Skocz do zawartości
Radoi_PL

Medal Of Honor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komuś jeszcze się tnie jak ktoś pojawia się ONLINE? Trochę to denerwujące. Mam nadzieję , że łatka załatwi sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś jeszcze się tnie jak ktoś pojawia się ONLINE? Trochę to denerwujące. Mam nadzieję , że łatka załatwi sprawę.

Tak, niestety...

BTW. dzisiaj odpaliłem BC2 z nudów i ku mojemu zaskoczeniu p chwili wrociłem do medala :P I chyba przy nim na dłużej zostanę, rozgrywka szybsza, nie dla staruszków (jak w BC2), szybkie mapy, ale też nie znow tak szybkie( jak cod). Ogolnie fajniej mi się gra niż w BC2 :pardon:

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jedno...Skąd wyciągasz wnioski że MoH nie stanowi żadnej konkurencji dla gry która jeszcze nie wyszła(COD:BO).Naoglądałeś się trailerów czy może bezgranicznie ufasz w zapewnienia developera o wspaniałości swojej gry?Może jesteś mistrzem dedukcji i takim sposobem wyciągnąłeś taki wniosek??? :laugh: Śmieszne takie pitolenie i tyle...

Pardon. Wnioskuje to po kazdym codzie ktory do tej pory powstal z wylaczeniem 3 czesci (wtajemniczeni wiedza o co chodzi:). Nawt Mw2 byl jaki byl ale o wiele lepiej sie bawilem w to niz w tego moha. Na szczescie juz mam wszystkie trofea z sieci i nie musze tam zagladac. A skoro taki dobry jest moh to wnioskuje ze grasz sniperem... bo wkoncu 1 strzal na kill to raj dla snajperow. Ja wylevelowalem assaulta i osobiscie myslalem ze kogos pobije gdy ginelem 6 razy pod rzad od snajpera ktory ch wie gdzie byl... Pewnie teraz powiesz ze slabo sie chowalem? Wiem co to zaslona z racji faktu ze wszystkie fpsy przechodze na maksymalnym poziomie trudnosci. Fakt ze assault nie ma granatow to jest jakis fail... granaty dymne daja slabszy dym niz fajerwerski z osiedlowego sklepiku. 3 na 4 tryby w grze sa rajem dla snajperow, a ten czwarty czyli team assault to jedna wielka kamperka a ja niestety nie lubie kampic. Sry ale gra z 4 trybami+1 hardocoro niewiadomo co i paroma mapkami nie moze konkurowac z call of duty gdzie bedzie to co bylo + przynajmniej 2 nowe tryby i jeszcze do tego zombiaki w ktorych za czasow 5 czesci spedzialem mase czasu. Jesli nie lubisz coda to zauwaz ze tez gram sporo w bc... i bc tez jest o niebo lepszy poniewaz... ktos sie grubo zastanowil nad nim przed wypuszczeniem, a nie wypuscil tylko dlatego bo konkurencja wychodzi niedlugo na pulki sklepowe.

Pomijajac wyzej wymienione oczywiste bledy gry to jeszcze moh mi sie dzis zawiesil 4 razy na loadingach, przycina za kazdym razem gdy sie ktos pojawia online i glupie checkpointy zeby pchnac misje dalej nagminnie sie zacinaja podczas misji w tier1 co doprowadza mnie do szewskiej pasji. Ostatni raz tak sie wku... grajac w resistanca 2 po sieci (poraz kolejny wtajemniczeni wiedza o co chodzi)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać o MOH,skopana gra na max tak zwana zapchaj dziura przed COD-em byle szybko na półki sklepowe nie patrząc na jakość danego produktu.MOH multi to czysta napier.....ka i tak jak wyżej raj do kamperów bo obojętnie gdzie celujesz czy w głowę czy w nogę i tak jest kill,u mnie osobiście ta gra zagości do 9 listopada :biggrin: - zobaczymy co nam COD pokaże.

