Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bede napewno.PSN ID bujaczes wyslijcie tylko zaproszenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie pisze.

tylko gramy az wszystkim nie wskoczy. mi brakuje chyba 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki poradziłem sobie z tym air killem:)spadłem komuś na łeb w laguna presa .Mam tylko problem  z demo kills napiszcie jak najłatwiej to zrobić.dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mi juz platynka wpadla. Razem z dszkurlatem sie we 2 pomeczylismy, nabilem sobie z 7 demo kills (13 sam zrobilem w 2 dni) a on o 4 wiecej i brakuje mu jeszcze 2 czy 3 do platynki (takze nie wiem czy zjawi sie na ustawce, ale najlepiej niech sam napisze). Dzieki, troche epitetow polecialo w paru sytuacjach (jak np na Port Valdez juz wysadzilem budynek i zawalenie to kwestia 1 sekundy, a tu nagle koniec gry) ale powiem, ze pomimo kilku niedogodnosci (czat tekstowy, trudnosc ze znalezieniem gry i respawny za naszymi plecami) bylismy na prawde zgrani - po 10 minutach juz kazdy z nas wiedzial gdzie leciec bez gadania (Port Valdez "2 budynki" i Atacama Desert koncowka mapy od strony ataku). Pora brac sie za Heavy Rain :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to kto bedzie zapraszac ? moge ja zrobie squad znajdziemy gre i reszta osob bedzie dochodzic,mysle ze najlepiej na squad rush ja wszystkich dodam do friends i zrobimy czat tekstowy :) tylko moge byc troche po 20 jak sie nie wyrobie :D do zobaczenia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Demolition Man - środa (05.05.10) - godz 20.00 (jesli w srode do 19 nie bedzie ludzi to przekladamy!)

1. Olas__14

2. X-Spitfire

3. KONSOLOVE

4. Dszkurlat

5. Ipak

6. Mbroberto

7. KWIETNIUM__PL ( da się ktoś zabić 5razy nożem? :)

8.

Edytowane przez kwietniumpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demolition Man - środa (05.05.10) - godz 20.00 (jesli w srode do 19 nie bedzie ludzi to przekladamy!)

1. Olas__14

2. X-Spitfire

3. KONSOLOVE

4. Dszkurlat

5. Ipak

6. Mbroberto

7. KWIETNIUM__PL ( da się ktoś zabić 5razy nożem? smile.gif

8. oleg_gdd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu wpadła mi platyna!:tongue:

O 19 mogę wam pomóc, chyba, że będę grał z kumplami w fife to nie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wspólną grę:). W sumie nie zajęło nam to dużo czasu - niecałe 2h. Było przyjemnie i chyba najlepsze to były "choinki":). Dzięki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja zadnego zaproszenia nie dostalem do gry :(

Edytowane przez mbroberto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bujaczes wyslalem ci zapro do kumpli a ty nie zaakceptowales :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zadnego zaproszenia nie dostalem do gry :(

Swoją drogą sam też mogłeś napisać, nieprawdaż? Dodaj mnie do friendlisty (PSN ID - KONSOLOVE) i jeszcze pozostałe osoby to jak będzie więcej osób to możemy Ci pomóc - przynajmniej ja jestem skłonny pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demolition Man nabiłem to w 1 dzień rush squad wsumie nic trudnego wymaga tylko skupienia i nie podpalania sie i pojdzie c4 nalepiej zakładać w rogi budynku którego chcemy wysadzic look youtube :D GL ! platyna wpadała :D powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Juz wiem czemu nie dostalem zaproszenia.Kobieta na drugiej konsoli odpalila moje konto i zaproszenie tam doszlo :)

Edytowane przez mbroberto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać jakie są te 4 nowe trofea z DLC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem grać w BFBC2, teraz już wiem czym się tak "zajaraliście" Jak że straszny ze mnie noob w shooterach zacząłem od Hard na kampanii i pare pytań co do niej:

