Skocz do zawartości
Gość zioomski

PAL / NTSC

Rekomendowane odpowiedzi

A czy opłaca się kupować gry w Anglii??? Czy ceny są porównywalne do Polskich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy opłaca się kupować gry w Anglii??? Czy ceny są porównywalne do Polskich?

zapewnie są tańszę, ale ... i właśnie tu jest moje pytanie do forumowiczów ;)

Czy jak kupię grę w anglii lub USA (bo USA to inny region wiec sie pytam) np. BBC2 (którego mam ;p, ale tu chodzi o przykład) to będe mógł kupować dodatki do gry? (na STORE)? Bo na XBOX360 bylo cos takiego, że jak kupić grę np. z USA to dodatki nie działały lub nie można było ściągnąć, bo to był inny region. Czy normalnie jak kupie BBC2 w angli lub USA to dodatki będą działać na PS3?

Edytowane przez kisiel__94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki ściągnięte z konta PSS USA, tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki ściągnięte z konta PSS USA, tak.

o odwrotnie? Płyta kupiona z USA, a dodatki PSS PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym was zapytać się jak to jest z trójką z ameryki:

  • czy są jakieś różnice
  • czy zawartość jest taka sama czy dołączane są jakieś kable itd.
  • czy będę miał gwarancję ( podobno na sprzęt sony gwarancja obejmuję cały świat )
  • czy jeżeli trójka będzie wysłana ze słodyczami, sosami itd. mogą narzucić mi cło? I ile gdzieś będę musiał zapłacić te "cło"

Wszystkie pytania dotyczą PS3 250gb slimka....

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnice w sumie są ale są... Temat poruszany wiele razy więc śmiało znajdziesz kilkanaście podobnych tematów;

Filmy Blu-ray mają regiony (gry nie mają) nie wszystkie filmy ale duża większość więc jeśli zamierzasz oglądać filmy to nie polecam ....

Pracując na TV SD wiele gier nie ruszy ponieważ sygnały na tych telewizorach w USA są inne niż w Europie z tego co pamiętam PAL UK 460 ? NTSC 560 ? Odpalając grę otrzymasz komunikat VIDEO NOT SUPPORTED czy jakoś tak ...

W pudle będzie kabel zasilający z amerykańską końcówką.

Grając na TV HD wszystko będzie działać normalnie no po za filmami z regionem, miałem konsole z USA przez 2 lata i nie miałem żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK Cechl03 to PAL =)

już sam doświadczyłem tego

Edytowane przez Aerox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie kupilem PS3 wraz z MOVE bundle w Kanadzie i mam problem... z tyłu na konsoli jest tylko info: 120 V, 60 Hz jak myslicie bedzie potrzebny transformator do tego czy pójdzie normelnie na naszym napieciu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, posiadam aktualnie ps3 fata 80gb ze stanow zjednoczonych. Mam problem z niektorymi gierkami np. Gta IV, otoz gdy wkladam plytke wyskakuje mi taki komunikat: Nie mozna grac w ta gre, korzystajac z aktualnych ustawien wyjscia wideo ( 90028F10). Konsole mam podlaczona do telewizora przez kabel komponent ( zoloty,czerwony i bialy kabel). Kumpel mi powiedzial zeby zmienic ustawienia z 60Hz na 50Hz poniewaz w stanach gry dzialaja wlasnie na 60Hz, ale nigdzie nie moge znalezc tej opcji zeby to przestawic. Moze to co innego? Co poradzicie ? Dzieki bardzo za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie nie mam kasy po kupnie ps3 na nowy tv, wiec z tad moje pytanie czy nie da sie tego narazie zrobic bez kupowania nowego tv'ka.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy oplaca mi sie kupienie nowego ps 3 z najnowszym softem z anglii.Moge kupic duzo taniej niz w poslce ale czy to nie bedzie konflikotowalo z grami z polski lub z innymi rozrywkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc :)

Więc tak,mam zamiar kupić sobie ps3 za granicą,konkretnie bestbuy (zapewne ta : http://www.bestbuy.com/site/PlayStation+-+Refurbished+Console+%28120GB%29/9912177.p?id=1218194612588&skuId=9912177&st=playstation&contract_desc=null)

Nie chodzi o to ,ze wychodzi taniej etc,po prostu ma byc to prezent od kogos z usa :>

I tutaj rodzi sie pytanie - będą jakies problemy w polsce ? tzn mam na mysli czy konsola będzie działała etc,czy będę mógł wykorzystac wszystkie jej możliwosci ? Nie ma jakiejkolwiek roznicy ?

CHciałbym sie upewnic,za odpowiedz z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może będziesz musiał się wyposażyć w transformator z 110V na 230V - część modeli ponoć ma zasilacz na oba napięcia, ale to tylko po rozebraniu da się sprawdzić.

Filmy BD i DVD z Europy nie będą działały. Gry będą działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie będzie to w miare opłacalny zakup ? Bo ostatecznie wyjdzie mi sporo taniej,a róznicy nie będzie prócz tych filmów,tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zamierzasz oglądać filmów to raczej opłacalny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PS3 z USA, wersja 250gb, które wygrałem na pewnej stronie. Do PS3 musiałem jedynie zamienić kabel zasilający, żadnych transformatorów czy zamiany zasilaczy. Gry działają bez problemowo, filmy z Europy nie działają.

Mam nadzieje, że pomogłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak wkońcu jest z tymi filmami BR. Przyglądałem się filmom na BR i większość z nich nie ma nić z tyłu opakowania wspomniane o blokadzie regionalne albo mają po prostu "Region 0" albo "ABC" czyli powinny chodzić na każdym odtwarzaczu płyt BR. To co ps3 z usa ma wbudowaną blokadę czy jak?

A jak to jest jeszcze w gwarancją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam możliwość kupienia PS3 Slim 160GB z USA o wiele taniej niż w Polsce.

I mam pytania czy przy użyciu przejściówki do gniazdka polskiego będzie wszystko normalnie działać?

Czy gry na PS3 kupione w Polsce będą działać na tej konsoli?

I czy na monitorze podłączając przez HDMI będą miał normalny obraz a nie czarno-biały?

I jak to jest z gwarancją w Polsce przy konsoli z USA?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw poszukaj na forum, a pozniej zadawaj pytania...

konsola bedzie dzialac, gry tez, a obraz bedzie kolorowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy gry na PS3 zakupione w Azji (konkretnie Chiny) będą działały na europejskiej konsoli PS3 zakupionej w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×