Szykuje się kolejny bubel byle przed 09.11.2010 z czego za jeden trzeba zabulić 36 zeta :biggrin:

Pierwsze DLC do MOH

2 listopada 2010 roku udostępniony zostanie zupełnie nowy multiplayerowy wariant o nazwie Hot Zone. W trybie tym gracze dzielą się na drużyny i walczą o przejmowanie określonych punktów znajdujących się na mapie, a zwycięża ten zespół, który zdoła utrzymać je najdłużej. Zmagania w tym przepełnionym akcją trybie mogą być prowadzone na dwóch nowych mapkach (Hindukush Pass – Przełęcz Hindukush oraz Korengal Outpost – Posterunek Outpost), jak również na dwóch starszych mapach, które zostały nieznacznie przemodelowane (Shahikot Valley – Dolina Shahikot oraz Helmand Valley – Dolina Helmand). Tryb Hot Zone będzie dostępny w ramach usług Xbox Live™ Marketplace (800 punktów Microsoftu) i PlayStation®Network (36 zł), zaś posiadacze komputerów osobistych będą mogli go nabyć poprzez sklep EA (cena: 39 zł)

Drugim z przygotowanych przez EA trybów zabawy jest Clean Sweep, który 2 listopada za darmo udostępniony zostanie posiadaczom Xboksów 360, PlayStation 3 i komputerów osobistych (wymagane będzie użycie jednorazowego klucza znajdującego się w pudełku z grą). W trybie Clean Sweep gracze zajmują się wzajemnym eliminowaniem, polegając na własnych możliwościach oraz na zdolnościach członków swojej drużyny. Walki w tym trybie będą mogły toczyć się na dwóch zupełnie nowych mapkach (Bagram Hangar – Hangar bazy Bagram oraz Khyber Caves – Jaskinie Khyber), jak również na dwóch przemodelowanych mapach znanych z podstawowej wersji gry (Diwagal Camp – Obóz Diwagal oraz Kabul City Ruins – Ruiny miasta Kabul).

źródło:

http://www.ea.com/pl/news/pierwsze-dlc-do-moh

Edytowane przez portek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dla mnie ta gra, póki co, jest najlepszym fps'em obecnie dostępnym.

Aby nie było. Z MW2, Killzone'a 2, Resistance'a 2 i MoH'a wyjąłem platynę więc trochę pograłem w tego typu gry.

- Grafika jest obłędna - nawet w singlu. To jest afganistan więc góry czy pustynie nie mają zbyt dużej ilości kolorów. Ale efekty kurzu, dymu czy wybuchów są imponujące. Nie wspomnę o oświetleniu!

Jasne, że to jest a'la rozmowa o gustach ale naprawdę szczerze - odnoszę wrażenie, że spora część negatywnie komentujących widziała ją jedynie na YouTube a nie odpaliła jej u siebie na konsoli. Bądź jest pod mocnym wpływem recenzji, których kompletnie nie rozumiem i naprawdę się dziwię. Nie mówię, że wszyscy.

- Dźwięki - mi osobiście brak jest słów. Z rozmów z kumplami, którzy byli w afganistanie i grali w tą grę, nawet pocisk przelatujący koło głowy, w grze brzmi identycznie. Już nie wspominając o rpg'ach czy zwykłym M16. Wszystko jest odworowane idealnie.

- Multi jest trudne i różni się zdecydowanie od MW2 czy BC2. Trzeba się chować i zdecydowanie nie wolno biegać środkiem mapy. Trzeba wykorzystywać każdą możliwą zasłonę co jest bardzo bliskie naturalnym reakcjom na wojnie.

- Powiadacie problemem są snajperzy. Wyjąłem maksymalny poziom z każdej z klas i po takiej ilości gry przestają być szkodliwi - od czego są granaty dymne? Jak wyżej - nie biegaj środkiem mapy, nie stój na odkrytym terenie (nawet w Dolinie Helmand na początku misji mówią "stay out fucking open" :) a naprawdę częściej Cię zabije zwykły koleś a niżeli snajper.

A tak btw, w której grze nie są problemem? Taka rola snajpera i dziwne by było gdyby nie występowali.

- Może faktycznie irytujące są naloty, ich zbyt duża moc czy łatwość zdobycia (nie mówię już o Cruise bo to istna masakra) ale idzie przeboleć.

- Klimat Afganistanu, detale map - dla mnie bomba i czegoś takiego szukałem.

- Tryby są może faktycznie trochę za krótkie a przerwy między kolejnymi rozgrywkami trochę za długie ale małe i wąskie mapy powodują, że rozgrywka jest intensywniejsza i nie trzeba szukać innych graczy aby troszkę postrzelać - dla mnie spory plus. Z respawnami czasem jest lipa w zwykłym deadmatchu ale to w sumie szczegół bo nie zdarza się często.

