Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaktualizowałem też nie wiedząc o żadnych problemach i poszło wszystko bez problemu jak zwykle :) BF3 śmiga super, nie ma żadnych zawieszek, więc lepiej niż na 4.10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi PSN nie działa? Wszystko jest OK oprócz PSN. Slim 120GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi PSN nie działa? Wszystko jest OK oprócz PSN. Slim 120GB

Nikt tutaj nie jest jasnowidzem. Napisz coś więcej. Czy wywala jakiś błąd jeśli tak to jaki. Nie działa Ci cały PSN czy tylko PSStore. Może to wina routera/modemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały PSN mi nie działa. Coś pokazuje że błąd IP i długi numer (zaczyna się na 8). Router na pewno działa :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały PSN mi nie działa. Coś pokazuje że błąd IP i długi numer (zaczyna się na 8). Router na pewno działa :ok:

była jakaś aktualka dotycząca SEN :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za szybko jednak pochwaliłem, dzisiaj chyba 4 zwiechy pod rząd przy włączaniu bf3 miałem w tym jedna taka dziwna, że był obrazek z bf3 i czasem przebijało sie xmb i mogłem się po nim poruszać. Dziwna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wczoraj pierwszy raz od 2-3 miechów włączyłem BF3.

Pierwsza zwiecha po 3 minutach gry, druga zaraz po resecie potem grałem jeszcze jakieś 3h i wszystko ładnie śmigało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250GB - żadnych problemów z aktualizacją i żadnych zwiech. Dotyczy 4.10 i 4.11. Gram cały czas online w BFBC2 i Gotham City Impostors.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Playstation 3 , 80 gb-do tej pory bez zarzutów.

Od czasu aktualizacji 4.11 mam problem z BC3 -konsola wiesza się , menu także niestabilne i wolne - konsola zachowuje się jak komputer zainfekowany wirusem.

Wszystko działa wolno i konsola " muli się" , mimo pousuwania większości dem z dysku ( wolne 60 GB).

Problem mam natomiast ze ściągnięciem z PSN dodatku "BACK TO KARKAND" do BC 3.

Wszystko ściąga się do 65 % - czyli 856 MB , potem nagle zatrzymuje się i nic się nie dzieje.

Próby usunięcia pobranej zawartości i pobrania od nowa nie przynoszą rezultatu - zawsze zatrzymuje się na tych 65 % pobrania.

Jak to rozwiązać?

p.s. Dodatki płatne do Gran Turismo 5 pobrałem natomiast bez problemu.

Edytowane przez gracz1973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem możesz mieć ze ściągnięciem do BC3 bo takiej gry nie ma ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem możesz mieć ze ściągnięciem do BC3 bo takiej gry nie ma ;)

Czy ten post coś miał wnieść czy się nudzisz - każdy wie o co chodzi..........

I tak każdy mówi BC 3.Prościej , szybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten post coś miał wnieść czy się nudzisz - każdy wie o co chodzi..........

I tak każdy mówi BC 3.Prościej , szybciej :)

Bardziej chodziło mu o BF:3 :)

Co do tych pobrań i 'mulenia konsoli', jako iż Sony praktycznie częstuje nas co 2 dni nowościami - aktualizacje, to może poprawi właśnie fakt mulenia konsoli, bo mi to też się zdarza. Problem na pewno leży po ich stronie, bo zbyt dużo osób narzeka ostatnio, więc nie jest to subiektywna ocena. Nic chyba prócz tylko uzbroić się w cierpliwość, może naprawią to w następnym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie korzystasz z neta to zostaw jak jest. Aktualizacja jest nieopcjonalna wiec jak tylko włożysz w ps3 kabel sieciowy to będzie chciało aktualki. Rób jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystam z neta, ale tylko czasem. aktualka nie byla wymagana przy polaczeniu wifi.

