Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

oki, zaczynam maxa na tym ostatnim poziomie trudności, a później tylko multi katuje. imo 3 lepsza od poprzednich częsci, klimat zajebisty.. ode mnie 10/10, w tym roku chyba już nie wychodzi nic ciekawszego, więc chyba gra roku =) (przynajmniej dla mnie)

z 3 momentami miałem mega problem, chyba po 20 razy próbowałem, nie wyobrażam sobie ich na 5/5 poziomie trudności..

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tydzień,dwa będzie spolszczenie w psn :)

Napisali, że w przeciągu kilkunastu tygodni, coś zacznie się dziać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką broń polecacie multi ? mam 8lvl i na razie biegam z kałachem i powiększonym magazynkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 3 i dzisiaj bylem 1:D Wytłumaczy mi ktos jak sobie ustawic rozne rzeczy pod R1? Slyszalem ze oprocz bullet timeu jest jeszcze jakas paranoja i inne rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach klasy to masz.

Co do polskiej wersji. Logicznie rzecz biorąc skoro 1 czerwca ma być wersja PC z polskimi napisami to oznacza, że PL musi być gotowe dużo wcześniej (tłoczenie płyt itd.). Czyli jest duża szansa, że już w środę (aktualizacja PSS) będziemy mieć Maxa w rodzimym języku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne glupie pytanie. W trofeach jest jedno za 100 zabojstw z Melee. W ustawieniach żaden przycisk nie pokazuje czym to Melee wykonać. Czy ja jestem ślepy, czy może mi po prostu kto powiedziec ktorym przyciskiem (na Type 1)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne glupie pytanie. W trofeach jest jedno za 100 zabojstw z Melee. W ustawieniach żaden przycisk nie pokazuje czym to Melee wykonać. Czy ja jestem ślepy, czy może mi po prostu kto powiedziec ktorym przyciskiem (na Type 1)?

Trojkat to walka w zwarciu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

blisko podejść i R2 tak piszą w książeczce ale nie sprawdziłem.

Edytowane przez zdun1983
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecej ludzi gra na soft lock niz na free aim. Dla mnie dobrze bo i tak to multi dla odstresowania mam wiec lata mi to kolo tylka. Pewnie najwiecej osob w tdm i dm gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są specjalne tryby, w których jest tylko free aim? Na razie obczajam singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie każdy tryb ma swój odpowiednik we Free Aim i Soft Lock. Przy każdym wejściu do multi trzeba wybrać stosowną opcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są specjalne tryby, w których jest tylko free aim? Na razie obczajam singla.

Chyba te z hardcora, ale zawsze możesz ustawić kryteria w jakich będzie Ci szukać gier.

Ktoś gra w te multi, czy już martwe ?

Martwe raczej nie, dopiero się rodzi ;) Przynajmniej mam taką nadzieję, bo trafić na full server to cud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie mało osób.. jednak najpierw dokończe singla na ostatnim poziomie trudności i będe się męczył z multi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak w czasach BF3, CoD i Uncharted bardzo ciezko przebic sie z nowa marka. Kibicuje tej grze bo jest bardzo fajna. Nie ma debilnych killstreakow z coda, res3 czy u3 i to mi sie podoba. Bede zagladal do tej gry dosc czesto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w 14 chapterze. Powiem ze zmienilem troche zdanie. Gra sie przyjemnie. Nadal uwzam, ze filmow mogloby byc nieco mniej. Ale ogolnie jest ok. Multi tez mi sie bardzo spodobalo. Co do ilosci ludzi, to gra ze 2-3 tys ludzi. Zreszta nie wazne ile ludzi gra, wazne zeby mecze do ktorych wchodzimy byly pelne. Super tryb gang wars.

Co do singla jeszcze, to w zadnej grze nie widzialem tak pieknie oddanego klimatu faveli. Masakra.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wy to juz przeszliscie? Kur, ja dopiero na 4 rozdziale, ja sie ta gra delektuje, po 2-3 chaptery dziennie... I jak trudno jest na ostatnim poziomie trudnosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

w połowie jestem na old school'u. nie ma jakiegoś hardkoru, chociaż te początkowe etapy są łatwe,raczej obawiam się późniejszych..

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze godzinka i zasiadam na noc:) taka prośba podajcie no linka do gangu homera, bym dołączył z bomby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dobra może zgłupiałem do reszty i ślepy jestem jak kret ale gdzie jest jakieś join ?? :P

czy ktoś mnie tam z drugiej strony musi zaakceptować czy o co cmon??

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Request an invite na żółtym polu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×