- Bugi jak bugi - każda gra je ma i moim zdaniem te tutaj nie są aż tak tragiczne, że uniemożliwiają rozgrywkę. Gra chodzi w miarę płynnie, nie ma lagów, brak przerw w połączeniu - reszta to naprawdę drobiazgi, do których idzie przywyknąć. A swoją drogą nie pojawiają się aż tak często.

- Brak perków i killcam'a to dla mnie ogrooomny plus. Dajmy spokój s-f we współczesnym konflikcie :) Takie rzeczy to tylko Killzone albo Resistance :)

- Historia w singlu i misja "Belly of the Beast" wywołała u mnie naprawdę spore emocje (w szczególności przylatujące Apache gdy bronimy sie przed talibami). Ścieżka dźwiękowa jest tam wpasowane idealnie - zwiększa o 100% nastrój i klimat.

Gra jest inna. Po prostu. Porównywanie jej do pozostałych może odbywać się tylko i wyłącznie na zasadzie to jest fps i to jest fps. Moim zdaniem jest to jedyne podobieństwo. Inny styl gry, inna taktyka i zdecydowanie więcej taktycznego myślenia w przypadku MoH. Osobiście zakupię każdy dodatek jaki wyjdzie aby przybliżyć kwestię wydania kolejnej z tej serii.

Zdarzyło się tak, że pożyczyłem grę kumplowi więc chwilowy rozbrat spowodował uruchomienie MW2 - szczerze? Naprawdę nie wiem jak tą grą mogłem się swojego czasu aż tak cieszyć (pamietam, jarałem się nią ogromnie :) Nie ten poziom, nie ta grafika, nie ta liga i mocno arcadowy styl rozgrywki. Ale to tylko moje zdanie. Mam tylko nadzieję, że Black Ops naprawdę wniesie coś nowego do tej serii oprócz lepszej grafiki bo ta niewątpliwie będzie stała na bardzo wysokim poziomie - ale po filmikach póki co nie widać aby miała bić na główę tą z MoH'a - po prostu inne miejscówki i inny klimat. Poczekam aż wyjdzie, pogram u kumpla (on jest zapalonym fanboyem CoD'a :) i jeśli sam styl rozgrywki się nie zmieni w porównaniu z poprzedniczką - podziękuję. Ten w MoH zdecydowanie bardziej mi odpowiada.

I tak, muszę przyznać, jestem cholernie ogromnym fanem MoH'a od czasu gdy w niego pograłem dłuższą chwilę.

Jest autentyczny, trudny, wymagający pomyślunku i to mi się w nim bardzo podoba.

Mam osobiście takie wrażenie, że ludzie nie bardzo przepadają za tą grą po chwili rozgrywki, z powodu "krótkiej piłki" :) Szybka śmierć jest tam nagminna gdy gra się nieodpowiednio - czyli biegasz jak popieprzony po mapie i liczysz, że uda Ci się wyjść z sytuacji 1:2. A i czasem kulke zaliczysz od snajpera schowanego w domku :)

Gra ma swoje "niuanse" ale nie przesadzajmy, że przeszkają one grać. Dawno żadna gra nie przyciągnęła mnie przed konsolę jak ta - nawet ten kumpel, fanboy CoD'a, o którym troszkę wyżej, zatracił się w niej kompletnie. Nawet Uncharted2 i jego świetne multi (i cholernie trudne niektóre trofea w tym multi) tego nie spodowowała.

Polecam ją każdemu kto lubi idealnie wyważonego fps'a między grą taktyczną i czystym napieprzaniem z karabinu do przeciwnika.

To by było na tyle.

PS. Nie zamierzam się tutaj z nikim kłócić, wdawać w jakieś niepotrzebne dyskusje (w szczególności z Tobą kill :D i udawadniać swoich racji bo każdy ma swoje zdanie i ma prawo takie mieć. Dla mnie ta gra jest rewelacyjna i gdyby nie cholernie krótki single czy mała ilość map (ale to podejrzewam jest specjalna zagrywka aby wrzucić pewne rzeczy do DLC) dalbym jej 10/10 bo takiej gry właśnie szukałem.

Pozdrawiam,

Grzesiek.

