Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Również jestem chętny :)

1. komornik96

2. MarekINT

3. draqfire

4. qwax02

5. Eddoner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem chętny :)

1. komornik96

2. MarekINT

3. draqfire

4. qwax02

5. Eddoner

6.smiechu24 psn id - pansmiechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym, aby trofeum wbijane było w kolejności takiej jak zapisaliśmy się na ustawkę - tak będzie (wydaje mi się) najsprawiedliwiej :)

P.S. Zapisujcie się dalej! Dawać ludziska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. komornik96

2. MarekINT

3. draqfire

4. qwax02

5. Eddoner

6.smiechu24 psn id - pansmiechu

7. sadurx

Mam tylko nadzieję, że nie będzie uciekania jak ktoś wbije sobie już trophy tylko pomoże innym tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ucieknie to wszyscy na forum się dowiedzą o takiej osobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, co robią ustawkę na Demoliton Man, pozwolę sobie zacytować kilka porad, które dawałem uczestnikom innej ustawki.

Kilka rad, co do Waszej ustawki:

1. Porozumiewajcie się przez rozmowę konferencyjną na gg. Najlepiej przez laptopy. Organizator niech założy nowe konto na gg lub zrobi oddzielną grupę, w której umieści wszystkich członków ustawki (najpierw oczywiście muszą podać swój numer), następnie naciskasz prawym przyciskiem myszy na nazwę grupy i bierzesz "Konferencja z grupą". W pierwszym poście możesz umieścić regulamin i koniecznie listę nicków PSN + ich numery gg. Niech wszyscy sobie numery zapiszą, bo potem nie wiadomo, kto co mówi. W środku drużyny porozumiewajcie się przez headseta.

2. Najlepszy do tego jest tryb Squad-Rush (wtedy w ustawce może być tylko 8 osób, ale inaczej się nie da). Jako mapkę polecam Atcama Desert. Weźcie HC, chociaż w sumie nie wiem, czy to nie jest obojętne.

3. Starajcie się nie używać małych budynków, bo wtedy często bywa, że C4 zabija bezpośrednio, a nie przez Destruction 2.0. Będąc w dużym budynku (piętrowym) zawsze wchodźcie na najwyższe piętro.

4. C4 rozkładajcie po jednym w każdym rogu budynku (na zewnątrz) + jeden na ścianie przy kominku (w środku).

5. Nie ma tak, że ktoś sobie zrobi pucharek i odejdzie, każdy gra do końca. Na ustawkę warto przeznaczyć przynajmniej 3 godziny. Przy mojej ustawce wszystko zajęło około 3,5 godziny, jednak inną sprawą jest to, że wtedy akurat były duże problemy z serwerami i większość zaproszeń nie działało., a rozwiązywanie tego trwało około godziny. Teraz już takich problemów nie ma.

6. Wszyscy zaproście się do znajomych na PSN!

7. Jako klasę weźcie szturmowca (Assault) z bronią uniwersalną (pasującą do każdej klasy), a jako dodatek C4 oczywiście i rozwalajcie tylko C4, bo resztą jest czasochłonne i byście cały dzień robili. Koniecznie weźcie perk EXPLMK2! Zwiększa on siłę wybuchu. Ponieważ do wysadzenia będzie potrzebnych 5 ładunków, a normalnie C4 jest bodajże 3, rzucajcie sobie Ammo Boxy chociaż jak się weźmie perk ex. upgrade, to powinno starczyć. @pprucia Nie bierzcie granatnika, bo jak sobie wyobrażacie rozwalenie nim budynku? Bardzo czasochłonne. Bierzcie C4 koniecznie.

8. Dach też się liczy.

Mam nadzieję, że pomogłem i że niczego ważnego nie pominąłem. Compaq był już na ustawce ze mną, więc mniej więcej będzie wiedział, o co chodzi. Pozdrawiam.:smile:

Warto jeszcze dodać, że nie może to być private game, bo wtedy pucharki nie wpadają.

