Skocz do zawartości
Riddick

Screenshot I Gameplay

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Wam. Chcialbym nagrac swój własny film z gry.. Następnie chce go wrzucic na serwis youtube. Jakie programy byście mogli polecić? Pozdrawiam

Edit: Słyszałem o Sony Vegas co o tym programie sądzicie? Już ktoś coś takiego robił?? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na szybko wygooglalem, to ten sony vegas to tylko program do obrobki materialu, a nie do jego pozyskania. Zastanow sie pierw jak nagrac cos z ps3, a dopiero potem jak to ladnie oszlifowac. Poza tym podobne tematy juz byly, przeszukaj forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wie ktoś jak robić screeny z gier ps3? Np GTA4?

Użyłem opcji Szukaj, ale nic nie znalazłem.

Jak narazie polecam aparat fotograficzny. O ile mi wiadomo, narazie nie ma opcji robienia screenów. Niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w GTA nie ma... Jest np. w LBP, echochrome, MotorStorm 2, BF: Bad Company i nie wiem w jakich jeszcze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim. Aparatem juz robiłem, ale czasami ciężko jest dobre zdjęcie zrobić aparatem. Myślałem, że jest jakiś program :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

chciałem nakręcić film z gry na Ps3 i odtworzyć go na kompie , wie ktoś jak to można zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka

chciałem nakręcić film z gry na Ps3 i odtworzyć go na kompie , wie ktoś jak to można zrobić

Za pomocą kamery. Innego sposobu chyba nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten film był nakręcony

i mi się wydaje że to nie było kamerą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bez owijania w bawełnę: Co trzeba zrobić, żeby nagrać gameplay z PS3 w dobrej jakości? (ostry obraz, bez poruszania kamerą)

Przykład:

Edytowane przez Orłoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obraz w 4:3 wiec zapewne ktos podlaczyl konsole kablem composite to karty telewizyjnej w kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma żadnego programu a'la Fraps, który się ściąga na konsolę? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgaś światło, ustaw a[arat, kamere na statywie, siedz cicho i nagrywaj:) albo jezeli posiadasz multimedialny pokój i VHS to hmm... nagraj na Video gameplay, a póżniej zgraj na kompa, chociaz pewnie szybciej bedzie konsolke podłączyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiem że temat już wiele razy wystawiany, ale zapytam się jeszcze raz:

1. W jaki sposób mogę przechwycić obraz z Telewizora (w dobrej Jakości) na Komputer/Laptop?

2.Jakich programów będe potrzebował by przechwycony obraz móc nagrać?

Z góry dziekuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jakiego urządzenia trzeba użyć, żeby zrobić ten filmik z dobrą jakością?

Szukałem tego wystarczająco długo.

Z góry dzięki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety sony do tej pory nie zadbało o zaimplementowanie takich "cudów" z poziomu XMB. Dali możliwość, ale to sama gra musi wspierać takie coś (jak na przykład nagrywanie filmików z pixeljunk eden, czy robienie fotek w wipeout HD).

Niby miał ukazać się stosowny update systemu który by na to pozwolił ale na razie głucho w tym temacie i pewnie długo jeszcze tak zostanie więc ja bym nie czekał tylko samemu kombinował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg nie ma potrzeby wprowadzania tego z poziomu softu konsoli. Funkcje screenshotów powinny zostać zrealizowane za pomocą samego enginu gry. Np. NFS z photo mode i wysyłanie zdjęć na serwer. Zapewne powtórzyłaby się sytuacja z muzyką w tle. Niby Sony to wprowadziło ale prawie żadna produkcja nie wykorzystuje tego. Z gier które znam to tylko Burnout Paradise.

Edytowane przez imit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whipeout ma opcje robienia screenshotów, PixelJunki dają możliwość kręcenia filmików.

A wracając do tematu to statyw + dobra kamera i można nagrywać. Jakość nigdy nie będzie taka jak "z komputera" ale wystarczająco zadowalająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc jakiego urządzenia trzeba użyć, żeby zrobić ten filmik z dobrą jakością?

Szukałem tego wystarczająco długo.

Z góry dzięki pozdrawiam

Wystarczy najzwyklejsza w świecie karta telewizyjna do kompa. Pamiętaj tylko by karta miała odpowiednie wejścia! Maksymalna rozdzielczość jaką uzyskasz to sd, ale na youtubie to powinno wystraczyć.

Edytowane przez Nxtfun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooooo faktycznie, nie pomyślałem wcześniej..... Najprostsze rozwiązania są zawsze najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS2 też daje możliwość cykania fotek, a w U2 ma być opcja nagrywania filmików podczas grania po sieci... Tak czy inaczej nie rozumiem, że nie ma takich opcji w każdych grach, mało tego! Powinno to być dostępne w każdym "stanie" konsoli żebym nie musiał się pieprzyć z aparatem i nagrywać jakiś instalek wina pod linuxem, odpalania vidzone w pl itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×