1. Czy po przejściu całości można wracać do wybranych misji? :yes: :no:

2. Czy można uzupełniać brakujące (satellite uplinks) - i ile ich jest jestem w 5 misji i zniszczyłem dopiero 2 sztuki ... :blush:

3. Jak zrobić trofek ze zniszczeniem domu? Rozwaliłem granatnikiem pare budynków i nie zaliczyło mi tego ;)

4. Ogólnie na co jeszcze zwracać uwagę grając kampanię? :nuke:

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. mozna bez problemu

2. przed kazda misja masz pokazane ile masz satlinkow na danej planszy i ewentualne bronie do "odkrycia"

3. najlepsza do tego jest misja z czolgiem - walisz we wszystko na planszy i trophy wpada

4. nie zwracaj uwagi na kampanie - wal na on-line - nie ma porownania. A, zapamietaj jak rodzina wyglada bo dlugo ich nie zobaczysz :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

2. przed kazda misja masz pokazane ile masz satlinkow na danej planszy i ewentualne bronie do "odkrycia"

(...)

Czyli po przejściu całości i zebraniu powiedzmy 20 satlinków, mogę odpalić np: misję 4 i jeszcze jakąś i uzupełnić brakujące sztuki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak możesz to zrobić bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

(...)

4. nie zwracaj uwagi na kampanie - wal na on-line - nie ma porownania. A, zapamietaj jak rodzina wyglada bo dlugo ich nie zobaczysz :biggrin:

Zerowe doświadczenie w tego typu gierkach powoduje że robiłbym on-line za chłopca do bicia, ewetualnie za maszynkę do nabijania head'ów ;) a tego bym nie przeżył :) Dlatego kampanię odpaliłem na Hard (w sumie nie jest tak trudna - narazie) i dość szybko przełamuje pierwsze opory ;) Gra faktycznie ma klimat i wierzę że on-line jest jeszcze lepiej .. tym bardziej że prawie wszyscy znajomi akurat w nią grają :)

Rembix, m0rph dzięki za odpowiedź ... Borsuk thx za poradnik :ok:

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo nie przejmuj się brakiem doświadczenia, kiedyś trzeba zacząć. Jeśli przejdziesz kampanie i oswoisz się już ze sterowaniem i celowaniem, to śmiało możesz wbijać na serwery, pamiętaj tylko o jednym: staraj się grać w składzie i przygotuj wiadro pod telewizor bo miód wycieka hektolitrami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo zapomnialem napisac, ze fajnie, ze jestes :)

W moim przypadku bylo podobnie, ostatni fps w jaki gralem to unreal na pc :pardon:

"Pierwszego razu" to dlugo nie zapomne - zginalem kilkadziesiat razy, a zabiilem moze jednego kolesia (chyba przypadkiem) :biggrin: nie wiedzialem po co sie biegnie, za czym, ze nastepuje zmiana stron - no masakrowali mnie az przykro bylo patrzec :whistling: Nie zrazilem sie i wsiaklem.. Takze wbijaj jak najszybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo zapomnialem napisac, ze fajnie, ze jestes :)

W moim przypadku bylo podobnie, ostatni fps w jaki gralem to unreal na pc :pardon:

(...)

Też się ciesze że jestem ;) :P Ja ostatnio też na PC grałem w COD MW :) LOL sto lat temu i z celowaniem myszką które ogarnąłbym pewnie średnio rozumny szympans B) Pada trzeba okiełznać i mieć spory manual w paluchach, na wszystko przyjdzie pora

(...) Jeśli przejdziesz kampanie i oswoisz się już ze sterowaniem i celowaniem, to śmiało możesz wbijać na serwery, (...)

100% senda sprawy I o to właśnie chodzi :ok: Wyrobie się i znajdę Was na serwerach :happy:

JA SPRITE WY PRAGNIENIE :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie ma to jak odpowiednio zmotywować człowieka.Zatem pomyślnych łowów na polu bitwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×