Skocz do zawartości
commor

Osiągnięcia

Rekomendowane odpowiedzi

~ 7500 pkt Arica Harbor jako atakujący - Jak dla mnie to najlepszy wynik jaki uzyskałem :)

Potwierdzam , gdyż brałem udział w tej batalii w ekipie z Lukem :), no wynik godny pozazdroszczenia !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam , gdyż brałem udział w tej batalii w ekipie z Lukem :), no wynik godny pozazdroszczenia !!!!

Kwasi dzięki za wsparcie :)  nie wiem co we mnie wstąpiło podczas tej rozgrywki :)

 

Edytowane przez Lucius_Ver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowicie o combat score czy overall score ?

ja combat maksymalny mialem cos kolo 8k, ale i tak szapo-ba przed wczorajszym squadem: etopp, snosch i dizzy_wolf. wbic sie do was przez 'play with friends' to nie lada wyczyn, hahaha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowicie o combat score czy overall score ?

ja combat maksymalny mialem cos kolo 8k, ale i tak szapo-ba przed wczorajszym squadem: etopp, snosch i dizzy_wolf. wbic sie do was przez 'play with friends' to nie lada wyczyn, hahaha :)

Do tego squadu nie da rady sie wbic, jedynie co to czekac na zaproszenie :tongue: viva espania :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:tongue: viva espania :thumbsup:

Deutschland auf wiedersehen :D :D :D

Teraz tylko Holandia i długo wyczekiwany triumf.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deutschland auf wiedersehen :D :D :D

Teraz tylko Holandia i długo wyczekiwany triumf.

Hiszpania nie ma kompletnie pomysłu na grę. Nie wiem jakim cudem tak daleko doszli. Mimo, iż nie lubię symulanta Robena to i tak kibicuje Oranje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za platynową * jest 10k ale po drodze do platyny jest 9 złotych * po 5k , jedna srebrna po 2,5k i brązowa za 1k czyli każda broń na platynę daje nam 58,500 pkt czyli warte zachodu :) po zdobyciu 100 killi z użyciem C4 zajmę się tymi gwiazdeczkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem denerwujące ale fajnie jak się pojawiają jedna za drugą złota i na koniec platyna  :thumbsup: polecam tą zabawę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania nie ma kompletnie pomysłu na grę. Nie wiem jakim cudem tak daleko doszli. Mimo, iż nie lubię symulanta Robena to i tak kibicuje Oranje :)

Taa... za to Holandia ma pomysł na grę.

Muszę przypominać że gdyby nie pomoc Melo w meczu z Brazylią to tego meczu by nie wygrali?

Hiszpania narzuciła swój własny styl i pokonała Niemcy jak podczas finału Euro 2008 :D

Viva Espana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Filmik usunąłem!

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=1Q9UCJ4LVfQ

Proszę bardzo, oto filmik. Jakość nie jest może jakaś powalająca na kolana, ale da się oglądać. Nagrywane dziś od 10 do 12, tak więc jakichś spektakularnych akcji nie ma ;)

Nie bierzcie go na poważnie, to raczej taki test, chciałem sprawdzić jaka jakość będzie po nakręceniu aparatem.

Następnym razem uchwyć cały ekran TV bo gdy nie widać całego ekranu to jakoś dziwnie to wygląda :P Taka moja mini sugestia.

BTW. Clan "[HUJ]" rekrutuje ? :P

BTW2. Jak będziesz nagrywał następny filmik to zaproś mnie "porzucam troche mięsem" lub nagadam jakieś pierdoły na prymka :D

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, właśnie mnie też to zastanowiło, gdy któryś raz z rzędu zobaczyłem kolesia o identycznym tagu ;)

A na filmiku przez moment nawet przewija się nasz forumowy noobek, Ron_PL. To on ma tego clan taga. Nie wiem czemu potem zniknął, może wystraszył się aparatu? :P

Spoko, jak chcesz, zaproszę cię następnym razem. Następny filmik może jutro nagram (aparatem) bądź ewentualnie w następną sobotę kamerką HD.

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie kazdy powie ze to nic ale dla mnie 4 złote dogtagi na w jednej grze to cos:)

post-26178-060112000 1278633185_thumb.jp<

Edytowane przez j@rzab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast bardziej szczęście niż osiągnięcie ale trzeba było zabić 5 razy dwóch gości :whistling:

nemesis.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hivonzooo:

Mialo byc M24, a nie GOL, ale i tak bylo zajebiscie :D

Ja nigdy sie nie moglem jakos przemoc, zeby wziac optyke x4 i 'wyjsc do ludzi' reconem, a tu jak widac troche skilla w polaczeniu z tym moze byc dobrym rozwiazaniem.

P.S. Fajnie mieciesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie kazdy powie ze to nic ale dla mnie 4 złote dogtagi na w jednej grze to cos:)

post-26178-060112000 1278633185_thumb.jp<

Wczoraj złapałem siedem w jednej rozgrywce :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mojego dalej nie masz - CIENIAS!!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hivonzooo:

Ja nigdy sie nie moglem jakos przemoc, zeby wziac optyke x4 i 'wyjsc do ludzi' reconem, a tu jak widac troche skilla w polaczeniu z tym moze byc dobrym rozwiazaniem.

Ja tez nigdy nie moglem, az do wczoraj. Wzialem sobie SV98 i x4 i poszedlem do ludzi ;) I przyznam ze potworna bestia. Gra sie tym wysmienicie.

Hivonzooo...... grasz na padzie?

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj złapałem siedem w jednej rozgrywce :-)

Gratuluję generała :) Mości Hołku :P a co do 7 złotówek w czasie jednej rozgrywki to nie lada wyczyn , pozdro !!

Edytowane przez kwasinaldo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hivonzooo...... grasz na padzie?

Tak, gram na padzie, tym samym co dostałem ponad 2 lata temu z konsolą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, gram na padzie, tym samym co dostałem ponad 2 lata temu z konsolą ;)

spokojnie, tylko pytam. Watpliwosc wzbudzily u mnie dosc szybkie ruchy w lewo i prawo. Ale nie ma to znaczenia. Dla mnie moglbys nawet na gitarze od guitar hero grac ;) mi to zwisa. Poprostu chcialem sie upewnic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mojego dalej nie masz - CIENIAS!!! :P

Ty mojego też - NOOB i PUSSY*!! ;-)

----

* by prymek007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×