Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszyłem się że nic mi się nie dzieje z konsolą, po tym co piszecie, teraz odpalam, wyskakuje komunikat że muszę się wpisać manualnie, po tym każą mi "Ponownie zaakceptować using terms" i przez około 3 minuty mnie wpisywało, poprawiona przeglądarka? Spoko, tylko niech nie psują przy tym ważniejszych rzeczy :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszlo jeszcze cos blad numer 80022d68 z tym ze on pojawia sie gdy po najechaniu na trofiki robie trojkat i synchor z serwerem jak klikne aby w nie wejsc robi synchro za kazdym razem ale nie wywala bledem tylko wtedy gry robie to przez trojkat

znalazlem TO ale cos nie do konca w to wierze bo na innych 4 kontach dziala to poprawnie tylko na tym jednym gdzie jest wykupiony plus sie pieprzy cos ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj pojawiła się zawieszka tuż przed meczem 2vs2 w FIFĘ11, co ciekawe zarówno u mnie, jak i u kumpla, z którym byłem w teamie. Nigdy wcześniej nie zdarzało się to na taką skalę. Teraz po aktualizacji mam przynajmniej jedną zwiechę na dzień...

DJYano to wygląda jakby plusowicze (w tym Ty) łączyli się z innymi serwerami do synchronizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zero problemów z nowym FW jak zawsze :) ver.60GB

Odpukać, ale u mnie również nie ma problemów.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co do tych problemów po ostatnim sofcie, wypisujcie może jakieś konkrety, to może ustalimy co jest nie tak. U mnie np jest wszystko ok jak do tej pory.

PS3 Slim dwuletnie 250GB

PSN bez plusa

Chyba nic istotnego jeszcze nie potrzeba...grałem w GT5, Killzone 3, Sports Champions, kilka demek z move. PSS działa, dokonywałem dwa dni temu zakupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj zaciela sie przegladarka (a raczej jak juz chcialem z niej wyjsc) i pomogl tylko reset :)

Przy sciaganiu GOW3 sciagnalem cale ale na dysku pokazalo ze gra ma 2kb i nie chciala sie zainstalwoac (blad)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym dostawał dolara za każdym razem jak czytałem, że się komuś konsola zawiesiła po zmianie FW to byłbym już bogaty jak Bill Gates.

Dajta pane pokój. Przed zmianą FW nigdy wam się PS3 nie zwiesiła?

Z B I E G O K O L I C Z N O Ś C I.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze zbieg mam 2-3 tygodznie konsole i nigdy mi sie nie zawisila a teraz 2-3 razy dziennie a gram duzo mniej bo nie kazdy ma ferie . Oczywiscie zbieg okolicznosci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym dostawał dolara za każdym razem jak czytałem, że się komuś konsola zawiesiła po zmianie FW to byłbym już bogaty jak Bill Gates.

Dajta pane pokój. Przed zmianą FW nigdy wam się PS3 nie zwiesiła?

Z B I E G O K O L I C Z N O Ś C I.

No właśnie nie zbieg - konsolę mam co prawda od stycznia dopiero, ale faktycznie po zmianie na 4.10 zaczęły się problemy przy wychodzeniu z przeglądarki (chociaż sama przeglądarka działa super) - wcześniej tego nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja konsolę mam od 2008 roku, zrobiłem sobie rachunek sumienia i stwierdziłem z przerażeniem że nigdy nie zaliczyłem zwiechy która wymuszałaby na mnie wykonanie twardego resetu (odcinka prądu), kilkanaście a może i więcej razy zaliczyłem frezza grając w Battlefielda; przytrzymanie dłużej przycisku I/0 pozwalało jednak na bezszkodowe wyłączenie systemu i ponowne jego odpalenie. Szczerze to nie pamiętam abym kiedykolwiek miał przestój w jakimkolwiek innym tytule. Może to szczęście a może to po części wynika z tego jak się z konsolą obchodzę (nic nadzwyczajnego);

- ps3 jest ustawione poziomo,

- konsola stoi w półce jednak wkoło siebie ma sporo miejsca, nie dogrzewają jej inne urządzenia i nie przykrywa jej cm warstwa kurzu,

- nie korzystam z podstawek chłodzących, świecących i innych zbędnych gadżetów,

- nie wykonuje fantestu, kiedyś odpalałem jednak z opinii osób serwisujących ps3 wiem że to tylko doraźne odkurzanie które nie wyplewi tłustych osadów,

- po 2 latach wymieniłem pastę pod procesorami, a konsola przeszła pełne czyszczenie (SPA), kolejne takie zabiegi będę robił co 1,5 roku,

- po każdej dłuższej rozgrywce konsola zostaję pozostawiona na godzinę w menu, funkcja oszczędzania energii wyłącza konsolę sama, to polecam wszystkim długodystansowcom i nie tylko!

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam konsolę od 25 miesięcy, stoi pionowo, nigdy nie odkurzana, żadne pasty nie wymieniane i mnie zbiegi okoliczności nie dopadają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robie co kilka miechow fan test ale w marcu wysylam ps3 do spa w 10.02 stuknelo rowno 26 miecho i to dosyc intesywnego katowania i chce miec przygotowana na wiosne i lato aby sie nie zagotowala ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 4 lat jak tu "pracuję" to nie pamiętam takiego FW, który by nie psuł konsoli. Czasami to aż się śmiać chce. Wychodzi nowy FW, wchodzę na Forum i bach mam jak w banku, NOWY FIRMWARE ZEPSUŁ MI KONSOLĘ OLABOGA!!! To jest klasyk klasyków i oczywista oczywistość.

A za 2 tygodnie wszystko wróci do normy :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam konsolę od 25 miesięcy, stoi pionowo, nigdy nie odkurzana, żadne pasty nie wymieniane i mnie zbiegi okoliczności nie dopadają :P

Czekaj, czekaj ;) Strzyga czyha tuż za rogiem :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Slima w zapasie, tylko save'ów by było szkoda bo wiele pozycji mam zaczętych, a nie skończonych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wykup chmure i bedzie swiety spokoj ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak? Bym musiał całego plusa wykupić bo samej chmury się nie da, prawda? Czy o czymś nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak? Bym musiał całego plusa wykupić bo samej chmury się nie da, prawda? Czy o czymś nie wiem?

tak mialem na mysli plusa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na FW 4.10 ( PS3 40GB) mam ciągłe zwiechy w KZ2, mimo że tak wcześniej nie było ( nie licze zwiech BF3, on się mi na każdym FW czasami wieszał )... Konsola najczęściej sama się restartuje.

Inne gry działają bez problemu ( BF 1943 z HDD, KZ3, AvP, U2 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast u mnie na 360gb slim. BF zacina się na nowym FW, a dodatkowo nie działa mi PSN choć nie wiem czemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram teraz dużo w GT5 przed 4.10 wszystko śmigało, teraz zdarza się, że gra zawiesza się na ekranie logowania.

Co do BF3 to nawet BF: BC2 się zawieszało więc jak dla mnie jest to ewidentnie wina po stronie dewelopera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. GT5 lubi się zawiesić, zwłaszcza po wyścigu, gdy miga to szare logo GT. Na szczęście save zapisywany jest chwilę wcześniej, a więc niczego nie utracimy. Tak czy inaczej, przy pierwszej takiej zawieszce miałem stan niemal przedzawałowy. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł nowy firmware - 4.11...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×