Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Będe dziś, ale o 22:00 ;/ Może byc? A jak zrobic Et tu brute ? ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś robimy Demolition Mana ale coś mi się zdaje, że nic nie zrobimy bo jedni chcą o 20 inni o 22 i jak będzie mało ludzi to nic nie zrobimy, ja mogę siedzieć max do 23 no może do północy,

To może zróbmy tak, że schodzimy się na 20:00, jeśli nie będzie ludzi to o 21:00, i potem o 22:00 (żeby nie siedzieć cały czas przed monitorem i gapić się kto przyszedł a kto nie.

Najważniejsze powysyłajcie sobie (także mnie) zaproszenie na psn i napiszcie, że chcecie trofea bo ja będę o pełnych godiznach szukał was na liście i robił Chat Rooma.

Jak macie możliwość podpięcia klawiatury do ps3 to podepnijcie byle jaką usb to nam ułatwi komunikację i szybciej będziemy ROBIĆ a mniej GADAĆ.

Edytowane przez ocelot_0x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także będę mógł grać dopiero po 22:00, a chętnie zrobił bym "Demolition Man" oraz "Et tu brute?".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wy to chcecie robic? Bo w meczu rankingowym dosc ciezko sie ustawic. bo zawsze znajdzie sie ktos kto nie jest w waszym "ukladzie" i bedzie was zabijal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wy to chcecie robic? Bo w meczu rankingowym dosc ciezko sie ustawic. bo zawsze znajdzie sie ktos kto nie jest w waszym "ukladzie" i bedzie was zabijal.

Na poprzedniej stronie jest wszystko wytłumaczone przez ocelot_0x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza rzecz - robimy TYLKO Demolition Man. NIE ROBIMY Et Tu Brute i koniec kropka.

Powód jest bardzo prosty - czas, zrobienie Demolition Man zajmie nam trochę czasu (najbardziej czasochłonna będzie organizacja...)

Chcę teraz ustalić, żeby nie było potem "aaa, ja chcę Er Tu Brute co mam zrobić" - tylko zawracanie dupy by było i czas tracony.

Er Tu Brute można kiedy indziej zrobić, szczególnie, że w porównaniu do Demolition Mana jest to banalne trofeum.

Zacytuję sam siebie, jak będzie wyglądać "robota": :biggrin:

Tryb - Squad Rush

Mapa - "zimowa", ta co była w demie, lub jeszcze taka jedna co ma dużo budynków nie pamiętam nazwy ale wiem która to.

Robimy tak, że np. pierwsza 4 tworzy squad i wchodzi do gry. Niestety, przeciwnikiem będzie inny squad, najprawdopodobniej nie pełny, więc ktoś daje Join do NAS a i tak go wywali do NICH. Zostanie jeszcze 2-3 gości na których odejście musimy zaczekać:

Są 2 opcje, albo specjalnie nasz "szpieg" będzie zabijał swoich w ich drużynie (hardcore mode) - na bank sobie po 3 minutach pójdą i ich miejsca przejmie reszta od nas, a jak to nie pomoże to zrobimy wszystko aby oni przegrywali - będą uciekać i sobie pujdą. Tak więc Hardcore mode było by dobrym rozwiązaniem, żeby wykurzyć randomowych graczy.

Jest jeszcze trzecia opcja - można się dogadać, masa ludzi chce zrobić to trofeum więc to wcale nie musi być polak - w sumie jak się nas mało uzbiera, to myślę, że spokojnie parę randomowych osób idzie znaleźć na serwerach, no a jak nie to patrz wyżej :ninja:

Kolejna ważna rzecz - jak będziemy wysadzać te 2 piętrowe budynki, to ci co będą mieli być trupami, mają się ustawiać na środku budynku na pierwszym piętrze - nie koło ścian!!. Ci co będą wysadzać budynki mają brać Assaulta + Podwójna ilość C4 + Mocniejsze ładunki wybuchowe. ładunki podkładać na parterze, dzięki tym ulepszeniom/kitom wystarczy rzucić na ziemię w 4 rogach budunku (od środka) i budynek jebnie. Ci co będą na górze, nie skakać ani się nie wiercić - chodzi o to, że często występuje bug i zamiast naliczyć killa C4 to może naliczyć Suicide a wtedy cała praca na marne.

Za to jak będziemy w budynkach jednopiętrowych, to ci co mają zginąć czekają POZA budynkiem, ktoś tam w środku podkłada bomby i detonuje, natychmiast po detonacji, ci co siedzieli na zewnątrz, wskakują do walącego się budynku.

Oczywiście wiadomo, żeby ktoś nie zaczął się bawić w prawdziwe granie i podkładać ładunki czy coś - gramy zgodnie z planem.

Zrobię czatroom i tam będziemy gadać. Dla tego nie wysyłajcie mi też tuzina wiadomości tylko na czacie będziemy gadać.

Przypomnę raz jeszcze, jest dostępna nowa aktualizacja Firmware do PS3, jak macie słabego neta to włączcie konsolę wcześniej, niech się ściąga - nawet jak macie dobrego, to mogą serwery SONY wolno chodzić i będzie się ściągać do usranej śmierci.

