Skocz do zawartości
commor

Osiągnięcia

Rekomendowane odpowiedzi

YEAHHHHH....ale mam radochę!!! Snoschu,dzięki że pamiętałeś!!! Co prawda 95% tych punktów wtedy dały mi przebiegle rozstawione miny przeciwczołgowe i nieprawdopodobne szczęście oraz fakt że pozostali członkowie teamu omawiali zalety "du..y Maryni" więc nie byli skoncentrowani...niemniej jednak!!!!! Ja przed "Bogami Wojny"!!!! :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwalę za Dizzy`ego ;-)

Nie będę nadmieniał kto mu dupę podczas tej rozgrywki osłaniał ;-)

beztytuukh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ładnie żeś pan nazbierał, nie powiem 3 foto mi się podoba ;p, nasze motto klanowe przyczyniło się do takich statystyk :D

Edytowane przez mcroki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potem panowie pożyczę od kumpla kamerę HD i nagram jakiś fajny filmik z mojej gry ;)

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co by ktoś nie był zaskoczony to pozwolę sobie wysłać do Was dzisiaj invite'y na PSN. Chętnie zagrałbym z Wami kilka rund, nie planuje wam się "z butami" pakować do teamu :whistling: tylko po prostu wspólnie postrzelać :sweat:

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie na środku tylko na "pudle", po drugie prymek007 jest nickiem zastrzeżonym i domagam się rekompensaty za jego upublicznienie :biggrin: , może być w trunkach o odpowiedniej temperaturze :cool:, i po trzecie jestem w posiadaniu setek a może nawet tysięcy fotek na których jestem na pierwszym miejscu ale się nie będę chwalił bo i tak nikt mi nie uwierzy że to nie fotomontaż :rofl:

Edytowane przez prymo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potem panowie pożyczę od kumpla kamerę HD i nagram jakiś fajny filmik z mojej gry ;)

zrob to jak najszybciej. Strasznie mnie ciekawi Twoja gra M24 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i ja chetnie zobacze, bo tu juz jakies legendy zaczynaja krazyc na forum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie na środku tylko na "pudle", po drugie prymek007 jest nickiem zastrzeżonym i domagam się rekompensaty za jego upublicznienie :biggrin: , może być w trunkach o odpowiedniej temperaturze :cool:, i po trzecie jestem w posiadaniu setek a może nawet tysięcy fotek na których jestem na pierwszym miejscu ale się nie będę chwalił bo i tak nikt mi nie uwierzy że to nie fotomontaż :rofl:

Wczoraj Panie pokazałeś dlaczego! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i ja chetnie zobacze, bo tu juz jakies legendy zaczynaja krazyc na forum :P

O, pierwsze słyszę, a powiesz mi jakie? :P

Muszę tylko kumpla wybłagać o tą kamerkę, niestety jest on zapalonym fanem kręcenia filmików z wyjazdów i trudno go nawet złapać., a co dopiero kamerę wyrwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjcie054o.th.jpg

Deathmatch, moze dla niektorych bez szału ale i tak sie ciesze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie na środku tylko na "pudle", po drugie prymek007 jest nickiem zastrzeżonym i domagam się rekompensaty za jego upublicznienie :biggrin: , może być w trunkach o odpowiedniej temperaturze :cool:, i po trzecie jestem w posiadaniu setek a może nawet tysięcy fotek na których jestem na pierwszym miejscu ale się nie będę chwalił bo i tak nikt mi nie uwierzy że to nie fotomontaż :rofl:

hehehe nie no - prymek musialem sie rejestrnąć i Ci odpisać!

nie masz zadnych zdjęć bo nie dałbyś rady ich zrobic... przeciez w jedej ręce masz pada a w drugiej zawsze browar.... :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwalę za Dizzy`ego ;-)

Nie będę nadmieniał kto mu dupę podczas tej rozgrywki osłaniał ;-)

beztytuukh.jpg

Może mi ktoś wyjaśnić co to jest "SPM"?

Mi raz udało się zrobić ponad milion, ale.. wtedy grałem 10 min :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Score per minute"

A teraz napisz jak udało ci się zdobyć 1 000 000 pkt w minute ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Score per minute"

A teraz napisz jak udało ci się zdobyć 1 000 000 pkt w minute ? ;>

:blink: To nie wiem jakim cudem tyle zdobyłem

PS. A nie raczej 1.000 pkt? Bo ty napisałeś, że 1 mln pkt.

http://bfbcs.com/sta...KisielQ/history tu tak pisze, ze tyle zdobyłem...

PS2. Może jakieś Combo zrobiłem :D

EDIT: już wiem dlaczego napisałeś 1.000.000 bo sam wcześniej tak napisałem, sorry.

EDIT 2: http://img15.imageshack.us/i/beztytuujtq.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie sobie w staty tego oto jegomościa http://bfbc2.statsverse.com/stats-achievements/ps3/lfenec

W statystykach pierwsze miejsce na świecie a nadal nie ma wbitego Et Tu Brute, zapewne pojęcie "ustawka" jest mu obce i wbija wszystko w walce. Zakładając że jego przyjaciele/znajomi grają tak jak on to nie dziwie się że ma problemy z pożyczeniem od nich Dog Tag'a.

Współczuję mu jedynie 39dni (łącznie) spędzonych przed TV i konsolą .... śmierdzi z lekka NoLife'm :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie sobie w staty tego oto jegomościa http://bfbc2.statsve...ents/ps3/lfenec

W statystykach pierwsze miejsce na świecie a nadal nie ma wbitego Et Tu Brute, zapewne pojęcie "ustawka" jest mu obce i wbija wszystko w walce. Zakładając że jego przyjaciele/znajomi grają tak jak on to nie dziwie się że ma problemy z pożyczeniem od nich Dog Tag'a.

Współczuję mu jedynie 39dni (łącznie) spędzonych przed TV i konsolą .... śmierdzi z lekka NoLife'm :biggrin:

No niezły naperdalacz :).Pewnie wykorzystał cały urlopik żeby wbić tego generala :) hhehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty przepis na szybkiego generała każda broń na platynową * :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, ten Ifenec nie jest jakimś specjalnie wybitnym graczem. Grało się z nim kilka razy i nic specjalnego nie wykazywał. Śmiało mogę powiedzieć też że większość graczy z rangą 50, jednym słowem... ssą pałkę. Wiem z doświadczenia, że chyba nigdy żaden koleś z rangą 50 nie dał mi w kość, czego nie mogę powiedzieć o niższych rangach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z heli + czołgi 26 tys zabójstw :biggrin: nie mam pytań

hivo, ty ten film kręć :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, ten Ifenec nie jest jakimś specjalnie wybitnym graczem. Grało się z nim kilka razy i nic specjalnego nie wykazywał. Śmiało mogę powiedzieć też że większość graczy z rangą 50, jednym słowem... ssą pałkę. Wiem z doświadczenia, że chyba nigdy żaden koleś z rangą 50 nie dał mi w kość, czego nie mogę powiedzieć o niższych rangach.

Dżizass.. Widzisz a nie grzmisz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile tak w ogóle pkt dostaje się za platynową gwiazdkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×