Skocz do zawartości
MarcinKamada

3D Na Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

@up W instrukcji nic nie ma o tych okularach.

W internetowej instrukcji tyech okularów też nie znalazłem kompatybilnych telewizorów, tylko sria D, a widziałem też, że są podobno kompatybilne z serią ES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież w instrukcji obsługi tv podają zawsze zgodne modele a jeśli nie tzn, że oficjalnie ich nie wspierają. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to polecam hdtvforum albo najprościej wchodzisz na stronę samsunga, pomoc techniczna i powinno takie okineko z propozyzją chatu pomocy technicznej wyskoczyć- możesz tam zapytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji, ze jeszcze nie zdazylem kupic zadnej gry 3D mam pytanko - mozna w nich liczyc na jakies "wyskakujace rzeczy" z ekranu, czy raczej spodziewac sie poprostu glebi w ekranie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tytułu, przykładowo w Motorstorm Apocalypse nie raz dostałem kamieniem przez łeb, deszcz również pada lekko poza ekranem. Natomiast w God Of War Collection 2 jest za to bardzo mocny efekt głębi (chociaż deszcz również widoczny jest poza ekranem). Oczywiście uprzednio ustaw sobie natężenie efektu na sto procent w opcjach każdej z gier.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji, ze jeszcze nie zdazylem kupic zadnej gry 3D mam pytanko - mozna w nich liczyc na jakies "wyskakujace rzeczy" z ekranu, czy raczej spodziewac sie poprostu glebi w ekranie?

można pod warunkiem ustawienia w tv siły 3d na max, gdy ustawisz na domyślnych to będziesz mieć tylko głębie praktycznie bo efekt wychodzenia jest słaby wtedy

Jeśłi chodzi o 3D to całkiem dobrze wygląda w nim GT5 choć z racji tpu gry nie bardzo ma tam co wylatywać po za ekran- auta są jakby przed tv ale zdecydowanie lepsze 3D jest w motorstormie apokalipsie gdyż tam ma co wylatywać. Pamiętaj też, że 3D każdy widzi inaczej- to że jeden zauważy jakiś efekt nie znaczy że ty go zobaczysz i odwrotnie dlatego polecam samemu zobaczyć

Z gier 3D to polecam

GT5

Uncharted3

Killzone3

motorstorm apokalipsa (w 3d nie grałem ale testy opisują że efekt jest w twj grze a dwa gra wygląda obłędnie w 2D to w 3D musi być ok)

*porada: Killzone3 ma demo 3D (osobne jest) więc nie musisz kupować by zobaczyć 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czad! Dzieki panowie :)

BTW. Motorstorm Pacific Rift i 3D Rift sa to dwa osobne tytuly i raczej z PS Store nie da sie "niczego" pobrac, aby ze staruszka zrobic 3D? Pozostaje wyszukanie w sklepach 3D Rift'u i przejsc ta sama gre od nowa z tym, ze w 3D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomozecie w wyborze tv 3d ?

od 40 cali

budzet do ok 3 tys

siedze ok 2-3 metry przed tv

myslalem o

Samsung UE40ES6800

PHILIPS 42PFL6007

co sadzicie ?

jest cos lepszego ?

Edytowane przez brakloginu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie okulary w samsungu zabardzo migotają. Philipsa nie miałem jak sprawdzić 3d, ale ambilight jak dla mnie jest zajebistą sprawą :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sony hx750 konsola wykrywa tv 3d, i pokazuje że mam 1080p 12bit i teraz nie wiem czy te 12 bit ok czy trzeba cos ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś je w sklepie ?? Czy coś ??

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doradzicie co kupic ?

Polecam panasonica 42ET5E. Ma WiFi,nieduży input lag,3D pasywne.Dla mnie świetne zarówno w grach(Silent Hill,COD,Uncharted 3) ,jak i w filmach. 4 pary okularów w zestawie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomozecie w wyborze tv 3d ?

od 40 cali

budzet do ok 3 tys

siedze ok 2-3 metry przed tv

myslalem o

Samsung UE40ES6800

PHILIPS 42PFL6007

co sadzicie ?

jest cos lepszego ?