Edytowane przez ocelot_0x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos wytlumaczyc, co jest trudnego w demolition man? mi to wpadlo samo bez zadnego kombinowania po jakichs 2 tygodniach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka dalej aktualna czy odbyła się planowo wczoraj? Bo jak coś to jestem chętny na Demolition Man. Pasuje mi o każdej porze.

Mój PSN ID: KONSOLOVE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos wytlumaczyc, co jest trudnego w demolition man? mi to wpadlo samo bez zadnego kombinowania po jakichs 2 tygodniach....

Wiesz, niektorzy maja cisnienie na platyne. Trofeum faktycznie wymaga sporo gameplay'u niektórym sie nie chce, jak kto lubi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbyła się, w około 3 godziny naliczyliśmy trofea 6 ludziom.

Ten sposób którym robiliśmy jest najlepszy, jak już każdy wiedział co ma robić to elegancko szybko szło.

Tak na prawdę potrzeba od 5 do 7 osób. Nie więcej, bo więcej się nie zdąży.

To może kolejna lista na ustawkę? (wtorek - godzina 21:00).

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Wpisujcie się.

P.S. Liroy_PL masz 11/20 killi, i m00rph ma około 17 killi więc jeśli się tu wpiszecie to ja tam pomogę szybko zrobić, z tego co widze, to było by już 5 osób chętnych - na PSN piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na dzisiejszy wieczór na trofeum Et tu brute?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Et Tu Brute proponuje zrobić w parach.

Tryb: Squad Rush. (lub squad deadmatch - polecam jednak squad rush, mniej ludzi na mapie i szybciej zrobicie)

Mapa: Port Valdez.

Jedna osoba wchodzi do gry i czeka aż squad tej osoby będzie zapełniony (4 osoby). Wtedy druga osoba dołącza do gry, i wywala ją do przeciwnika.

Teraz wystarczy, że znajdziecie sobie jeden punkt na mapie w którym będziecie się spotykać i dźgać.

Tak więc lista na Et Tu Brute:

1. HarDy

2. -----kto się wpisze, ten będzie robił z hardym----

1.

2.

1.

2.

Tak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może kolejna lista na ustawkę? (wtorek - godzina 21:00).

1. m0rph_pl

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Wpisujcie się.

P.S. Liroy_PL masz 11/20 killi, i m00rph ma około 17 killi więc jeśli się tu wpiszecie to ja tam pomogę szybko zrobić, z tego co widze, to było by już 5 osób chętnych - na PSN piszą.

mam 12/20 - jesli do tego czasu nie bede mial trophy to loos, a nawet jesli wpadnie - bede robic jak wczoraj jako mieso jesli bedzie trzeba :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wam moge pomoc,mam platynke w grze juz od 7 marca ;d;d

Jakby co to piszcie ,pomagam tylko w demolishon man.

PSN id : Maksik-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie dzięki za wczorajszą grę. Było naprawdę nieźle i co najważniejsze zabawnie. Trochę się pośmialiśmy.

Szczególnie motyw z nauką wchodzenia po drabinie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie wczoraj udało się nam sporo zrobić dobrze jakby dziś się udało też zebrać doborową paczką i dokończyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym dokanczaniem to wlasnie zaproponowalem na wtorek, jak chcecie to wiadomo wczesniej mozecie ale ja wczesniej nie dam rady a do wtorku sie lista ludzi utworzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to się piszę. Nie wiem ile mi brakuje do 20, ale około dychy będzie:). Dobry pomysł z tym, że gramy tylko dla Demolition Man. Jestem za.

stiepan87.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem chętny na wtorek albo dowolny inny dzień (jak w tygodniu to najlepiej wieczorem). Dopiszę się na listę:

1. m0rph_pl
2. KONSOLOVE
3. 
4. 
5. 
6. 
7. 

Mi brakuje 16 killi czyli 4 budynki muszę zawalić, tak więc zostanie jeszcze dla kogoś:).

Edytowane przez wichor1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pisze na to trofeum :)

Tak więc lista na Et Tu Brute:

1. HarDy

2. tuter

1.

2.

1.

2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może kolejna lista na ustawkę? (wtorek - godzina 21:00).

1. m0rph_pl

2. Liroy_PL

3.

4.

5.

6.

7.

Wpisujcie się.

P.S. Liroy_PL masz 11/20 killi, i m00rph ma około 17 killi więc jeśli się tu wpiszecie to ja tam pomogę szybko zrobić, z tego co widze, to było by już 5 osób chętnych - na PSN piszą.

Tylko ja robie pierwszy :P:P

A wczoraj gralo sie elegancko no smiechu bylo no ale po drabinie teraz go nikt nie zlapie hehe

Edytowane przez Liroy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebna jeszcze jedna osoba do et tu... pisze się ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grało sie elegancko :biggrin: Dzięki chlopaki za gre ! Mam nadzieje że to nie ostatnia gra w jaką robimy ustawke :teehee:

PS. Ocelot wymiata - równy gość z niego :)

Edytowane przez rivel88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden problem z robieniem Et Tu Brute w parach na Squad Rush/DM: kolesie się na Tobie respawnują i nie ma opcji Leave Squad... Zaliczę prędzej sto randomowych killi zanim uda mi się z kumplem podźgać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×