Skocz do zawartości
Gość zioomski

PAL / NTSC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was pytanie, ale na początku zaznaczam że nie wiem czy to odpowiedni dział jeśli nie proszę o przeniesienie.

Czy gra która jest w tym zestawie pójdzie na PS3 zakupionym w Polsce http://www.bestbuy.com/site/Sony+-+God+of+War+Collection+with+DualShock+3+Wireless+Controller/1671884.p?id=1218277760508&skuId=1671884&st=DualShock%203&cp=1&lp=7 bo jak rozumiem są jakieś regiony. A jeśli nie to nie dotyczy pada ? Z każdą wersją PS3 będzie kompatybilny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać na pudełku(chodzi mi oczywiście o oznaczenie wiekowe) gra jest w wersji NTSC. Gry przeznaczone na europejski rynek są w wersji PAL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadziala na ps3 kupionym w pl. pamietaj zeby grac na tv poprzez kabel hdmi (hd ready, full hd) - unikniesz wtedy roznych nieprzjemnosci (czarno bialy obraz itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy GranTurismo 5 zakupione w kanadzie bedzie smigac na ps3 zakupionej w polsce bez zadnych problemow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie akcesoria potrzebne do gry na ruch, te specjalne pady, kamery zakupione w chinach będą działać na polskiej konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do znających sie w temacie gier z USA.

Wiem, że gry nie mają blokady regionalnej i pewnie np. takie GTA 4 z USA normalnie odpali się na czarnulki, ale co z ewentualnymi patchami? Czy trzeba coś dodatkowo zrobić, żeby one się ściągnęły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze konsola bedzie podpieta do internetu.

To jest oczywiste. W takim razie widzę, że nie będzie żadnych problemów. Dzięki ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

wlasnie nabylem PS3 z USA i wiem ze tam jest inne zasilanie.

Chcialbym sie dowiedziec co ttzeba zrobic aby uruchomic konsoloe w EU.

- kupic tylko przejsciowke usa/pl

- wymienic zasilacz

- cos innego (jakies uzadzenie zminiajace 100/230)

prosze o pomoc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przeczytaj tabliczkę informacyjną powinna być koło zasilania albo pod spodem konsoli i przeczytaj jakie masz tam napiecią jeżeli jest 100-240 to wystarczy przejściówka ale jeżeli tylko 100-110 to lepiej się upewnij

Edytowane przez glimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walkowane to bylo kilka razy. wystarczy zmienic kabel, ewentulanie kupic przejsciowke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Temat konsol z usa był poruszany już kilkakrotnie, ale chciałbym się upewnić ponieważ nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Czy w wersji PS3 z USA można korzystać z jailbreakow dostępnych na allegro ?

Kolejne moje pytanie, wiąże się z obsługą multiplayer, podobno można korzystać bez podziału na regiony ale chciałbym się upewnić czy mógłbym grać w multiplayer z polakami np. w BUZZ'a. Moje ostatnie pytanie dotyczy Playstation move czy będzie działało te dostępne na naszym rynku z konsolą z usa ?

Jeśli odpowiedzi na moje pytania były już kiedyś na forum to przepraszam (ale nie udało mi się ich wyszukać), z góry dziękuje za odpowiedzi.

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 x Tak

Na pierwsze pytanie poszukaj sobie odpowiedzi na innym forum :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam kilka pytan

zamierzam kupic ps3 ale nurtuje mnie kilka spraw a mianowicie :

posiadam tv lcd samsung dosyc nowy z full hd i czy jezeli kupie ps3 w uk to wszystko bedzie dzialac normalnie ?

jaka wersje wybrac ?

czy kazda konsola ma wi fi

interesuja mnie dwie 160 i 320 czy wieksza wersja jest tak naprawde potrzebna czy to tylko naciaganie na kase ?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam kilka pytan

zamierzam kupic ps3 ale nurtuje mnie kilka spraw a mianowicie :

1 posiadam tv lcd samsung dosyc nowy z full hd i czy jezeli kupie ps3 w uk to wszystko bedzie dzialac normalnie ?

2 jaka wersje wybrac ?

3 czy kazda konsola ma wi fi

4 nteresuja mnie dwie 160 i 320 czy wieksza wersja jest tak naprawde potrzebna czy to tylko naciaganie na kase ?

pozdro

1 bedzie dzialac normalnie

2 konsole roznia sie tylko dyskiem, wiec bierz co ci odpowiada

3 tak

4 bierz 160 (w razie potrzeby dokupisz sobie dysk 500 i go wymienisz)na dysku zapiszesz: gry z pss, dema, muzyke, zdjecia, filmy, motyw, pliki instalacyjne gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

wybieram sie na dluzszy czas do USA. Moje watpliwosci:

- czy PS3 z PL bedzie dzialalo z telewizorem w standardzie amerykanskim?

- czy gry (wiele nie gram, w zasadzie tylko GT) beda tam dzialaly? nie znam sie na tym za bardzo, sa te standardy PAL, NTSC... nie wiem o co biega

- czy moga byc jakies problemy (oprocz zasilania) z kierownica do GT5?

- czy PS3 ma zasilanie 110-220V czy tylko 220V?

- czy mozna jakosc czarodziejsko zrobic, aby w USA miec IPLA?

jak to w ogole widzicie? warto brac maszyne czy lepiej tam kupic i z polskiej wymontowac tylko dysk twardy (mam na niem sporo filmow HD)?

wielkie dzieki za podpowiedzi!

pozdr

kanar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 tak (hdmi)

2 jak wyżej

3 nie

4 jedno i drugie

5 chyba nie

jak wymontujesz dysk i bedziesz chcial przelożyć go do nowej konsoli to bedzie musial byc formatowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki!

odnosnie zasilania - probowalem znalezc info, ale mi sie nie udalo (mozem slepy...), ale wierze, ze faktycznie jest 110-220V - w sumie chyba mniej ryzykuje podlaczajac cos co jest 220V do 110V

meczy mnie ta sprawa z IPLA - skad PS3 wie, ze w PL ma odbierac IPLA a US juz nie

cos czytalem w tzw. miedzyczasie - czy to nie jest kwestia na jaki kraj zarejestrowany jest PSN?

thx!

kanar

1 tak (hdmi)

2 jak wyżej

3 nie

4 jedno i drugie

5 chyba nie

jak wymontujesz dysk i bedziesz chcial przelożyć go do nowej konsoli to bedzie musial byc formatowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , bo w Polsce też nie działają angielskie aplikacje typu Vidzone czy co to by tam nie było . A szkoda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meczy mnie ta sprawa z IPLA - skad PS3 wie, ze w PL ma odbierac IPLA a US juz nie

chyba z po adresie ip jest rozpoznawane gdzie jestes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@kanar Europejskie PS3 mają uniwersalne zasilanie

100-240V 12V

50~60Hz 60Hz.

Filmy mają blokadę regionalną

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×