Od kilku msc użytkuję samsunga, którego podałeś i jestem z niego bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku msc użytkuję samsunga, którego podałeś i jestem z niego bardzo zadowolony.

a jak z 3d ?

on ma aktywne ? meczą sie oczy ? jak ogolnie głębia i caly efekt 3d ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z 3d ?

on ma aktywne ? meczą sie oczy ? jak ogolnie głębia i caly efekt 3d ?

Sam posiadam ten TV i jest super po odpaleniu 3D w Mortal Kombat kopara opada, tam 3D jest aktywne słyszałem że 3D pasywne to mniej oczy bolą czy coś mój kumpel ma LG z tym pasywnym i powiem Ci że dla mnie to efekt 3D słaby w porównaniu do Samsunga.Brak tej głębi a oczy jakoś nie bolą specjalnie przez 3D zresztą ileż można na tym siedzieć to jest dodatek tylko bierz Samsunga niezły kombajn z bajerami polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z 3d ?

on ma aktywne ? meczą sie oczy ? jak ogolnie głębia i caly efekt 3d ?

Tak jak kolega wyżej napisał. Z bólem oczu się nie spotkałem, a często oglądam filmy w 3d. To samo u mojej dziewczyny i brata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o informację odnośnie ustawień 3D, a dokładniej jasności w tym trybie (oczywiście w grach na PS3). Z racji, iż posiadam Panasonic TX-P42ST50E znalazłem info, aby ustawić na +30, czyli maksimum. Osobiście jednak uważam, że +20 jest w porządku.

Na samym dole, w tabelce: http://forums.hdtvtest.co.uk/index.php/topic,7051.msg14640.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sam napisales. Nie ma najlepszych ustawien dla kazdego. Ty mimo tego ze gdzies tam byla jasnosc 30+ to dales inna. Wiec dlaczego uwazasz ze my ci podamy odpowiednie ustawienia dla ciebie. Musisz sam pokombinowac

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poznać Waszą opinię. Może ktoś na forum posiada identyczny bądź podobny sprzęt. Nie mam żadnego punktu odniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam telewizor, ale 3D na PS3 jeszcze nie próbowałem. Najlepiej to postaraj się dobrać ustawienia pod siebie, tak jak napisał kakaroto. Może zmodyfikuj ustawienia podawane na forach. No i ciesz się pięknym obrazem.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawcow jak i moze samych posiadaczy takiego TV LG 47lm640s jak spisuje sie w grach ? czy moze lepszym wyborem jest Panasonic TX-P50 ST50E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam ciutkę inny model 47LW ale jedyne w co grałem to

gt5 - chwilę w czasie przechodzenia misji np. jak robiełem foto do albumu - tracił synchronizację i wywalał się - wyłączyłem

batman - parę godziń nawet fajnie

super stardust - taka zabaweczka ale fajnie się grało

częściej jednak nie w 3d - natomiast filmy fajnie się ogląda natomiast pograj zobaczysz - ja poszedłem z własną konsolą do idiotów bo był problem jak chciałem popodłączać ich konsolę do różnych TV spędziłem tam parę godzin i wybrałem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie chyba tak bede musial zrobic i sam sie przekonac jak to wszystko dziala.Dzieki za podpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam panasonica 42ET5E. Ma WiFi,nieduży input lag,3D pasywne.Dla mnie świetne zarówno w grach(Silent Hill,COD,Uncharted 3) ,jak i w filmach. 4 pary okularów w zestawie .

tez bralem pod uwage ten tv tylko 47 cali. Powiedz mi jak wyglada w tym modelu 3D i ogolnie jak sie spisuje ten model ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 47 calowy model i w grach sprawuje sie duzo lepiej od mojego poprzedniego lg.

3d fajna sprawa, dobrze spisuje sie jako dodatek , ale na dluzsza mete nie bedziesz tego pewnie uzywac. Avatar w 3d wyglada niemal jak w kinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×