Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy jest możliwość skopiowania dodatku kupionego w ps store (w moim przypadku do Killzone 2) na pendrive?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakoś inaczej skopiować? Czy trzeba komuś podać swoje konto, żeby ten ktoś zakupił dodatek, a dopiero potem samemu je ściągnąć na dysk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakoś inaczej skopiować? Czy trzeba komuś podać swoje konto, żeby ten ktoś zakupił dodatek, a dopiero potem samemu je ściągnąć na dysk?

Tylko poprzez udostępnieni komuś konta (login i hasło).

Można ściągać z jednego konta do 5 konsol , reszta nic nie ściągnie, te 5 konsol będzie przypisane do danego konta na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś wie jak można zmienić właściciela gry kupionej w PS store ? czy jest możliwość dodania większej ilości ownerów ( włascicieli ) do gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Są sloty ale żeby taką grę odpalić u siebie musisz mieć na konsoli profil z kontem z którego pobrałeś grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że kupując grę, lub cokolwiek innego z PSS nie stajesz się jej właścicielem. SONY CE udziela ci pozwolenia na korzystanie z danego zasobu. Także dalej chyba nie ma sensu odpowiadać na twoje pytanie, bo stało się bezzasadne :)

Poczytaj Termsy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że kupując grę, lub cokolwiek innego z PSS nie stajesz się jej właścicielem. SONY CE udziela ci pozwolenia na korzystanie z danego zasobu. Także dalej chyba nie ma sensu odpowiadać na twoje pytanie, bo stało się bezzasadne smile.gif

Poczytaj Termsy smile.gif

To z jakiej przyczyny jest wyraźnie napisane przy każdej grze w info ( jak nacisniesz trójkącik ) OWNER ( po angielsku właciciel ) i do tego jest komentarz na dole ( gra moze miec więcej włascicieli ale jesli wszystie konta zostaną usunięte to nie bedzie mozna grać - takie luźne tłumaczenie ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z jakiej przyczyny jest wyraźnie napisane przy każdej grze w info ( jak nacisniesz trójkącik ) OWNER ( po angielsku właciciel ) i do tego jest komentarz na dole ( gra moze miec więcej włascicieli ale jesli wszystie konta zostaną usunięte to nie bedzie mozna grać - takie luźne tłumaczenie ) ?

Owner to również "posiadacz". Po zakupie jesteś prawnym posiadaczem danego contentu. Nabywasz licencję na używanie. Nic ponad to. I nie wolno ci z tym zrobić nic oprócz użytku własnego.

You may not sell, rent, sublicense, modify, adapt, translate, reverse engineer, decompile, or disassemble any portion of the Property. Except as stated in this Agreement or otherwise expressly permitted by SCEA in writing, you may not reproduce or transfer any portion of the Property. You may not create any derivative works, attempt to create the source code from the object code, or download or use any Property for any purpose other than as expressly permitted. You may not bypass, disable, or circumvent any encryption, security, digital rights management or authentication mechanism in connection with PSN or any of the content offered through PSN.

I jeszcze kilkanaście innych punktów ale za dużo tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 5 slotów i można zmienić właściciela, w ustawieniach konta możesz wyłączyć możliwość z korzystania gier z PSS- przez co zwalnia się wcześniej zajęty slot.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 5 slotów i można zmienić właściciela, w ustawieniach konta możesz wyłączyć możliwość z korzystania gier z PSS- przez co zwalnia się wcześniej zajęty slot.

No własnie coś o tym słyszałem gdzie to się robi ? dokładnie w psn ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie coś o tym słyszałem gdzie to się robi ? dokładnie w psn ?

Account Managment-->System Activation-->PS3 system-->Game-->Deactivate i już slot zwolniony.

Na tym koncie nie będziesz mógł już używać gier czy dodatków z PSS.

