Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

To najwidoczniej jest tak jak piszesz, nie możesz użyć tej karty jak karty kredytowej.

Właśnie dzwoniłem do Banku i rzeczywiście to nie jest karta kredytowa tylko typowa bankomatowa/płatnicza.

W takim razie pozostaje mi zakupić kartę PSN o wartości 100 złoty.

Jeśli DLC do GT5 jest podane w dolarach to jak Ja zakupie w złotówkach i Polską wersje tej karty PSN 100 zł. to dodatek bez problemu się ściągnie na Polskie konto PSN i będzie działało na europejskiej wersji gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem się zapytać worhamera kupiłem z 4 inymi chłopakami na spółkę z pss ale w meni gry wieloosobowej jest z okienko z informacją żeby wpisać elite pas który kosztuje 29 zł.Trochę to dziwne bo myślałem że gry kupiona z pss ma odrazu ten kod bo na przykład mój znajomy kupił fife12 z pss na składkę z inymi graczami i miał odrazu online pas a ja muszę dokupic ?

Edit-ja nie byłem kupującym tylko dołączyłem sie do grupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się ściągać gry, dlc czy inne rzeczy z psstore z poziomu komputera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że teraz w promocji są DLC do Dante's Inferno (Forest Pack i Trials of St. Lucia) w atrakcyjnych cenach - co możecie o nich powiedzieć ? Warto je zakupić? Platynę w Dante wbiłem jakiś czas temu, więc wiem co w grze piszczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć w jaki sposób mogę zakupić grę na amerykańskim PSS ?

Mam kartę Master Card z Wbk i niestety wywala mi informacje, że dane karty są nieprawidłowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz miec "hamerykanska" karte zeby nia placic.

albo kup zdrapki $$ na allegro

@up.

szkoda słów :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że parę miesięcy temu działała.

Poradziłem sobie, zamówiłem na allegro zdrapkę o jedynym dostępnym na tym serwisie nominale, 50$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko Sony to lenie. Zamiast zrobić tak , kupujesz grę chcesz się podzielić z innymi graczami (max 5 tak jak było) i zrobić taką opcje . Najeżdżasz na grę naciskasz Trójkąt -> Udostępnij -> ID Użytkownika. i tyle a nie tworzenie nowych kont i sraty taty. To moja opina o tym udostępnianiu slotów.

Edytowane przez dandione
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze frytki do tego?

zastanow sie co napisales. to moze od razu niech sony wspiera piractwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe, gościu dobry jest :biggrin: .no rzeczywiście sony to łotry i dranie , powinni wszystko dawać za darmo , a dla poprawienia humoru najwybredniejszym klientom w nagrodę odpalać ps vita za free.:yes:( hehe, mają co poniektórzy tupet)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do mojego poprzedniego pytania: nie można z poziomu komputera to zapytam inaczej: Jest jakiś sposób, żeby ściągnąć coś z pss na ps3 jeśli chlebak nie jest podłączony do internetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, dopiero co zalogowałam się do playstation network i chciałabym skorzystać ze sklepu playstation store. Nie mam bladego pojęcia jak to zrobić np. jak wpłacić pieniądze do portwela? jestem głównie zainteresowana kupnem piosenek do gry Singstar, też nie wiem jak to zrobić:confused:? gdyby ktoś mógł mi pomóc byłabym bardzo wdzięczna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 opcja - kupujesz karte zdrapke w sklepie i wpisujesz kod z niej w pss. na wybranej piosence wciskasz buy i jak masz wystarczajaca ilosc pieniedzy potwierdzasz

2 opcja - wpisujesz dane karty kredytowej (debetowe sa tez obslugiwane), ktora ma mozliwosc placenia na odleglosc/internet itp. wybierasz kwote doladowania (wielokrotnosc 20 zl) i postepujesz jak wyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jeśli jest ono niezgodne z regulaminem proszę usunąć. Czy jeśli ze znajomymi kupimy z PSS Battlefielda 3 to czy każdy z nas będzie mógł grać online? Czy trzeba będzie kupować online passy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Niestety po kilku godzinach grzebania nie udało mi się trafić na właściwy wątek.

Otóż zapragnąłem odkupić slota BF3 i założyłem, jak to zwykle bywa fikcyjne, "dorosłe" konto, a w zasadzie dopiero użytkownika, poprzez dodanie go w menu konsolki i przez wejście na PS Store.

I tu mam problem...

Po podaniu regionu i języka oraz daty urodzenia i wciśnięciu "X" nie odpaliło się PSS.

Próbowałem kilka razy, później zmieniłem użytkownika, raz, drugi i trzeci...

Sprawdziłem połączenie internetowe - chodzi jak ta lala, mogę grać on-line w MW2, przeglądarka działa, aktywowałem i dezaktywowałem system, synchronizowałem trofea.

Słowem działa wszytko oprócz PSS, co oznacza, że nie mogę niczego zeń pobrać.

Objawia się to w ten sposób, że po wybraniu z menu ikony usługi, pojawia się pierwszy screen PSS, lecz kolejny, informujący o dostępności wyłącznie w języku angielskim już nie wyskakuje.

Nie ma też charakterystycznego dźwięku, jedynie miga i krąży wskazówka zegara w prawym, górnym rogu ekranu, po czym po dobrych kilkudziesięciu sekundach objawia się charakterystyczny motyw PS3 Theme, czyli falująca mgiełka z iskierkami, żdnych komunikatów, żadnych ikon menu...

Jedyne, co można zrobić dalej to skorzystać z kółka i wycofać się, jak to opisuje komunikat po wciśnięciu "O" do menu głównego konsoli.

Czy ktoś zna sposób na uzdrowienie tej sytuacji?

Z góry serdeczne dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam sfajczony laser i mam pytanie. Czy jak zakupie gre przez PS Store to gra będzie do sciągnięcia, czy zostanie ona wysłana pocztą/kurierem? Chodzi mi o to czy mam jeszcze jakiekolwiem szanse pograć w pełne wersje bez konieczności naprawy laseru. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem.

Może to dlatego że przesiadłem się x360 na ps3 i do końca jeszcze jej nie rozgryzłem ale przy próbie odzyskania konta (kupiony slot z grą) system wymaga bym podał datę urodzin po czym na maila chce wysłać potwierdzenie rejestracji i link do strony ze zmianą hasła, co robię nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×