Skocz do zawartości
MarcinKamada

3D Na Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :biggrin:

Mam pytanie odnośnie 3D na PS3.

Posiadam PS3 już od dłuższego czasu, ale jak do tej pory korzystałem z niej na normalnym TV Panasonic plazma TX-P42S20E.

Teraz mam zamiar dać tego mamie,a zakupić sobie nowy model z 11/12r., dokładnie Panasonic Neoplazma 3D TX-P50GT30E

- http://www.panasonic...7434/index.html

i do tego okulary 3D również Panasonic TY-EW3D3M

- http://www.panasonic...7675/index.html

Nakreślę wam jeszcze jak to wszystko będzie podłączone:

Sony PS3 --- kabel HDMI v1.4a --- amplituner Pioneer VSX-520-K z 3D --- kabel HDMI v1.4a --- TV 3D Panasonic TX-P50GT30E i okulary 3D Panasonic TY-EW3DM

- http://www.pioneer.p...20-K/index.html

Moje pytanie do was jest takie, czy po zakupie tego TV 3D+okularów 3D, filmy i gry 3D będą mi normalnie śmigać czy może nastąpić jakiś problem natury technicznej ?

Pozdrawiam

Na moje oko powinno Ci wszystko polecieć od strzała,nie wiem jak PS3 się sprawuje pod kątem playera 3D bo nie używam jej do tego :laugh:

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko powinno Ci wszystko polecieć od strzała,nie wiem jak PS3 się sprawuje pod kątem playera 3D bo nie nie używam jej do tego :laugh:

Dzięki wielkie kolego za odpowiedz na moje pytanie :biggrin: Też się zastanawiam właśnie jak zachowa mi się PS3 przy odtwarzaniu filmów Blu-ray 3D. Ogólnie w wypożyczalni Video World są filmy 3D na Blu-ray i opisane są że PS3 je łyknie, ale jak to wyjdzie w praktyce ? Bo gry 3D to powinny śmigną, przynajmniej tak mi się wydaje :happy:.

dod6e23.png'/> dod6e23.png' width='500' height='120' type='application/x-shockwave-flash'>

Edytowane przez dod6e23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Jeśli kogoś to interesuje, to kompilacja sprzętu opisanego wyżej przeze mnie działa bez zarzutów :banana: Po prostu bajka, zrobiłem test 3D na grze de Blob 2 i kopara opadła :biggrin:

Naprawdę polecam zabawę w 3D na grach PS3.

Pozdrawiam.

dod6e23.png'/> dod6e23.png' width='500' height='120' type='application/x-shockwave-flash'>

Edytowane przez dod6e23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę polecam zabawę w 3D na grach PS3

Yep, podpisuję się pod tym obiema rękami... :)

Motorstorm Apocalypse lub Uncharted 3 w 3D i szczęki nie ma.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ja tylko dodam od siebie ze jak ktos bedzie chcial kupic telewizor 3D to niech dokladnie sie dowie czy jest on FULL HD 3D gdyz ja kupilem samsunga UE40D6530 i niestety nie jest on 3D FULL HD tylko 3D 720p. Bede staral sie do wymienic w sklepie gdyz zostalem wprowadzony w blad przez sprzedawce odnosnie 3D.

Mam nadzieje ze nikt z was nie zostanie oszukany w ten sposob.

kolego w1z4 Nie ma takiem mozliwosci zeby oddali ci kase albo inny sprzet poniewaz masz jak byk napisane ze twój tv jest w 3d a nie w FHD 3D!! zobacz sobie na opakowanko :) modele z FHD 3d zaczynaja sie od D7000 wzwyż i kosztuja około 1200zł wiecej jak ktos sie przypala na tanioche to ma za swoje " bez urazy" ja mam UE40D7000 za 4700zł a model UE40D6500 wygądał prawie tak samo a wiemy że "PRAWIE" robi WIELKĄ różnice i kosztował w MM 3500zł odpalenie THE figt MOVE w 3D miazga dupska polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3d pic na wodę, przez pierwszy tydzień frajda a teraz okulary leża na pólce zakurzone od pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

3d pic na wodę, przez pierwszy tydzień frajda a teraz okulary leża na pólce zakurzone od pół roku.

Kolejny argument człowieczka, który 3D widział w sklepie na łańcuchu, lub posiadacza jedengo tytułu na krzyż w owej technologii.

'Kolory w TV, pic na wodę'- w końcu i tak potem tego nie dostrzeżemy...

'HD, pic na wodę'- to tylko wyższa rozdzielczość i nic ponadto...

'Kibelek w domu, pic na wodę'- w końcu latryna to także pomysł na życie...

'Lekarstwa, pic na wodę'- w końcu znachor i ziółka wciąż są najlepsze...

'Dobry sprzęt w domu, pic na wodę'- skoro mnie nie stać, mym powołaniem głosić jego nieprzydatność...