Edytowane przez Yayuro
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzia pana jeden post wyzej nie bede sie klucil w calosci bo to kazdego zdanie... Tyle ze momentami grafika w singlu jest gorsza niz w resistancie 1. A nad dzwiekiem mogli troche posiedziec. Nie gralem na pierdziawkach z telewizora tylko na z5500 lub sluchawkach 5.1... i mimo ze np zgadzam sie z klimatem w tej misji Belly the Beast to juz apache ktore przelatują i wiszą nam nad glowami maja mniejszy bas niz moja kosiarka elektryczna... nie wspominajac o spalinowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam,

Grzesiek.

w koncu ktos ogarniety ;)

btw. skonczylem w koncu singla, i zmienilem o nim zdanie. Jest naprawde dobry. a muzyka genialna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Nie sądzicie , że ten MOH powinien być jako DLC do BBC2? Troche śmiechu warte to jest , parę kałachów , parę mapek WTF? Black Ops (PREORDER) :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Nie sądzicie , że ten MOH powinien być jako DLC do BBC2? Troche śmiechu warte to jest , parę kałachów , parę mapek WTF? Black Ops (PREORDER) :psbutton:

Może powinieneś zgłosić to do "Rzecznika Praw Konsumenta"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEh to samo sadze co @Crash. Dzis przeszedlem singla. Co to za gra ze czlowiek w 2dni dwarazy przysiadzie na troche i po sprawie. Masakra. Zawiodlem sie troche na tym MOHu. Nie wiem kiedys za czasow grania na PC bylem fanem FPS. Teraz na konsoli jakos zadne nie umie mi podejsc :/ Generalnie nie polecam kupna MOHa powyzej 100zl. No chyba ze ktos nastawia sie fest na multi to jeszcze moze cos z gry wycisnac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak MOH jest o niebo lepszy od MW2 (singiel) jak napisales to cale szszczescie ze nie mialem okazji w to grac ;) Ale Black Ops specjalnie sprawdze zeby miec porownanie. Ale pomijajac to bo wiadomo sa osoby ktore poprostu uwielbiaja FPS a ja np uwielbiam SLASHERY takze wiadomo tak samo nam te gry nie podejda. Ale ta KROTKOSC gry to MASAKRA i za to nie warta swojej ceny. Nawet moja kobita jak zobaczyla ze nastepnego dnia juz powiedzialem KONIEC (trofea offlina tez zrobilem) i lecialy napisy koncowe to zrobila wielkie oczy i powiedzialal "CO !? JUZ ?!" takze no to o czyms swiadczy heh ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak MOH jest o niebo lepszy od MW2 (singiel) jak napisales to cale szszczescie ze nie mialem okazji w to grac ;) Ale Black Ops specjalnie sprawdze zeby miec porownanie. Ale pomijajac to bo wiadomo sa osoby ktore poprostu uwielbiaja FPS a ja np uwielbiam SLASHERY takze wiadomo tak samo nam te gry nie podejda. Ale ta KROTKOSC gry to MASAKRA i za to nie warta swojej ceny. Nawet moja kobita jak zobaczyla ze nastepnego dnia juz powiedzialem KONIEC (trofea offlina tez zrobilem) i lecialy napisy koncowe to zrobila wielkie oczy i powiedzialal "CO !? JUZ ?!" takze no to o czyms swiadczy heh ;)

bo takie gry kupuje sie dla multi. Dla setek godzin w multi. A ja kty kupiles dla zrobienia platyny, to juz twoj problem. Zauwazylem ze najbardziej narzekaja ludzie tzw. trophy whore. Musicie zrozumiec ze MoH czy CoD to sa gry multiplayerowe, a singiel w nich to zapchajdziura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 listopada 2010

Hot Zone = 36 zeta

Clean Sweep = free

Jak na razie nic nie mam w sklepie jak też brak update :angry:

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zapowiada się nieźle, tylko czemu jeszcze tego nie ma ???

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Playsation 3 dostanie DLC poznym wieczorem.

