Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie takie. Jak lecę śmigłowcem jako drugi pilot i chcę strzelić strzałką naprowadzającą w pojazd to którym? Wypróbowałem wszystko i nie działa, oprócz kółka :D

Musisz mieć perka na broń alternatywną (ostatni na pojazdy). Wtedy tracer leci jako pierwszy nabój z każdej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. Czy miny at dzialaja na piechote? Znam roznice w "realu" miedzy tymi minami i niekoniecznie musza dzialac ze wzgledu na sile nacisku jaka jest potrzebna do uruchomienia ladunku. W BF mozna wyleciec na minie? :)

Pozdro!

Edit: Aha i jeszcze jedno.. Czy jak fikne to miny ktore rozlozylem znikaja? Albo jak rozloze wsio i asfalt mnie dozbroi, rozkladajac ponownie tamte zostaja czy znikaja?

Edytowane przez Mhonar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miny działają tylko na pojazdy i bodajże od jakiegoś patcha miny po śmierci zostają na mapie, ale tego nie jestem akurat pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miny zostają na mapie niezależnie od tego czy żyjesz czy nie. Możesz nawet zmienić klasę na medyka (lub dowolną inną) a miny nie znikną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie , skoro jesteśmy przy minach :D to co się z nimi dzieje jak np. położę kilka min i potem wyjdę z serwera ?

1. Czy one znikną ?

2. Czasem grając wpadają nam pkt np. za miny których my nie rozkładaliśmy - może to jest efekt mojego pytania :thumbsup:

3. Zalicza Nam kille mimo że niema nas na serwie ?

:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie , skoro jesteśmy przy minach :D to co się z nimi dzieje jak np. położę kilka min i potem wyjdę z serwera ?

1. Czy one znikną ?

2. Czasem grając wpadają nam pkt np. za miny których my nie rozkładaliśmy - może to jest efekt mojego pytania :thumbsup:

3. Zalicza Nam kille mimo że niema nas na serwie ?

:biggrin:

1. Oczywiście, że znikną

2. Jest to zwykły bug, taki sam jak np zaliczanie killa z czołgu, w którym nie jesteśmy.

3. Patrz 1.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie,a wiem że gdzieś je widziałem. Mianowicie w grę gram od niedawna i zastanawiam się czy ze zwykłych broni da się uszkodzić czołg? Jak tak to z jakich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli za zwykla bron uznamy wyrzutnie rakiet i miny to sie da. Idac z pistoletem na czolg mozesz najwyzej stac sie obiektem zartow czolgisty i kazdego kto bedzie to widzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam "piąchę" i będę strzelać ze stacjonarnej wyrzutni to czy "piącha" zadziała? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam "piąchę" i będę strzelać ze stacjonarnej wyrzutni to czy "piącha" zadziała? :)

Moim zdaniem nie bo to perk dla pojazdów a na AT czy KORN-a chyba ma wpływ perk ze zwiększonymi eksplozjami , ale lepiej jak mnie poprawi / potwierdzi iBaso :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie bo to perk dla pojazdów a na AT czy KORN-a chyba ma wpływ perk ze zwiększonymi eksplozjami , ale lepiej jak mnie poprawi / potwierdzi iBaso :thumbsup:

Stacjonarki są podciągnięte chyba pod perki pojazdów. Wszystkie tzw 'emplacemets' typu KORN, VADS są podciągnięte pod kategorię 'vehicles'.

Wystarczy postrzelać chwilę z VADSa do heli z Warheadem i bez, widać różnicę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam miał ktoś taką sytuacje ,że jak zginie i chce zmienic klase i w tym samym momencie podniesie nas medyk to zawiesza sie ekran z wyborem broni i pozostaje nam tylko samobójstwo do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie raz kur... :mad: Wtedy tylko suicide ratuje sytuacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do zakupu gry Battlefield Bad Company 2. Nie wiem jednak czy kupić używaną, czy nową. Otóż mam już konto EA, na którym jest aktywowany BFBC2 na PC, co oznacza, że mógłbym grać na innej kopii gry. I tu moje pytanie: Czy gdy kupię używaną grę zadziała moje konto EA? Czy będę mógł grać Multiplayer? Chodzi mi o to, czy konto EA z kluczem na PC będzie kompatybilne. Myślę, że tak, ale nie mam okazji sprawdzić. Wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do zakupu gry Battlefield Bad Company 2. Nie wiem jednak czy kupić używaną, czy nową. Otóż mam już konto EA, na którym jest aktywowany BFBC2 na PC, co oznacza, że mógłbym grać na innej kopii gry. I tu moje pytanie: Czy gdy kupię używaną grę zadziała moje konto EA? Czy będę mógł grać Multiplayer? Chodzi mi o to, czy konto EA z kluczem na PC będzie kompatybilne. Myślę, że tak, ale nie mam okazji sprawdzić. Wie ktoś coś na ten temat?

