Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

@saracen

Wiem, że mnie zjedziecie za to, że mu mówię :P

Na linuxie robisz iso płytki, po czym włączasz ją bootloaderem, którego na dobrą sprawę nie ma :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie opłaca się ściągać nowego FW, myślałem że dadzą emulacje gier z PS 2 bo 2 konsoli nie chce mi się kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ucięcie OtherOS nie boli bo nigdy nie miałem FATa. Nawet gdybym miał, to nie wiem czy skorzystałbym z Linuxa, konsolę kupiłem do gier.

O emulacji PS2 nie ma co marzyć, póki co ten sprzęt dobrze się sprzedaje; Sony emulując PS2 na PS3 strzeliłoby sobie w stopę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedynie ciekawi czy to nie jest żart...

Żartuje się chyba wyłącznie pierwszego kwietnia, a nie kilka dni wcześniej :pardon: Chociaż datę wybrali zmyślną, bo część osób pomyśli właśnie że to prima aprilis i pierwsza fala złości i rozgoryczenia będzie miała trochę mniejszą intensywność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michaelo1250

Musisz aktualizowac bo nie bedziesz mógł grac online

azrael88 user_popup.png

Emulacja PS2 na PS3 slim jest niemożliwa. Strzału w stope nie ma i nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saracen: niemożliwa czy trudna do wykonania? Czy na przeszkodzie stoi architektura systemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saracen: niemożliwa czy trudna do wykonania? Czy na przeszkodzie stoi architektura systemu?

Na przeszkodzie bardziej stoją PlayStation2 na półkach sklepowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saracen: podany przez Ciebie link to suchar. Wydaje mi się, że jednak jest to możliwe z technicznego punktu widzenia. Ale... jak pisze TheMichal - nie udupia się platformy, która nadal sie sprzedaje.

Szkoda, bo zapewne wystarczyłaby aktualizacja firmware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg.

Czytajcie wikipedię plox :P

W drugim rzucie (tzn. 40 i 60 gb) ps2 było emulowane nie przez emotion engine, a softwarowo.

Sony już nam pokazało, że to możliwie i teraz robi nas w bambuko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sheo

Zawsze była sprzętowa. Nie chodzi o brak Emotion Engine ale o Graphics Synthesizer z PS2 i to nie jest juz programowa emulacja. Sony pracuje nad całkowicie programową emulacją. Nawet złożył wniosek o patent

TheMichal

Mylisz się. Tak większośc z nas sobie to tłumaczy. PS2 zarobiło na siebie i Sony bardziej zalezy na sprzedaży PS3. Możliwośc emulacji zwiekszyła by sprzedaz tej konsoli a to jest priorytetem. Ludzie kupuja jeszcze PS2 bo jest po prostu tania i ma duza biblioteke gier. Cena ma podstawowe znaczenie. Tylko jezeli ktoś ma do wyboru dwa w jednym to zaczyna sie zastanawiac czy nie dołożyć kasy i nie kupic PS3. Zyski generuje PS3 wieksza sprzedaz wiekszy zysk

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zwracam honor.

PS2 jest jeszcze produkowane? Pewnie już kończy się ostatnia seria.

Sony chce opchnąć resztki starego sprzętu, a później może da nam emulację :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sheo

Nie dawno była dopiero oficjalna premiera PS2 w Ameryce Południowej. Niech PS2 produkują jeżeli sie sprzedaje. Tylko dodanie emulacji do PS3 wcale nie zmniejszy sprzedazy PS2 a na pewno zwiekszy PS3.

Dlatego nad tym pracują

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sheo

Nie dawno była dopiero oficjalna premiera PS2 w Ameryce Południowej. Niech PS2 produkują jeżeli sie sprzedaje. Tylko dodanie emulacji do PS3 wcale nie zmniejszy sprzedazy PS2 a na pewno zwiekszy PS3.

Dlatego nad tym pracują

To po co komuś PS2 jak na PS3 będą chodzić gry z PS2? :rolleyes:

Zmniejszy to sprzedaż PS2 ale ja i tak jestem bezstronny. Obojętne mi co zrobi Sony w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po bólu. Wrzód wycięty. Operacja przebiegła szybko i sprawnie. Miejmy nadzieje, że wolne miejsce w systemie posłuży w przyszłości czemuś bardziej przydatnemu ;)

Na szybko sprawdziłem czy może jest coś więcej, ale nic nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłby ktoś zapodać linka do aktualizacji do palowskiej konsoli? na ps3 zrywa mi połączenie:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz na oficjalna strone playstation

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Mylisz się. Tak większośc z nas sobie to tłumaczy. PS2 zarobiło na siebie i Sony bardziej zalezy na sprzedaży PS3. Możliwośc emulacji zwiekszyła by sprzedaz tej konsoli a to jest priorytetem. Ludzie kupuja jeszcze PS2 bo jest po prostu tania i ma duza biblioteke gier. Cena ma podstawowe znaczenie. Tylko jezeli ktoś ma do wyboru dwa w jednym to zaczyna sie zastanawiac czy nie dołożyć kasy i nie kupic PS3. Zyski generuje PS3 wieksza sprzedaz wiekszy zysk

PS2 kosztuje mniej niż 400zł (używane poniżej 300zł), PS3 kosztuje 1100-1300zł. Dla kogoś, kto chce sobie tanim kosztem pograć w klasyki z PS2 kupno PS3 "na przyszłość" nie ma zbyt wielkiego sensu. Jak ktoś się decyduje na trójkę, to na pewno możliwość odpalenia gier z dwójki nie byłaby dla niego priorytetem (zakładając, że taka opcja byłaby dostępna)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest juz to nowe FW 3.21 bo na stronce PS nie widzę ??? a konsoli jeszcze nie biorę do pracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Konsola juz sie aktualizuje przez PSN wersja 3.21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 kosztuje mniej niż 400zł (używane poniżej 300zł), PS3 kosztuje 1100-1300zł. Dla kogoś, kto chce sobie tanim kosztem pograć w klasyki z PS2 kupno PS3 "na przyszłość" nie ma zbyt wielkiego sensu. Jak ktoś się decyduje na trójkę, to na pewno możliwość odpalenia gier z dwójki nie byłaby dla niego priorytetem (zakładając, że taka opcja byłaby dostępna)...

Tak jest! PS3 to zupełnie inny produkt dla innego użytkownika. Targetem PS3 są ludzie dorośli - zaawansowane produkcje typu "Heavy Rain" czy możliwość oglądania filmów z BD. Kosmos w stosunku do PS2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×