Edytowane przez kuba105000
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wchodźcie do domku przed wybuchem, jeden wysadza, drużyna przeciwna wbiega do walącego się budynku, spokojnie zdążycie, a nikt nie zginie od c4

na raz tylko jedna osoba podkłada, biega wokół budynku, obklada c4, potem wysadza i jak będzie się walił, przeciwnicy wbiegają, nikt nie pomaga dorzucać c4

perki na zwiększoną liczbę i moc c4, 6 ładunków spokojnie starczy na cały budynek

jak się ogarniecie to 8 osób spokojnie zrobi to w godzinę:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. komornik96

2. MarekINT

3. draqfire

4. qwax02

5. Eddoner

6.smiechu24 psn id - pansmiechu

7. sadurx

8. sg9170a

zdążyłem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zaraz was wszystkich zaproszę do znajomych na PSN. Ale będziemy się porozumiewać przez chat grupowy na PSN, bo nie wszyscy mają laptopa, np. ja. :(. A w drużynie przez HS-a. Na początku utworzę skład 4osobowy i wbijemy na mapkę Atakama Desert albo Cold War i poczekamy aż inni dołącza do przeciwnej drużyny (będziecie musieli dać multiplayer ----> play with friends ----> komornik96). Jeśli na serwerze będą inni gracze to spróbujemy ich przekonać by sobie poszli, jak nie będą chcieli, to i tak w końcu wyjdą, bo my nie będziemy się na razie respić :D. Jak już wszyscy dołączą to niech wyburzanie zacznie drużyna Defenders, bo wtedy runda się tak szybko nie skończy ;). A może zamiast tego, że ludzie będą wbiegać do budynku po wysadzeniu, możemy zrobić, ze będziemy wchodzić na dach/strych, tam nikt nie zginie od C4. Pamiętajcie, że team kille nie liczą się do trofeum! Więc w sumie to obojętne czy weźmiemy normal czy HC.

Edytowane przez komornik_michael-jackson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i fajnie by było jak każdy będzie na tą 20 bo ostatnio czekaliśmy godzinę aż łaskawie przyjdą 2 osoby ... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobicie Squad-Rush i wejdziecie w 8 osób, to nikt Wam nie dojdzie. Według mnie lepiej jest wejść od razu na najwyższe piętro, bo tak to czasem ktoś zaśnie i będzie o jeden kill mniej. No chyba, że zostaną same niskie budynki - wtedy wbiegajcie dopiero po detonacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mamy 8 osób w takim razie :) Komornik założy czat na PSN i będziemy się tam porozumiewać. Wszystkie szczegóły objaśnimy sobie wieczorem. Dodawajcie się nawzajem do znajomych na konsoli (w wiadomości dopisujcie, że chodzi o ustawkę!). Prosiłbym wszystkich o punktualność :) Niektórzy już mają parę demolition killi więc powinno pójść sprawnie jeżeli tylko uda nam się wejść na jeden serwer :) Punkt 20 na PSN! Do usłyszenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli jest jeszcze wolne miejsce to tez bym  sie pisal na te dwa trofea :blush:   moj psn  sporus89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będzie wam brakowało ludzi to możecie mnie śmialo zaprosić.

Ja ten trofik już mam ale mogę pomóc chętnym.

HS też jest, więc nie ma probleemu z komunikacją.

najlepiej poddodawajcie się wszyscy do znajomych.

Aha, w tym przypadku liczy się też zabicie swoich. Czyli jeżeli ktoś ma 0/20 to wystarczy dobrze zniszczyć 3 budynki (oczywiscie zakładając, że będzie pełna lista 8 osóB) i trofik wpadnie. Wbiegać nie trzeba, można stać spokojnie na dachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu to zabijanie swoich się liczy czy nike? Bo ja podczas normalnej rozgrywki zabilem pare razy swoich, ale nie dodało mi do Destruction 2.0 kills. Może tylko na HC zalicza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że każdy zrobił trofki jakie mu brakowało. Nadal mi się wydaje, że zalicza team kille, ale mniejsza z tym tongue.gif. Dzięki wszystkim za grę i poświęcony czas oraz za pomoc w zdobyciu piątej platyny thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za grę :) Każdemu udało się wbić trofeum :) Ja dzięki temu zyskałem swoją 1szą upragnioną platynę :):)

P.S. Team kill nie liczy się! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebowałbym dwoch trofeów  Et Tu, Brute i Demolition Man czy jest ktos chetny zeby pomoc mi je zrobic?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest nas 3 kto jeszcze chetny niech sie wpisuje

1.sporus89    level 22, hs jest

2.kacper0

3.tanyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×