Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

a nie piła bo w ciąży :P + wymioty, mdłości i inne = maksymalnie o 22 czas dla mnie i grubego łysola (jakkolwiek to nie brzmi)

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach :D do teściowej wysłać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, serial się skończył czas ją udobruchać, może szybciej zaśnie ;P do usłyszenia chłopy i dziołchy. I do zobaczenia w multi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwaniak, na premierę Maxa żonę zbrzuchacił żeby kawy nie mogła wypić co by za długo nie siedziała, piątka za pomysłowość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info co do DLC z Maxa. Muve wysłało mi dziś maila z kodem więc pewnie też dostaliście, sprawdźcie skrzynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche w multi i jest zajebiscie, na 3 mecze najlepszy wynik jaki wykrecilem to 23:4 a skoro takie wyniki sie bije w meczach 4 vs 4 to mozna spokojnie stwierdzic ze rozgrywka jest bardzo dynamiczna ;). Rozwiazania gameplayowe mi sie bardzo podobaja, "killstreaki" nie sa zbyt uciazliwe, a bullet-time to strzal w 10tke. Koncze singla i zanurzam sie w tym multi, czuje ze bedzie warto.

PS. Cuztomizacja postaci pierwsza klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja swoją kopię dorwałem, niech to się szybciej instaluje ]:->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

6 godzin i dopiero połowa, nareszcie gra która nie kończy się po 5 godzinach..

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche w singla i narazie jest zajebisty.Multi tez jest fajne,tylko troche nie zbalanosowane.Przydal by sie patch

Czasami sie gra dobrze,jednak jak hostuje to ktos z drewnianym netem,to jest slabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spawny są troche zwalone :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak do multi zapraszam mogę spokojnie hostować(po kablu upc 50 mb dzielone jedynie z jednym lapem który nic nie ściaga) moim łączem ... Przypominam jutro noc zarywam więc zapraszam ekipę z headsetami i alko :biggrin:

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Max Payne 3 na Playstation 3 oraz Xbox360 będzie natomiast w ciągu kilku tygodni zaktualizowany łatką zawierającą polskie napisy. Konkretną datę publikacji ogłosimy tak szybko, jak będzie to możliwe.
- Cenega

To jest chore ... Kenshin, możesz podać przybliżoną datę?

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli patch nie wyjdzie do tygodnia to mogą sobie go w dup** wsadzić za przeproszeniem. Singla już zacząłem i puki co wszystko rozumiem, więc wolę go dokończyć niż czekać miesiącami aż Cenega łaskawie opublikuje nam patcha. Wcale bym się nie zdziwił gdyby wcale nie wyszedł ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lepiej uzbrój się w cierpliwość, poza tym nie potrzeba do tej gry angielskiego na wysokim poziomie.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niby nie. Ale dla pewności gram z napisami francuskimi, to język który lepiej rozumiem. Ale czasami te napisy są poprostu niewidoczne.

Nie mam pojęcia czy to wina, że źle mam ustawiony kontrast, ale wydaje mi się że nie. Napisy są szare, a tu większość początku jest rozgrywana wieczorem zatem to wszystko się strasznie zlewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Max czasami sypnie jakimś poetyckim określeniem i chętnie zobaczyłbym spolszczenie :) Nie mam słów na to jak świetna jest ta gra :)

Btw. na hardzie z wyłączonymi asystami celowania naprawdę robi się ciekawie! Strach pomyśleć co na kolejnych, zablokowanych poziomach trudności.

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja najpierw przechodzę na normalu po angielsku i jestem tak w końcówce 2 chaptera. Fabułę rozumiem tak w 80 % , kontekst da się wywnioskować.

Hard sobie przejdę w języku polskim... Żeby się pospieszyli z tym patchem..

Edytowane przez dejvid1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chore ... Kenshin, możesz podać przybliżoną datę?

Niby do dwóch tygodni ma być...

I duży plus dla Muve za dodatkową grę w zestawie - złotą edycję Europy Universalis III :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że zmiana kamery znad prawego/lewego ramienia jest tylko na d-padzie, niestety ale wymusza to zdejmowanie kciuka z analoga czyli przez chwilę nie da się chodzić. W singlu to nie przeszkadza, ale w multiplayerze moim zdaniem bardzo, szczególnie kiedy mamy dużo korytarzy i chcemy często zmieniać kamerę, żeby widzieć zza rogu. No chyba, że jest jakieś ustawienie które pozwala to zmienić to mnie poprawcie :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×