Skocz do zawartości
commor

Osiągnięcia

Rekomendowane odpowiedzi

A to moje małe osiągnięcie z dzisiejszego południa. :unsure:

post-19396-098506300 1282238607_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladny wynik, w jakich warunkach tyle nabiles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Arice, w obronie. Biegając i zabijając wszystko co się rusza. :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Arice, w obronie. Biegając i zabijając wszystko co się rusza. :sweat:

normal czy Hardcore :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek dostałem od kolesia 2 identyczne wiadomości. Co najlepsze, miał 50 rangę i graliśmy na HC, w którym nie jestem zbyt dobry. Brzmiała ona "Sniper Gay". O co temu kolesiowi chodziło to nie wiem, nawet mu skóry nie przetrzepałem porządnie :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paluchowki ,właśnie chodziło mi o k/d bo z punktami słabo było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow :P Na jakiej mapie to było? I jakim sposobem to zrobiłeś? :D Może też popróbuję :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjcie0153z.jpg

zdjcie0153z.jpg

ehh jeszcze nie opanowałem dodawania zdjęć

kopiuj adres obrazka a potem dajesz na wstaw grafikę

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hivo, ile Ty średnio pkt. wyciągasz na mecz? Chodzi mi o same pkt. Recon'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od mapy i trybu, w CQ mam gdzieś średnio 3/4 tysiące punktów. Rush to już zależy jaka ekipa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz może jakieś rady dotyczące Recon'a? Czym grać, jakie perki. Osobiście gram M95 z powiększeniem x12 i mocniejszą amunicją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz może jakieś rady dotyczące Recon'a? Czym grać, jakie perki. Osobiście gram M95 z powiększeniem x12 i mocniejszą amunicją.

Tu nie chodzi o żadne perki, musisz się nauczyć strzelać 1 strzał jeden trup (czytaj: zawsze headshot) i na Boga zmień tego rzęcha na coś co się szybciej przeładowuję. Z byle jakiej snajperki (tych z przeładowaniem) jak trafisz w głowę to już trup, więc w snajperkach ważniejsza jest celność i szybkość przeładowania, przynajmniej w tej grze. Zresztą zastanów się i tak musisz strzelić dwa razy, żeby zabić bez headshota, więc broń która szybciej się przeładowuje jest potencjalnie bardziej śmiercionośna. Od siebie dodam, że uwielbiam SV98 i VSS (ach ten S.T.A.L.K.E.R. ), jedna pruje jak karabin, a jak się wczujesz to prujesz jak z karabinu, który ma celność snajperki hehe :biggrin:, druga ma zajebisty celownik, idealna na dalsze dystanse, dzięki łatwym punktom odniesienie na nim, więc jak za pierwszym razem nie trafisz, weźmiesz poprawkę dzięki celownikowi to drugi strzał to pewniak ;). Perki to kwestia stylu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Snajperkami szybkostrzelnymi grałem dotychczas jako karabin (biegałem po całej mapie i strzelałem na bliski dystans bez celownika, a na średni z celownikiem. Na daleki tylko zaznaczałem bo bez kolimatora to nie miało sensu). Spróbuję pograć tymi snajperkami normalnie i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zależy czy wolisz kampić czy biegać po mapie i robić 360, no scope, quick scope itp. itd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie mam stylu gry Recon'em, ale zazwyczaj biegam po całej mapie. Inaczej nie umiem :teehee: Tylko, że ja nie umiem grać tymi snajperkami, bo w M95 wystarczyło wycelować 0,5mm nad głową na nawet duże odległości i się bez problemu headshota zaliczało, a tymi snajpami muszę podnieść o 1 cm ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×