Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

No jeśli udało mi się wejść i rozpocząć ściąganie z PSS to muszę je mieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jeśli udało mi się wejść i rozpocząć ściąganie z PSS to muszę je mieć :P

Moze to wina ze zmienialem dysk na wiekszy, stare zadania zostaly zapisane a teraz jak chce dodac nowe z PSS to nie chce sciagac w tle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może, jak masz możliwość to włóż stary dysk (jeśli go nie sformatowałeś) i usuń zadania lub reset systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może, jak masz możliwość to włóż stary dysk (jeśli go nie sformatowałeś) i usuń zadania lub reset systemu

Dysk juz sformatowalem :confused: A moze jest jakas opcja ktora trzeba ustawic lub tak jak pisze PS3 cos trzeba zainstalowac tylko co i skad?

Poza tym resetu nie chcialbym robic bo mam juz troche fajnych demek na dysku.

Czy ma ktos podobny problem jak ja po uaktualnieniu firmware do 2.60?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie miałem nic podobnego może pogrzeb w Settings jakaś opcja może być wyłączona :P albo napisz maila do sony ze masz coś takiego co zmieniłeś i co masz robić :P powinni odpowiedzieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zainstalowałem 2.60 i normalnie ściąganie w tle działa. Pewnie wina twoje nowego dysku, może go sformatuj jeszcze raz pod PS3 i wgraj na nowo soft. A może robiłeś backup danych PS3 ze starego dysku na nowy i coś nie poszło tak jak trzeba,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą zainstalowałem 2.60 i normalnie ściąganie w tle działa. Pewnie wina twoje nowego dysku, może go sformatuj jeszcze raz pod PS3 i wgraj na nowo soft. A może robiłeś backup danych PS3 ze starego dysku na nowy i coś nie poszło tak jak trzeba,

Sprobuje dokonczyc zadania sciagania, zgram dane , sformatuje nowy dysk i wgram na nowo. Moze pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zadania ściągania skasować i ściągać je później na nowo? Szybciej i będziesz miał mniej do zgrywania.

Swoją drogą to dziwne, według tego komunikatu co masz to nie jest żaden błąd... Nie wiem o co chodzi, w dodatku qgar jakoś dziwnie o tym mówi, może on coś o tym wie?

Edytowane przez Dante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest to nowinka ktora przyszla z nowym firmwarem.

Jaka znowu nowinka? Skad o tym wiesz?

Sprawa wrocila do normy, moge sciagac dalej w tle, problem tkwil w tym iz mialem demka sciagniete a nie zainstalowane i dlatego wywalalo blad.

Informacja dla innych, nie mozna miec demek sciagnietych a nie zainstalowanych bo wtedy sciaganie w tle ni edziala.

Mimo wszystko dziekuje Wszystkim za pomoc i przylaczenie sie do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, moj blad, ale nie spotkalem sie z czyms takim wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko dotyczące gier z PSS a dokładniej chodzi mi o jakość gier z PSX'a wiadomo że gry na PSX był w niskiej rozdzielczości i jestem ciekaw jak to wygląda na PS3 i na TV 42' ??

Jeśli taki temat już był to sorki.

Pozdrawiam...

:thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa to gry z PSX poprostu wiec nie wiem czego oczekujesz, sprawdz jutuba moze sa jeszcze jakies filmiki z pierwszy wipkiem albo destruction derby. Zassana gre z PSX mozesz uruchomic zarowno na PS3 jak i przerzucic na psp podpiete kabelkiem usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

jestem ciekaw jak to wygląda na PS3 i na TV 42' ??

