Skocz do zawartości
Radoi_PL

Medal Of Honor

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym kupic medala ale moja najwieksza obawa jest to ze juz bedzie malo osob gralo i sobie nie pogram. Polecacie te gre czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisał Ci wyżej, że serwery są pełnemellow.gif Co z resztą potwierdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisał Ci wyżej, że serwery są pełnemellow.gif Co z resztą potwierdzam.

ostatnio gram w godzinach przedpołudniowych, to jest tak 1,5k graczy online, w godzinach wieczornych jest chyba nieco ponad 2k, także jest z kim pograć ... ogólnie gram teraz trochę moh i bc2, no i multi w moh jest bardziej dynamiczne, głownie przez mniejsze mapki, łatwiejsze do ogarnięcia (z miejsca wiadomo kto swój a kto przeciwnik, w bc2 mam problem z rozpoznaniem snajperów są niemal identyczni :)), może dice w bf3 zadowoli strategów i miłośników deathmatchów :) a i bark online passa w niczym nie dyskryminuje graczy bo oferuje zaledwie 2 mapki, jeżeli dobrze pamiętam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Twoi zawsze są oznaczeni na zielono bądź niebiesko, więc co to za problem odróżnić swoich od wroga?teehee.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy w moh'u potrzebny jest online pass do gry online??

Edit:

Znalazłem odpowiedz w innym temacie.

Edytowane przez Tricker20PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia po przejściu.

Gra przyzwoita, ale bez rewelacji. Gorszy klon CoD, strzelanie takie sobie, ale nie ma się do czego przyczepić, historia średnia. Kilka fajnych patentów jak m.in. cover system czy wślizgi.

Grafika słaba jak na grę z końca 2010, potrafi chrupać, długość singla - na jeden wieczór. Hard bardzo łatwy, Auto-aim sam namierza, wystarczy wciskać strzał. Jak się ginie to tylko przez przypadek, nawet nie wyobrażam sobie jak wygląda Easy, to musi być samograj.

W sumie jak ktoś lubi FPS to można polecić, większych błędów nie ma. Grę można dostać za przyzwoite pieiądze ja kupiłem za 79 nówkę a jeszcze jest multi do ogrania i Frontline gratis.

Ocena 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy teraz jak kupię nowego Medala dostanę kod na Betę BF3 czy to tylko było dostępne w preorderach ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak można odblokować skórki żołnierzy. Podobno na ekranie modyfikacji broni można je jakoś wybrać. Mam wszystkie postaci na maksymalnych 15 poziomach. Co jeszcze muszę zrobić aby się pojawiły?

Pozdrawiam

guziko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie opłaca się kupować to najnowsze Medal of Honor z 2010 roku?

Edytowane przez grzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie opłaca się kupować to najnowsze Medal of Honor z 2010 roku?

przy obecnej cenie możesz brać.

SP bije na łeb na szyję ten z bc2. MP jest jakie jest, jednym się spodoba - innym nie. Co po niektórzy myśleli, że będzie to wręcz map pack do bc2 i się zawiedli.

Dodatkowo masz na płycie starego MoH z ps2 za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel jak najbardziej spoko ,super sprawa z wychylaniem się,,,,,, brakuje w/g mnie tego w multi ...... dokładnie kto co lubi mapy małe więc non stop wymiana ognia, na serwerach tak przeciętnie 3000 graczy online wieczorami ,pograć więc można , a i rodaków można trafić..pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel jest spoko ale nawet w 4h go zrobisz ;) Multi jest specyficznie ale dosc bardzo zbugowane i nie zbalansowane jesli chodzi o bronie takze nie polecam ;) poczytaj troche opinie, masz dokladniej wyjasnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny jest do tej gry online pass aby grać w multi. Przeprazam jak odpowiedź się pojawiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, Online Pass jedynie odblokowuje dwie mapki do multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam moh z dodatkem beta do b3 tylko teraz niech ktos mi napisze kiedy bedzie mozna grac w bete,a 2 pytanie jest takie kupilem dodatek do broni i mam tylko te podctawowe gany co sa w levelach co musze zrobic zeby mi wskoczyly np uzi.mam zainstalowany dodatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

w betę bf3 zagrasz 48h wcześniej niż reszta

co do broni to nie wiem - nie kupowałem żadnych dodatków do tej gry

Edytowane przez pchylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to dobra rzemieślincza robota! Gra nie pozbawiona błędów, co nie znaczy że nie warto zagrać! Najlepiej sprawdzić przez zakupem. Ja swoja kopie kupiłem bez sprawdzenia w dobrej cenie i czasu spędzonego z gra nie żałuje. Multiplayer to kwestia gustu, mi akurat pod pasowało. Prawda jest taka że tę grę zniszczył zbyt duży HYPE przed premiera, spodziewano się ósmego cudu świata, a wyszła tylko dobra strzelanka. Ja osobiście polecam jeśli lubisz tego typu gry!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×