Edytowane przez PonurakPS3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te twoje porównania akurat nietrafione, bo nijak się mają do dodatkowej funkcji w TV. No ale czego oczekiwać od ponuraka ;)

Mam od czerwca ue55d8000 i tak jak napisałem, pierwszy tydzień był zachwyt, obejrzałem większość filmów promocyjnych ze Smart TV w 3D, jakiś meczyk na C+ w 3D, potem podpiąłem konsolę, pograłem w GT5 w 3D i koniec. Okulary leża i się kurzą, zbędny bajer, którego efektów nie widać po 10 minutach oglądania, bo oko ludzkie się przyzwyczaja.

Aha, ostatnio też obejrzałem Grand Derby w 3D 2:1 dla Realu ;)

Taka moja opinia, mam prawo chyba do własnego zdania? Albo nie? Jedni są zachwyceni, drudzy nie. Trzeba to zaakceptować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pograłem w GT5 w 3D i koniec.

Owszem, mój nick zobowiązuje... :),

Mimo wszystko proponuję ograć więcej tytułów, chociażby Motorstorm Apocalypse lub God Of War Origins, które to bawią się tym efektem w tak specyficzny sposób, iż człowiek sam często nie wie czym dostał w łeb. Zrobiło to na mnie ogromne wrażenie już przy trzydziesto procentowej głębi, jednakże po ustawieniu efektu w opcjach gry na sto procent, zbierałem szczękę z podłogi.

Jednakże, moim celem nie jest ci tutaj nic udowadniać, skoro takie twoje zdanie to masz do niego prawo, tudzież bardzo ci współczuję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy film jaki widziałem w 3d to jest żółwik samym jest to najlepszą animacja pod 3d. kto nie widział niech żałuje inne to przetwarzanie głębia a tu opcja wychodzenia jest prawie cały czas

żółwik sammy tak wkrad się chochlik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli coś jest robione od początku do końca w technologi 3D i to dobrze zrobione, to nie może się znudzić. Większość filmów jakie są dostępne w 3D jest przerabiane na 3D. Mało jest filmów kręconych kamerą 3D Full HD, a i tak czasem jest beznadzieja. Większą możliwość zabawy z 3D dają gry i bajki animowane. Dla przykładu takiej bajki, jak już kolega wyżej wspomniał jest Żółwik Sammy

0231.jpg

Edytowane przez dod6e23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3D świetnie sprawdza się "Killzone 3" - gra się wręcz wybornie,pewnie jak ma się Move Sharp Shooter to jeszcze lepszy efekt ale grając na padzie też oczywiście opada szczęka i zbiera się zęby z podłogi :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
, pograłem w GT5 w 3D i koniec.

akurat GT5 ma słabe 3D, polecam motorstorm apokalipsa, Killzone3 (jest demo3d jak nie chcesz kupować w ciemno), uncharted3- te gry mają porządne 3D....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w temacie, a młucić 17 stron to nie na moją głowę.

Na dniach będę kupował PS3 z TV3D (zastanawiam się nad Samsung Smart TV 52' 3D). Gry są od razu 3D, czy trzeba używać konwersacji aby widzieć rozgrywkę 3D?

No i odrazu się zapytam, bo widzę że w temacie jesteście. Mój laptop (Sony Vaio VPCEH1Z1E) podobno posiada kartę nVidia 3D, tylko nie ma wyświetlacza 3D, czy na kablu HDMI będzie wyświetlał na TV 3D? Czy również trzeba użyć konwersacji (jeżeli jest możliwa przy przejściu HD).

Przepraszam za głupie pytania, ale nie mogę znaleźć informacji nigdzie, a słabo jestem obeznany w temacie elektroniki. : )

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na kupnie monitora - Samsung SyncMaster S27A950D z 3D ... i chciałem się dowiedzieć jak wypada konwersja gier z 2D na 3D, ... mam kilka tytułów w 3D, takich jak GT5, Killzone3, czy Uncharted 3, ... ale najbardziej mi zależy na graniu w gry rockstara - rdr - max3, i tutaj pytanie o konwersję. Czy jest efekt głębi? i jak ogólnie oceniacie granie w 3D, oczy dają radę? czy jest to tylko bajer na chwile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od TV, tudzież monitora. U mnie na LG LW4500 jest świetnie, zmieniając punkt oglądania na głębię (-10), lub wystawanie (+10), naprawdę można odpłynąć. Co do natywnego 3D, to niezapomniane doświadczenie. Odsyłam do dwóch poprzednich stron tego tematu.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w temacie, a młucić 17 stron to nie na moją głowę.

Na dniach będę kupował PS3 z TV3D (zastanawiam się nad Samsung Smart TV 52' 3D). Gry są od razu 3D, czy trzeba używać konwersacji aby widzieć rozgrywkę 3D?

No i odrazu się zapytam, bo widzę że w temacie jesteście. Mój laptop (Sony Vaio VPCEH1Z1E) podobno posiada kartę nVidia 3D, tylko nie ma wyświetlacza 3D, czy na kablu HDMI będzie wyświetlał na TV 3D? Czy również trzeba użyć konwersacji (jeżeli jest możliwa przy przejściu HD).