Z tego co wiem to na takim tv będzie z boku czarny pas, czyli na cały obraz gry się nie wyświetlą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają gry na PSXa to ja wiem bo sam miałem szaraka ale mi chodzi o to czy mocno piksele jest widać bo wkońcu gry na PSXa nie miały dużej rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialem juz na twoje pytanie. Nie wiem czemu zamknales mozg w sloiku ze nic nie dociera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam, mam problem z dźwiękiem podczas gry w demo Killzone 2. Do konsoli podpięte mam Z-5500 optykiem. Grając w demo Killzone 2 pojawiają się błędy (?) z odtwarzaniem dźwięku. Czasami w ogóle nie słychać przeładowywania broni, czasami w ogóle nie słyszę, co mówią moi towarzysze (żeby ich usłyszeć muszę stać 1 cm od nich a ekran mieć obrócony w bok - tak jakbym nadstawiał ucha ;D). Czy ktoś z Was spotkał się z tym problemem?

Druga sprawa: czy ktoś, kto ma ten sam zestaw głośników też ma opóźnienie dźwięku np w XMB? Gdy zaczynam się po nim poruszać, dźwięk zaczyna się odtwarzać dopiero po chwili - konsolka od głośników też się wybudza dopiero po chwili i pokazuje w jakim formacie dźwięk jest odtwarzany, a potem znów zasypia... Czego to wina? Jak z tym walczyć?

Z góry dziękuję, za wszelkie odpowiedzi.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Druga sprawa: czy ktoś, kto ma ten sam zestaw głośników też ma opóźnienie dźwięku np w XMB? Gdy zaczynam się po nim poruszać, dźwięk zaczyna się odtwarzać dopiero po chwili - konsolka od głośników też się wybudza dopiero po chwili i pokazuje w jakim formacie dźwięk jest odtwarzany, a potem znów zasypia... Czego to wina? Jak z tym walczyć?

Mam to samo i raczej niema na to rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez to samo. W XMB konsola poprostu nic nie wysyla po optyku i glosniki uznaja ze nic nie jest podlaczone, dlatego traci synchronizacje z konsola. Jezeli zaczniesz poruszac sie po menu, konsola zaczyna produkowac dzwieki i koduje je w odpowiednim formacie (DDT DTS) i glosniki sie synchronizuja po ulamku sekundy. Ale poczatek dzwieku jest obciety. W wiekszosci gier jednak zauwazylem ze system dzwieku ustala sie na starcie i pozniej jest podtrzymywany. Najwidoczniej konsola generuje niemy szum aby tylko potrzymac transmisje.

Co do dzwiekow w killzowned, u mnie mniej wiecej jest ok tylko jezeli mialbym sie do czegos przyczepic to wlasnie glosnosc dialogow. Mimo ze mowca jest wzglednie niedaleko to strasznei cicho go slychac. Trzeba go wycentrowac i podejsc. Nie probowalem grzebac w opcjach audio gry jezeli takowe sa. Wyswietlacz Z-5500 pokazuje ci ze wykryl DD? W innych grach jest ok? Laczysz glosniki bezposrednio z konsola czy leci przez TV? Wlaczales opcje test w glosnikach i sprawdzaes czy wszystkie satelitki pracuja prawidlowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy mam pytanie dotyczace zakupów gier PS Store . Chodzi mi o to czy faktycznie te gry sa full. Np . Call of Duty 4 kosztuje w Media 240 PLN , a w PS Store 19 PLN . Czy to mozliwe ? I jeszcze jedno czy jesli gra jest w wersji full to czy ma zachowane wszystkie parametry np. dzwiek 5.1 , obraz HD Z góry dzieki za podpowiedz . PS mam od kilku tygodni i jestem świezakiem w tych sprawach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sądzę ten CoD4 za 19zł to jakiś dodatek. Przeczytaj dokładnie nazwę i opis pliku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak sądzę ten CoD4 za 19zł to jakiś dodatek. Przeczytaj dokładnie nazwę i opis pliku...

Dokładnie tak... Przy każdym tytule jest napisane co to jest, a dokładniej to pod tytułem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z resztą są tylko 3 gry, które wyszły normalnie na płycie oraz na PSS - Burnout, GT5:Prologue i Ratchet and Clank:QfB, reszta gier tylko na płytach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Burnout, GT5:Prologue i Ratchet and Clank:QfB

Warhawk, SOCOM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fight Night Round 3

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×