Edytowane przez Kiziek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , pod koniec zeszlego roku kupiłem sobie Naruto Ultimate Ninja Storm [PS3] , szukałem do niej dodatków i tak sie stało że wczoraj znalazłem jakiś pack z dodatkowymi postaciami które wchodziły z aktualizacja ps3 były one za free . Nazywało to się Storm pack 1 , storm pack 2 itd. gdy wchodze dziś na playstation@store niema tam nigdzie mowa o jakimś naruto czy storm pack :// niewiem co się dzieje z internetu też nie można sciągnąć tych packów , szukałem na forach.. . Na oficjalnej stronie tej gry pisze kiedy będzie dostepny pack i do marca 2009 wyszly wszystkie 10 packów i pisze tam że można je sciagnac na ps@store , gdyż tam w ps@store niema wogole mowy o jakims naruto czy storm packu :///// .

PROSZE O POMOC !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o postaciach kolego bo storm packi są tylko na US PSS i nie są one kompatybilne z wersją EU gry :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Dzięki , ale czy to znaczy że wogole niema żadnych szans na dostanie postaci które działają w UNS ps3 project ? Z tego co wiem moja gra sprowadzona jest z hiszpani :D

@deerhunter na innych ? tzn ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz konsoli i gry z USA to nie będziesz miał dostępu do tych postaci.

Inne PSS czyli np. USA czy Japonia

EDIT: Z konsolą moja kulpa :)

Edytowane przez deerhunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz konsoli i gry z USA to nie będziesz miał dostępu do tych postaci.

Inne PSS czyli np. USA czy Japonia

Konsola tu nie ma nic do rzeczy bo przecież na PS3 nie ma blokady regionalnej.

@REDOVSKY

O ile mi wiadomo to Hiszpania leży w Europie więc zapomnij :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarnorwor@ ale piszesz głupoty. Wszystkie Storm Packi są dostępne na UK PSS za darmo i działają z każdą europejską wersją gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarnorwor@ ale piszesz głupoty. Wszystkie Storm Packi są dostępne na UK PSS za darmo i działają z każdą europejską wersją gry.

Serio ? Jak tak to mój błąd. Sam kiedyś chciałem się dowiedzieć co nieco w tym temacie ale odpowiedź dostałem właśnie taką jakiej sam udzieliłem koledze. Heh może sam się kuszę i wypróbuję nowe supporty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#seba powiedz nam wtedy jak to zrobic byłbym bardzo wdzięczny :) i zresztą użytkownik który sam chciałby je wypróbować tez by się cieszył prosze o odpowiedz :) DZIĘKI ! :D

@ nie no slyszalem ze jak gra z usa to nie pojdzie ci na konsole z us :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zassalem storm packi z UK PSS, są i działają, są nawet do pobrania packi które były do odblokowania tylko w edycji kolekcjonerskiej gry.

1.Załóż nowego Usera na konsoli

2.Zarejestruj się na UK PSS na nowym userze

3.Pobierz storm packi na PS3

4.Zainstaluj

5.Usuń Usera z kontem z UK (DLC będą nadal działać)

Nikt w Polsce nie wydawał tej gry, więc Sony wymyśliło że DLC nie jest potrzebne u nas w kraju.

Edytowane przez Kiziek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zassalem storm packi z UK PSS, są i działają, są nawet do pobrania packi które były do odblokowania tylko w edycji kolekcjonerskiej gry.

1.Załóż nowego Usera na konsoli

2.Zarejestruj się na UK PSS na nowym userze

3.Pobierz storm packi na PS3

4.Zainstaluj

5.Usuń Usera z kontem z UK (DLC będą nadal działać)

Nikt w Polsce nie wydawał tej gry, więc Sony wymyśliło że DLC nie jest potrzebne u nas w kraju.

DZIĘKI < 33 ;d ej , ale jeszcze w ksiazeczce z tylu od plyty pisze ze z ps@store moge nowe misje i stroje sciagnac ;> i tam narysowany naruto w pizamie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI < 33 ;d ej , ale jeszcze w ksiazeczce z tylu od plyty pisze ze z ps@store moge nowe misje i stroje sciagnac ;> i tam narysowany naruto w pizamie :D

No zgadza się, w tych 10 storm packach masz nowe supporty, dodatkowe misje, figurki, pajama naruto...itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×