Chce sie tylko dowiedziec czy oplaca mi sie updateowac konsolke czy tez zostawic z softem 3.66...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie, ze sie oplaca. przegldarka w ps3 chyba zostala zaktualizowane i powiedzmy ze lepiej dziala...

pozatym co jest takiego strasznego w nowym sofcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Granie w multi, synchronizacja trofeów, czy w ogóle zalogowanie się na swoje konto wymaga najnowszego oprogramowania. Według mnie jedyną korzyścią płynącą ze starego oprogramowania jest możliwość wgrania pirackiego softu.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pomoże? :confused: Z tego co wiem to nie tylko ja mam taki problem. Powiem jeszcze raz, nie może znaleźć adresu IP przez co nie mogę się zalogować na PSN. Problem mam od tygodnia, w ustawieniach pokazuje że łączy z netem na ale te IP :beee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo zaktualizowałem najnowszego softa, wbiłem na przeglądarkę i w czasie wyłączania się jej od razu konsola się zwiesiła. NIGDY PRZEDTEM MOJA KONSOLA SIĘ NIE ZAWIESZAŁA. Sony sobie jakieś jaja robi? Już powinni wydać aktualizację 4.12 czy tam 4.20...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam nadal psn , mimo aktualizacji softu do 4.11.

Kolegę po zmianie na

Sony Entertainment Network

zmusiło do wpisania ponownie hasła.

U mnie nic - o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie odpikac wszystko chodzi dobrze a aktualizowalem juz dawno jak tylko wyszlo, info o zmianie na sen tez dostalem i normalnie loguje sie, wchodze do sklepu, trofea sie synchrnizuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez wszystko ok automatycznie mnie loguje pisze w prawym gornym logu wpisano nic sie nie zacina strony chodza idealnie.

No a zmiana na SEN moze pojdzie w raz z nowym update'em ktoz wie.

Ja nie nazekam na zmiany bo umnie wszystko chodzi idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeno tyle to wiem smile.gif ale nawet jesli zrobi synchro i potem wchodze na swoj profil ps3 znowu robi synchro jesli zrobi pokaze moj gametag jest ok jesli wyjde do listy friendsow i wejde znowu na siebie to on znowu synchro nie wiem o co biega z tym ( po ostatnim maintenace mi sie tak zrobilo i wkurwia mnie to nie powiem )

doszlo jeszcze cos blad numer 80022d68 z tym ze on pojawia sie gdy po najechaniu na trofiki robie trojkat i synchor z serwerem jak klikne aby w nie wejsc robi synchro za kazdym razem ale nie wywala bledem tylko wtedy gry robie to przez trojkat

znalazlem TO ale cos nie do konca w to wierze bo na innych 4 kontach dziala to poprawnie tylko na tym jednym gdzie jest wykupiony plus sie pieprzy cos ... sad.gif

No i niestety wczoraj po zakupieniu MotorStorm RC pojawił się u mnie dokładnie ten sam problem. Pogrzebałem na zagranicznych forach, w tym na oficjalnym i diagnozę znalazłem, ale rozwiązania już nie. Otóż ludzie piszą, że to durne ciągłe synchro pojawia się w momencie zakupu nowej gry, która jeszcze nie ma przypisanych trofeów na serwerach Sony. Najczęściej pojawiało się to przy Crazy Taxi i Dance Dance Revolution. U mnie było podobnie. Pograłem chwilkę w MotorStorma, wpadły dwa puchary, i przy próbie synchronizacji wszystko się zwaliło. Co ciekawe owych pucharków z MS nie widać u mnie na profilu, ale na liście trophy w XMB już tak. Reszta jest dokładnie jak u DJYano. Na YouTube są filmiki ponoć rozwiązujące ten problem, ale jednorazowo. Rebuild database pomaga tylko do czasu zagrania w felerną grę, która psuje synchronizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiłeś rebuild ?!? i pomogło ?!? musze to zobaczyć u mnie zaczęło się chyba też po grze eye pet & friends - teraz tak sobie przypominam, że odpalałem kilka gier z move pack'a i od tego się zaczęło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiłeś rebuild ?!? i pomogło ?!? musze to zobaczyć u mnie zaczęło się chyba też po grze eye pet & friends - teraz tak sobie przypominam, że odpalałem kilka gier z move pack'a i od tego się zaczęło ...

Nie robiłem Rebuilda, bo póki co nie widzę sensu. Sugerowałem się tylko komentarzami na YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×