Pc wraz z dlc dostal tez patcha poprawiajacego

  • Serwer
    - Zmniejszono o połowę punkty zdobywane akcjami defensywnymi (UAV, Amunicja Specjalna itp.)
    - Zmieniono punkty odradzania na mapie Góry Shah-i-Khot, Misja Bojowa
    - Zmieniono punkty odradzania na mapie Kandahar Marketplace, Kontrola Sektoru
    - Zmieniono punkty odradzania na mapie Kandahar Marketplace, Szturm Drużynowy
    - Zmieniono punkty odradzania na mapie Diwagal Camp, Kontrola Sektoru
    - Zmieniono punkty odradzania na mapie Baza Kunar, Kontrola Sektoru
    - Zmieniono punkty odradzania na mapie Ruiny Kabul, Kontrola Sektoru
    - Zmieniono punkty odradzania na mapie Ruiny Kabul, Szturm Drużynowy
    - Zmieniono punkty odradzania na mapie Miasto Garmzir , Kontrola Sektoru
    - Zmieniono punkty odradzania na mapie Miasto Garmzir , Szturm Drużynowy
    - Poprawiono obrażenia zadawane przez M16 i M24
    - Poprawiono obrażenia zadawane przez M4
    Klient
    - Dodano tryby Hot Zone (Gorąca Strefa) oraz Clean Sweep (dodano nazwy do wyszukiwarek i interfejsu)
    - Poprawiono wyszukiwanie serwerów.
    - Poprawiono błąd związany z zawieszaniem się gry gdy dołączaliśmy do przyjaciela który znajdował się na serwerze z hasłem.
    - Nie można już zdobywać baretek i medali na serwerach nie rankingowych.
    - Dodano celownik do lornetki w trybie Hard Core.
    - Dodano możliwość pisania na czacie podczas gdy zginęliśmy lub kiedy runda się skończyła.
    - Zwiększono liczbę punktów jaką trzeba zdobyć w trybach Szturm Drużynowy i Kontrola Sektoru
    - Zmniejszono celność broni podczas strzelania z biodra.
    - Zwiększono rozrzut podczas strzelania.
    - Dodano informacje o serwerach podczas ładowania się map.
    - Naprawiono błąd związany z przybliżaniem broni oraz chodzeniem w tym samym momencie.

  • Moze konsolowcy dostana tez patcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC na ps3 oraz X360 jest opoznione..Razem z DLc dostaniemy tez patcha.Lista zmian na konsoli jest inna.Patch wyjdzie w przeciagu 24h.

  • Serwer
    - Zmniejszono o połowę punkty zdobywane akcjami defensywnymi (UAV, Amunicja Specjalna itp.)
    - Zmieniono punkty odradzania na mapie Góry Shah-i-Khot, Misja Bojowa
    - Zmieniono punkty odradzania na mapie Kandahar Marketplace, Kontrola Sektoru
    - Zmieniono punkty odradzania na mapie Kandahar Marketplace, Szturm Drużynowy
    - Zmieniono punkty odradzania na mapie Diwagal Camp, Kontrola Sektoru
    - Zmieniono punkty odradzania na mapie Baza Kunar, Kontrola Sektoru
    - Zmieniono punkty odradzania na mapie Ruiny Kabul, Kontrola Sektoru
    - Zmieniono punkty odradzania na mapie Ruiny Kabul, Szturm Drużynowy
    - Zmieniono punkty odradzania na mapie Miasto Garmzir , Kontrola Sektoru
    - Zmieniono punkty odradzania na mapie Miasto Garmzir , Szturm Drużynowy
    - Poprawiono obrażenia zadawane przez M16 i M24
    - Poprawiono obrażenia zadawane przez M4

  • Snajpa zabija na hita tylko w glowe (cos jak bf2)

wacko.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu sprawiedliwosc... bo skoro sniper zabijal jednym strzalem... to czemu takie m16/kalach nie zabijal 2-3 strzalami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos z was moze czy w przypadku posiadania wersji angielskiej (sprowadzonej z UK), na amerykanskim koncie PSN beda smigac wszystkie dodatki bez problemu ?

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moh sie rozkreca ;) wiedziałem ze parę rzeczy poprawią i bedzie git ...

tylko troche cierpliwosci jest potrzeba ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hot Zone na sklepie jest, ale tego drugiego darmowego jakoś nie widze,czy ktoś może wie o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hot Zone na sklepie jest, ale tego drugiego darmowego jakoś nie widze,czy ktoś może wie o co chodzi.

Ten darmowy dostaniesz jak kupisz ten co nie jest darmowy buhaha. Po prostu w kulki sobie lecą i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×