Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

wiemy już jak to powinno iść szybko.musimy wszyscy zrobić do końca .ciekawe tylko czy chętni do gry będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam zaliczone ale chętnie pomogę innym

1.SolidAREK 11/20

2.warga13

3.radosiewka

4.pawel1985

5.

6.

7.

8.

Lista rezerwowa:

1.Only4Fun-

2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiemy już jak to powinno iść szybko.musimy wszyscy zrobić do końca .ciekawe tylko czy chętni do gry będą.

Cześć, lepiej żeby się znaleźli bo będą nam "obcy" przeszkadzać. Więc ZAPRASZAMY dziś o 21.

Spotykamy się na: http://webchat.quake...?channels=brute

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.SolidAREK 11/20

2.warga13

3.radosiewka

4.pawel1985

5.Only4Fun-

6.

7.

8.

Lista rezerwowa:

1.

2.

o 21 mi pasi ;) wiec przechodzę na liste ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło gładko, a i wbiłem Long Service Radio Warfare, hahaha. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również wszystkim dziękuję.byłofajnie mam nadzieje ,że kiedyś pogramy sobie razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde a mi dzisiaj samo et tu brute wpadlo :) bez zadnych ustawek :) troche cierpliwosci starczylo tylko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde a mi dzisiaj samo et tu brute wpadlo :) bez zadnych ustawek :) troche cierpliwosci starczylo tylko:)

Zobaczymy, czy będziesz taki cierpliwy przy nakręcaniu Demolition Man. Jeszcze tutaj wrócisz z prośbą o ustawkę :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, czy będziesz taki cierpliwy przy nakręcaniu Demolition Man. Jeszcze tutaj wrócisz z prośbą o ustawkę :rolleyes:

mam juz dawno .....tez bez ustawki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, czy będziesz taki cierpliwy przy nakręcaniu Demolition Man. Jeszcze tutaj wrócisz z prośbą o ustawkę :rolleyes:

witam wszystkich na forum jestem tutaj od niedawna, jakos nie wpadlem ze mozna sobie pomagac tak fajnie :)

jezeli ktos jest chetny jeszcze na ustawke na Demiliton Man to dzisiaj o 21:00 jestem chetny (brakuje mi chyba 11)

lista:

1.mlody666rdi

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

mlody666rdi.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Szukam kogos do pomocy w zrobieniu trofeum Et Tu, Brute?.

moje PSN ID to a_ratajczak z góry dziękuje za pomoc

Edytowane przez a_ratajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem dzisiaj po długich bojach ,bez ustawki.Tyle że przerzyłem zonka bo tylko to brakowało mi do platyny ale przez dlc okazałosie że brakuje ni jeszcze 4 tropchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC nie powinno się wliczać do podstawowych trofeów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest ktoś chetny zrobic trofeum Et Tu, Brute? (zabij 5 przyjaciół nożem) ? jesli jest ktoś zaintereswany pisac na PSN nick:Foxplayer-nr-one

EDIT:juz zrobilem:)

Edytowane przez L.Pawell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem dzisiaj po długich bojach ,bez ustawki.Tyle że przerzyłem zonka bo tylko to brakowało mi do platyny ale przez dlc okazałosie że brakuje ni jeszcze 4 tropchy.

Gowno prawda, zeby zdoby platyne wystarcza podstawowe trofea. Ja mam platyne przy 94% bodajze - nie mam wlasnie tych 4 trofikow z nowych kitow. Sprawdz dokladnie bo czegos nie zrobiles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno będzie zabić 5 typa z rzędu M95 moim zdaniem... Jaka mapa jest dobra na kampienie ? Tego trofea nie będzie tak prosto zrobić chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że co? Z karabinu snajperskiego jest trudno zrobić 5-kill-streak? Przestań! :)

Przykamp w byle jakim lepszym krzaku na Laguna Presa/Isla Innocentes/Valpariso i puf, zrobione. A jeszcze lepiej idź na hardcore, nie będziesz musiał w ogóle ruszać dupy ze spotu.

Najłatwiej wziąć BH jako atakujący na Valpariso przy 1 bazie, podlecieć na lewo na skałki, wysiąść i zabijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gowno prawda, zeby zdoby platyne wystarcza podstawowe trofea. Ja mam platyne przy 94% bodajze - nie mam wlasnie tych 4 trofikow z nowych kitow. Sprawdz dokladnie bo czegos nie zrobiles.

Nie gówno prawda tylko musiałeś mieć platyne przed premierą dlc.Sprawdzałem mam wszystko tyle że Demolition zrobiłem dzień po premierze dlc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gówno prawda tylko musiałeś mieć platyne przed premierą dlc.Sprawdzałem mam wszystko tyle że Demolition zrobiłem dzień po premierze dlc

Jakie jest Twoje psn id? Zaraz Cie sprawdze.

To jest niemozliwe bo w kazdej grze jest tak, ze do platyny wystarcza trofea z podstawowej wersji gry, trofea z dlc nigdy nie wliczaja sie do tego.

Nawet w LBP tak mialem. Platyne zrobilem niedawno, wpadla przy 72% bodajze. Trofea z dlc juz byly i mam je niezaliczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy jest ktos wstanie mi pomoc z Demolish Kills? wiem ze wiekszosc juz ma te trofeum ale mnie ono dalej meczy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że co? Z karabinu snajperskiego jest trudno zrobić 5-kill-streak? Przestań! :)

(...)

Wczoraj grałem Multi pierwszy raz, zabawa super :) faktycznie z tą snajperką to nie trudne, jeden IRL tak wczoraj kampował (miejscówki super) że co chwile jego nick pojawiał się u góry jako ten co komuś łeb odstrzelił, w sumie to i ze 20 pod rząd a może i więcej Killi zrobił :) w kilku sam się mu wystawiłem :( ... heh

Co do PLATYNY to cvg_1258182723 nie masz racji, DLC nie wliczają się do trofka, osobiście mam 4 platyny w grach z DLC i wszystkie wpadły pomimo braku 100% ... w BFBC2 mój brat zrobił platynę w tym tygodniu i też wpadła bez trofików z dodatku ...

Najlepiej cvg_1258182723 podaj swój login PSN i sprawdzimy bo na słowo jak widać nikt Ci tu nie uwierzy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra jaka pamietam w ktorej wliczaly sie trofea z dlc byl bodajze Burnout i pucharki z motorow - ale byl to i tak darmowy dlc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra jaka pamietam w ktorej wliczaly sie trofea z dlc byl bodajze Burnout i pucharki z motorow - ale byl to i tak darmowy dlc...

Burnout wcale nie był wyjątkiem. Motorki (ani pozostałe DLC) nie wliczają się do platyny. W BFBC2 platyna jest przy 97% (bez czterech pucharków z DLC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×