemu?

Pozdrawiam,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co dodaje ten online pass?? Dodatkowe mapy czy ogólny dostęp do multi?

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje ci to, że przestaje ci wyskakiwać to w********e okienko kiedy włączasz multi oraz to, że możesz pobrać DLC w które gra zwykle 10-20 osób. Jeżeli planujesz wbić platynę czy pograć trochę i sprzedać grę to nie wpisuj go bo więcej za nią dostaniesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje ci to, że przestaje ci wyskakiwać to w********e okienko kiedy włączasz multi oraz to, że możesz pobrać DLC w które gra zwykle 10-20 osób. Jeżeli planujesz wbić platynę czy pograć trochę i sprzedać grę to nie wpisuj go bo więcej za nią dostaniesz.

Hehe... Dzięki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli bez kodu online pass można grać online i wbić platynę? Bo post isao zmylił mnie kompletnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli bez kodu online pass można grać online i wbić platynę? Bo post isao zmylił mnie kompletnie...

Ja nie wpisywałem żadnych kodów .Normalnie grałem zarówno w singla jak i multi. I tak , również wbiłem platyne bez tego kodu.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wszystko gra, ale ten komunikat wkurza nieco, hehe. Ale nie spodziewałem się, że ta gra jest taka fajna. Black Ops przejadł mi się już kompletnie, a tutaj chcę mi się grać, więc jest git.

Rozumiem, że potem mortar strike itp. odblokowują się? Mam 6lvl w Rifleman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz bez problemu grać bez online pass'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie. czy sie różni np m24 od m24W czyli bron weteranów??

bo ja nie widze różnicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jak wbić trofeum Cichy profesjonalista?? bo rozwalam chyba 13 po cichu i nic. najpierw 1 nozem, 2 pistoletem w łeb 3,4 co stoją na skarpie, ta grupke (4) omijam, następnie rozwalam 9 przy tym ognisku, dalej 1 stoi na mostku i drugi leje wiec jeden mi wpada, w lesie znowu 2 stoi i na końcu stoi 3 i tam dopiero 1 się drze. więc rozwalam 15 po cichu, ale trofik nie wpada. ktoś wie co robie źle albo czego nie zrobiłem?? <br>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaczor77,musisz jeszcze ta grupke 8 czy 9 osobowa,ktora sie rozchodzi na rozne strony zdjac po cichu,tu masz link ktory pomoze

i prz tej grupce zapewne pomineles 1 po lewej stronie ktorego widac w otworze miedzy skalami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Wczoraj wbiłem to trofeum i nie wiem czemu predzej sie nie dało a napewno zabijałem wszystkich 9. nie wiem czy to był jakiś bład czy co. Ale dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Gdy odpalam MoH-a a konkretnie kampanię i biorę new game w prologu czyli w tym filmiku w którym siedzą w smigłowcu i wyskakują z niego pod ostrzałem gra strasznie tnie ba wiesza się nawet! Co ciekawe kiedy ten filmik odpalam w sekcji "filmy" wtedy działa bez problemu. Błagam powiedzcie że też tak macie bo boję się że mi laser pada!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Gdy odpalam MoH-a a konkretnie kampanię i biorę new game w prologu czyli w tym filmiku w którym siedzą w smigłowcu i wyskakują z niego pod ostrzałem gra strasznie tnie ba wiesza się nawet! Co ciekawe kiedy ten filmik odpalam w sekcji "filmy" wtedy działa bez problemu. Błagam powiedzcie że też tak macie bo boję się że mi laser pada!

A nie mogłeś włożyć innego BR-D i sprawdzić ?

U mnie jest tak samo, ale w większej ilości momentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić limitkę, żeby mieć kod do bety Battlefielda 3, więc tu moje pytanie: grają ludzie w multi czy pustki na serwerach?

EDIT: A i jeszcze jedno. Jest w ogóle edycja limitowana po polsku? Bo jak limitka to wszystkie po angielsku są. :/ Albo jakiś Patch PL z PS Store czy coś?

Edytowane przez komornik_michael-jackson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma.

Jest chyba tylko jedno Hot coś tam,ale nie wprowadza nic ciekawego do rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie MoH Airborne. Jest możliwość ustawienia pada tak zeby strzelanie i zoom był na R1 i L1 a nia R2 i L2 bo trudno się przestawić :wacko: a próbowałem kilka opcji i mi nie wychodzi :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie MoH Airborne. Jest możliwość ustawienia pada tak zeby strzelanie i zoom był na R1 i L1 a nia R2 i L2 bo trudno się przestawić :wacko: a próbowałem kilka opcji i mi nie wychodzi :sad:

sprzedałem Airborna z rok temu i nie jestem pewien ale sie chyba nie da

nowy MoH wymiata tylko cierpi na chorobę XXI wieku - jest za krótki

ciekawe kiedy będzie następny

bo chyba będzie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×