Przepraszam za głupie pytania, ale nie mogę znaleźć informacji nigdzie, a słabo jestem obeznany w temacie elektroniki. : )

Pozdrawiam

Witam.

Gry na PS3 z oznaczeniem 3D są jak to napisałeś od razu w 3D, resztę gdzie nie są oznaczone symbolem 3D trzeba użyć konwersacji (jeśli TV coś takiego posiada). Ale w przypadku konwersacji nie ma tej głębi jak w przypadku prawdziwego 3D.

Co do laptopa, jeśli karta faktycznie ma 3D, prawdopodobnie podłączając do TV 3D kablem HDMI 1.4a powinno działać.

Pozdrawiam

jestem na kupnie monitora - Samsung SyncMaster S27A950D z 3D ... i chciałem się dowiedzieć jak wypada konwersja gier z 2D na 3D, ... mam kilka tytułów w 3D, takich jak GT5, Killzone3, czy Uncharted 3, ... ale najbardziej mi zależy na graniu w gry rockstara - rdr - max3, i tutaj pytanie o konwersję. Czy jest efekt głębi? i jak ogólnie oceniacie granie w 3D, oczy dają radę? czy jest to tylko bajer na chwile?

Witam.

Jeśli chodzi o mnie, to moim zdaniem konwersja z 2D na 3D jest licha, oczywiści zależy od nadawanego sygnału np HD i od ustawień głębi 3D przy konwersacji. Ale i tak to nie dorównuje grą które są zrobione w 3D :) Obecnie pogrywam sobie w de Blob 2 w 3D, niby gra dla dzieci ale 3D robi porządną robotę i zabawa jest przednia.

Oczy oczywiście przy dłuższym graniu męczą się, ale męczą się mniej w dobrze zaciemnionym pomieszczeniu.

I nie uważam aby to był bajer na chwile. 3D się bardzo szybko rozwija i gry czy też filmy są robione z coraz bardziej wymyślnymi efektami :) Tak jak np w Crysis 3 w 3D, myślę że ta gra rozwali wszystko. Bieganie po dżungli w 3D musi robić wrażenie.

Pozdrawiam

dod6e23.png'/> dod6e23.png' width='500' height='120' type='application/x-shockwave-flash'>

Edytowane przez dod6e23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na kupnie monitora - Samsung SyncMaster S27A950D z 3D ... i chciałem się dowiedzieć jak wypada konwersja gier z 2D na 3D, ... mam kilka tytułów w 3D, takich jak GT5, Killzone3, czy Uncharted 3, ... ale najbardziej mi zależy na graniu w gry rockstara - rdr - max3, i tutaj pytanie o konwersję. Czy jest efekt głębi? i jak ogólnie oceniacie granie w 3D, oczy dają radę? czy jest to tylko bajer na chwile?

nie lepiej kupić jakiś TV 3D?? Za 1,5k możesz mieć już nawet 32 cale LG 3D, a do 2k-2,2k spokojnie kupisz dobry sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o monitorze/telewizorze led LG Cinema DM2780D 27" można taki kupić już za 1100zł Zaznaczam że potrzebuję monitora nie telewizora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o monitorze/telewizorze led LG Cinema DM2780D 27" można taki kupić już za 1100zł Zaznaczam że potrzebuję monitora nie telewizora

Nikt nie ma tego monitora ? a może jakiś inny polecacie Czy pasywny czy aktywny głównie do grania który lepszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma tego monitora ? a może jakiś inny polecacie Czy pasywny czy aktywny głównie do grania który lepszy ?

do grania tylko aktywne 3D. Przy pasywnym będziesz miał strasznie słaby obraz. Większość gier 3D ma rozdzielczość 720p, a pasywne 3D wyświetla co drugą linię, czyli będziesz miał rozdzielczość 320p - jakość divix'a

Jak dla mnie monitory 3D, to największa pomyłka tej dekady. Aby trójwymiar miał sens potrzeba wielkich ekranów.

Edytowane przez Soldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy aktywnych bolą oczy od ogladania ? Co do bliskości to nie znam się ale jak np mam zamiar kupić monitor 27 cali i siedzieć blisko To może nie bedzie źle np jak bym miał tv 40 cali i siedział bardzo daleko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nosze się z zamiarem kupna nowego telewizora LCD w którym mile widziane byłoby wyswietlanie obrazu w 3D (Głownie do gier). Znalazłem model Sony 32EX720 w przystępnej cenie. Czy ktoś z was posiada taki telewizor i mógłby się na ten temat wypowiedzieć? co o nim sądzicie i jak wypada obraz 3D? Ewentualnie czy mozecie polecic podobny telewizor w takiej cenie?

Pozdrawiam

Johnny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up EX720 uchodzi za jeden z lepszych tv do ps3; poczytaj sobie testy różne ale opinie zwykle są dobre o tym tv.

3D jak to 3d jest ok. Miałem go kupić ale zmniejszyłem budżet z uwagi na to, że miałem już tv 3d w domu i 2gi był mi zbędny...

ile masz metrów do tv? jak około 2m to bierz 40" bo 32 to mało, szczególnie do 3D ale do grania też....

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×