Ja bym się szybciuto zaczął pakować na wycieczkę do sali wstydu... :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaznie myslisz, ze wersja PC ma znaczenie? Uzywana czy nowa to nie ma roznicy, w obu przypadkach mozna grac przez siec. Roznice robi vip code a tego juz nie ma w uzywkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mając konto z kluczem użytym na PC mogę śmiało kupować używkę i grać na PS3 używając tamtego konta?

Edytowane przez HelloBunny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnych kluczy na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do zakupu gry Battlefield Bad Company 2. Nie wiem jednak czy kupić używaną, czy nową. Otóż mam już konto EA, na którym jest aktywowany BFBC2 na PC, co oznacza, że mógłbym grać na innej kopii gry. I tu moje pytanie: Czy gdy kupię używaną grę zadziała moje konto EA? Czy będę mógł grać Multiplayer? Chodzi mi o to, czy konto EA z kluczem na PC będzie kompatybilne. Myślę, że tak, ale nie mam okazji sprawdzić. Wie ktoś coś na ten temat?

Huh, będziesz mógł grać multiplayer, a CD - key z PC możesz sobie namalować na czole jak dzięki temu będziesz się lepiej czuć :)

Natomiast większość używek - jak nie wszystkie tytułu Battlefield Bad Company 2 mają użyty kod Vip, który daje Ci tam nowe mapy, co będzie skutkowało tym, że podczas rozgrywki nastąpi zmiana mapy na oasis? heavy metal, nie znam map - nie mam BC2 - jeszcze, będzie Cię wywalało z gry (do jej menu)

// masz tutaj link do nowej kopii gry http://allegro.pl/ba...1697451585.html 75 złotych wychodzi już z wysyłką, podczas gdy w media nowa kosztuje 89 zł i jedyny plus to nie musisz czekać aż paczka z Anglii dojdzie.

Reasumując podejrzewam, że za używaną grę zapłącisz + - 55 złotych (bazuje na cenie w games 4 you) a kod vip to jakieś 30 zł (nie jestem pewien) to w te czy wewte lepiej kupić nówkę :)

//

Nie ma zadnych kluczy na ps3

No właśnie, ze Kod vip to już klucz :) // I na razie takowych kluczy nie ma angry.gifhttp://www.ps3site.p...o-ankieta/77996

//

Czyli mając konto z kluczem użytym na PC mogę śmiało kupować używkę i grać na PS3 używając tamtego konta?

A jeśli chodzi o to, w BC2 na PS3 nie tworzysz konta tylko od razu żołnierza a potem ewentualnie przypisujesz konto PSN do swojego konta EA https://profile.ea.com/myprofileAdd.do Powodzenia, mam nadzieje, że pomogłem :)

Edytowane przez Eleanor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh, będziesz mógł grać multiplayer, a CD - key z PC możesz sobie namalować na czole jak dzięki temu będziesz się lepiej czuć :)

Natomiast większość używek - jak nie wszystkie tytułu Battlefield Bad Company 2 mają użyty kod Vip, który daje Ci tam nowe mapy, co będzie skutkowało tym, że podczas rozgrywki nastąpi zmiana mapy na oasis? heavy metal, nie znam map - nie mam BC2 - jeszcze, będzie Cię wywalało z gry (do jej menu)

[/size][/font]

Bez vip-codu będziesz mógł zgrać tylko na 4 podstawowych mapach. Co do wyrzucania do menu: gra będzie wrzucała Cię na mapy, które posiadasz i z tym nie będziesz miał problemu. Natomiast jeśli będziesz chciał dołączyć do znajomych, którzy mają dodatkowe mapy i aktualnie na nich grają to dołączyć się nie da. Ewentualnie oni mogą dołączyć do Ciebie. Jedyny plus grania bez kodu jest taki, że tam grają zazwyczaj bardzo słabi gracze i na początek jest jak znalazł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez vip-codu będziesz mógł zgrać tylko na 4 podstawowych mapach.

A jeśli na serwerze jest maplist na którym jest jedna z tych map, której nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli na serwerze jest maplist na którym jest jedna z tych map, której nie ma?

Ty chyba platformy pomyliles. To nie PC tylko PS3

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×